''Polyushka'' rüya yorumu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

polyushka

Kayıtlı Üye
Aslında bu ve benzeri çok rüyalar görüyorum. Gerçi ben kabus olarak nitelendiriliyorum, ama küçüklüğümden beri hep bu tarz rüyalar gördüğüm için artık korkmuyorum hatta rüyamdayken rüyada olduğumu anlıyorum çoğu zaman. Bu sefer ki rüyada olduğumu anlayamacağım kadar gerçekciydi.. Şöyle: Ben ailemle yaşadığım evdeydim. annem ve ben ayaktaydım, babannem yerde oturuyordu. ne konuşuyoduk bilmiyorum tabi ama galiba dedemin ölü olduğunu falan. fakat ben düşünüyorum o an dedem değil babannem öldü diye hemen ben babannemlerin evine gidiyorum. babannemlerin evi yer evi dediğimiz topraktan evlerdendir bu arada. içimden tekrar geçiyorum dedem ölmedi ki babannem öldü ama nasıl babannem orda da dedem burda... içeri giriyorum ki dedem başı güneye gelecek şekilde evin ortasında uzanmış yatıyor; bembeyaz, galiba çıplak ama bişi görmüyorum sadece dedemin sol tarafına geçiyorum. bi anda kucağımda beyaz bi tabak elimde de bıçak ve çatal var. ama bi anda olan bişi değil yani zaten varmış bende gayet normal dedemin kolundan bi parçayı bıçakla kesip tabağıma alıyorum ve çatala batırıp ağzıma atıyorum biraz çiğniyorum ve tadını alabiliyorum yumuşaklığını hissedebiliyorum sanki gerçekten yiyordum. ama tadını aldıktan sonra durup düşünüyorum ben napıyorum diyorum o sırada dedemin ölğ bedenin ebakıyorum uyanıyorum. internetten araştırdım ama ölü eti yemenin anlamı beni pek tatmin etmesede insan eti yemek demek o kişinin ilminden veya mirasından pay almak demekmiş ve bende fal ve büyü ile ilgilendiğim için düşündüm ki dedem de büyü yapabiliyormuş ve hatta onun amcası da buraya not düşüyorum ki belki yorumlarken ihtiyacınız olur diye düşündüm şimdiden çok teşekkür ederim

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
nie kimse yorum yazmıyor anlamıyorum. :(((((((:):):)(
Şuan sadece bir yorumcumuz var,Kent arkdaşımız seyahatte olduğu için. Nefertiti ilgileniyor, haliyle sıralama oluyor, sabrederseniz yorumlanır. Ayrıca imla kurallarına dikkat ediniz.

polyushka

Kayıtlı Üye
Herkesten özür diliyorum imla hatam için dalgınlığıma geldi sanırım. Mazur görün lütfen.

nefertiti:)

Kayıtlı Üye
polyushka, rüyanızı doğru yorumlamışsınız. Ölünün etini yemek ilminden yararlanmaya ve yolundan gitmeye işarettir. Ayrıca babaanneniz hiç konuşmadıysa gerçekten O'dur. Bir istisna var belirteyim, ölünün etini yemek her zaman iyi değildir (dedeniz ölü olmasa da, rüyanızda ölü eti olarak yediğiniz bir et), etin tadının kötü, tuzlu, acı olması üzüntü, sıkıntı, hastalık olarak yorumlanır. Yediğiniz etin tadı eğer size tuhaf dahi gelmiş olsa, yine aynı manaya çıkar...
Aslında önemli olan rüya içinde sizin ne hissettiğinizdir! Kısacası bu tuhaf bir rüya ve genelde bu tür rüyalarda, sizin rüya esnasında ne hissettiğinizin önemi vardır. Ben kötüye yorumlamadım, iyiye de yorumlamadım çünkü bu rüyayı pek fazla düşünmeyiniz. Düşündükçe olmayacak olanı da kendinize çekersiniz...

polyushka

Kayıtlı Üye
dedem gerçekte de ölü ama yani ben rüyamda tam tersi olduğunu düşünüyorum ama gerçek hayatta da yaşayan babannem

polyushka

Kayıtlı Üye
bu arada etin tadı tatsız hissettiğim şey ise gayet normal karşılıyorum tiksinmiyorum sadece böyle bir şeyi yaptığıma şaşırıyorum. hissettiğim korku değil kendime kızma veya ayıplama değil üzüntü değil

nefertiti:)

Kayıtlı Üye
Merak etmeyin, babaanneniz değil zaten burda olay :) siz eti yediniz mi, yemediniz mi :) yediniz. Tadı nasılsa, size nasıl geldiyse yukarıdaki yorumun özü budur. Anlaşıldı değil mi? :)

Birinin ölmüş olduğunu sanmak, o kişinin öleceği anlamı taşımaz. Bu kısımda sorun yok sanırım?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...