Astral Projeksiyona Başlangıç Sorunum

Zamiel

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım. Çok güzel bir forumunuz var bu yüzden sizi tebrik ederim.Size astral projeksiyon sırasında yaşadığım bir sıkıntımı aktarmak istiyorum .Deneyimli arkadaşların da katkısıyla bir çözüm bulabileceğime inanıyorum.Astral seyahat hakkında baya teorik bilgi okumuştum ama pratik denemelere yeni başlyıorum ve malum herşey teorideki kadar basit olmyuor :) Bütün kaynaklar öncelikle bedenin uyku durumunda olduğu ancak şuurun açık kaldığı bir çeşit trans yada bir derin gevşeme halinde olunması gerektiğini anlatıyor. Bunun için de tek bir şeye konsantre olmak yada hiç bir şey düşünmemek gerekiyor. Ben ikisini de denedim. Nefes alışverişimi yavaşlatıyorum ve kesik kesik soluk almaya başlayana kadar gevşiyorum ancak o derin gevşeme haline bir türlü tam olarak giremedim. Bir kaç kere şuurm arkalara doğru düşüyormuş ya da kayıyormuş gibi bir hisse kapıldım ve bununla beraber inanılmaz bir rahatlama hissettim ama en fazla 2-3 saniye bu durumda kalabildim, o rahatlama gelir gelmez konsantrasyonum bozuldu. Kanımca bu tam derin gevşeme haline giriş aşamasıydı.Şuurun kayıyor gibi olması da bedenin uykuya daldığını gösteriyordu. Ancak bunu çok nadiren yapabiliyorum. Eğer bunu beceribilrsem bedenden çıkış noktasına sorun yaşamayacağıma inanıyorum. Bu yarı uyku hale girebilmek için bana önerebileceğiniz bir şey varmı yada eksik veya yanlış bir şey mi yapıyorum bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler

Voy

Kayıtlı Üye
Orada bahsedilen evet tam olarak..Saygılar .

magnetic

Kayıtlı Üye
derin trans hali için fazla bi çaba sarfettiğimi haırlamıyorum.sadece biraz bekleyip rahatlamaya bakın. nefesiniz yavaşladıktan bi süre sonra o derin hal kendiliğinden oluşuyor. ben de öyle oluyor.