Rüyamı yorumlayabilir misiniz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kariya

Kayıtlı Üye
Merhaba Nefertiti;

Rica etsem dün gece gördüğüm rüyamı yorumlayabilir misiniz? Bize zaman ayırdığınız için teşekkür ediyor ve saygılarımı sunuyorum...

Rüyamda genç bir delikanlı ile yan yana duruyorum ya benim eşim ya da değil tam olarak hatırlayamıyorum...Bir erkek çocuğu kucağımda bizim çocuğumuz da olabilir bu...Çocuğu kucağıma alıp duvara dayanmış çok uzun bir merdivenle çok yükseğe çıkıyorum elimde uzunca bir boya fırçası ve ben badana yapıyorum...Kucağımda erkek çocuğu bir elimde fırça ile ben merdiven çıkıp badana yapıyorum...Merdivenden indikten sonra teyzemin kızı yanıma geliyor ve ben onu yanağından öpüyorum...

Nesne vb. özellikleri:
Rüyamı gece dörtte uyudum sabah gördüm...
2 gün önce gördüm yani salı sabahı...
Hiç bir etki altında kaldığımı sanmıyorum.
Görmüş olduğum merdiven demir merdivendi...
Bir odanın içini, ama tavanını beyaza boyuyordum...
Merdivenden çok yükseğe çıktım çok uzun bir merdivendi...
Fırçayı tekrar boyaya batırmak için indim, indiğimde teyzemin kızını gördüm ve onu yanaklarından öptüm...
Şimdiden teşekkür ediyorum...

nefertiti:)

Kayıtlı Üye
Kariya??? Umarım burdasındır...
Seni bekletmemin sebebi nedir önce onu açıklayayım;
Bu rüya üstünde çok fazla kafa yordum. Nesnel olarak yorumlamak isterken rüyanı, birşey bana engel oluyor sanki karmaşık bir şekilde negatif elektrik alıyorum. Ben bu rüyaya tam olarak nesnel değil de, daha çok hissel olarak yorum yapabileceğim...
Ayrılmış olduğunuz bir erkek arkadaşınız ya da isteyip de ulaşamadığınız platonik bir aşk da olabilir fakat, birliktelik manasında bir kısmet...
Aslında direkt söyleyeceğim size, bitmiş olan bir birlikteliğiniz varsa, veya isteyip de yaşayamamış olduğunuz bir birliktelik hakkında, bir erkekten alacağınız sevinçli bir haber söz konusu. Özellikle geçmişte yaşamış olduğunuz ve bitmiş bir birliktelik söz konusu ise, geçmişten gelecek o kişi ile ilgili tüm iplerin sizin elinizde olacağını ve bu ilişkide söz sahibi kişi sizin olacağınızı bildiriyor. Sizin önünüzde, çok emek vereceğiniz bir ''iş - mevki'' ile ilgili umduğunuzdan çok ama çok daha hızlı yükseleceğinizin işaretlerini taşıyan bir rüya bu. Bu rüya arzu ettiğiniz her ne varsa aslında çok yakın zamanda ve beklenmedik bir sevinçle yaşanacağının işaretidir. Çok yakın zamanda sizin şekillendireceğiniz yeni bir hayat sizi bekliyor. Yaşayacağınız bu yenilikle ilgili size şu uyarıda bulunmak istiyorum, amacınıza ulaşmak için kesinlikle bu konuda kimseye taviz vermeyin, fedakarlık yapmak zorunluluğunda hissetmeyin... Bu uyarı çok önemli çünkü, bu ulaşacağınız (mevkii-iş-aşk) üçlüsü için fedakarlık yapacak olursanız zararı size dokunacak! Bu konuda sadece kendinizi düşünmeniz gerekli olduğunu tekrar tekrar hatırlatıyorum, özellikle bu konuya dikkat ediniz.
Rüyanız genel itibari ile hayırlı çok hayırlı bir rüyadır. :)

kariya

Kayıtlı Üye
Size nasıl teşekkür etsem azdır...Minnettarım size...Allah'ım ne muradınız varsa bir an önce versin inşallah...Bir rüya ancak bu kadar gerçekçi yorumlanabilir sanki hayatıma ve hislerime tercüman oldunuz...Ne diyeceğimi bilemiyorum Allah'ım sizi saklasın beklesin korusun hep yanınızda olsun...Sizi sıkıyor belki de çok yoruyorum biliyorum ama ben üst üste iki rüya daha gördüm...Gerçekten sıkıntılı olduğum bir dönemdeyim bu dönem üç yıl sürdü...Erkek arkadaşımdan bir yıl önce ayrıldım onun yüzünden hayat dengem altüst oldu...Allahıma hep onun dönmesini ama vicdanen ruhen bitmiş olarak ve bana yaptıklarının da ondan çıktığını tgörmüş olarak dönmesini istedim...Erkek arkadaşım için, bir ananın eladına yapamayacağı fesakarlıkları yaptım tahmin bile edemezsiniz...Beni yüz üstü hiç bir neden olamadan bıraktı gitti...O insan yüzünden çok iyi bir mevkide olduğum işimi kaybettim bir yığın maddi borca girdim ve sonunda aklımı kaybedip tedavi oldum ailemden ise bir tek annem kaldı herkers sırtımı dönü bana...Her günüm beddualar ve göz yaşları içinde geçti tam bir yıl kan kustum...Neyse çok uzun bir mevzu...Size yalvarıyorum ana sayfaya iki tane daha rüya yorumu bırakıorum müsait olduğunuzda yorumlayabilirseniz beni gerçekten çok mutlu edersiniz...İnanın kapkara olmuş dünyama bir tek siz umut verdiniz...Allah'ım ne isteğiniz varsa bir an önce verir inşallah? Saygılarımla....

nefertiti:)

Kayıtlı Üye
O kadar karışık hisleri boşuna yaşamamışım onu anladım:).
Rica ederim teşekkür etmenize hiç gerek yok çünkü görevlisi olduğum bölümlerde görevimi yapmak durumundayım. Şimdi yazmış olduğunuz rüyayı ayrı bir başlığa taşıyacağım ve özellikle tüm düşüncelerden arınıp o şekilde yorumlayacağım doğru yorum yapabilmem için peşpeşe rüya yorumundan sakınıyorum kendimi, diğer arkadaşların da sabredip beklemesini istiyorum sadece. Ayrıca herkesin de rüyalar konusundaki duyuru linkine önce tıklayıp, daha sonra yorumu belirttiğim niteliklere göre istemesini rica ediyorum. Bu 2. rüyayı ayrı başlığa taşıyacağım ve bu rüyaya yorum yaptığım için bu başlığı kapatıyorum. Rüyanızı ayrı başlığa taşıdığım zaman ana sayfa üzerinde görebilirsiniz.

sevgiler ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...