.::Haberci Rüya olabilirmi::..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

((ex))

Banlı Kullanıcı
Sabah 10 da uyanmıştım gece uyuyamadığım için uykumu tam alamadım o yüzden tekrar uymaya yattım.. Rüyamda bir evin içindeyim ailem ve bir kaç arkadaşlarımda vardı. annemle mutfakta çamaşırları yıkıyoduk ama çamaşır makinesi çok farklıydı üstten kevgir gibi delikleri vardı ordan sular çıkıyodu yüzüme çiseleniyordu yağmur gibi..sonra birden içeriye 4 kişi geldi gelenleri tanımıyorum 3 tane genç kız birtanede orta yaşlı bir kadın ama bu kadının boyu normalden çok uzundu beyaz tenli kumral saçlı ,saçları arkdan bağlıydı..Gelenlerden biri annemin ismini sordu , bende dedim niye soruyosunuz ne yapıcaksınız dedim biz dedi sizlerin yıldız namesine bakıcaz dedi o yüzden geldik..Annemle başka biri ilgilenirken kadın benimle ilgilenmeye başladı.. bana dedi sen çok iyi gözlemcisin insanlardan anlıyosun kimin iyi kimin kötü olduğunu hissediyorsun dedi.. kulağıma eğildi sen ateşlenip hasta oluyorsun ama çok geçmeden iyleşiyorsun dedi. (bir kaç bişy daha söyledi ama tam hatırlayamıyorum söylerken çabuk söylüyodu) dedim bu gerçek değil siz benim rüyamdasınız dedim, ben şuan rüya görüyorum ve birazdan uyanacağım dedim (rüyada olduğumu biliyodum) kadın birden ağlamaya başladı neden ağlıyosunuz dedim, ben dedi eşime tokat attım evden ayrıldım onları özlüyorum dedi, kadına sarıldım ağlamayın ben sizin için dua edicem geri evinize döneceksiniz dedim..kadın bana dedi ben seni çok sevdim normalde kimseyle böyle konuşmam ama sen bana bir balık kısmet gibi geldin dedi. kadın öyle deyince çok mutlu olmuşum bende sizi çok sevdim demişim..sizi birine çok benzettim çok benziyosunuz ona dedim.. kime dedi, benim tanıştığım bir öğretmen vardı dedim ona çok benziyosunuz ama gitti o uzun zamandırda gelmiyo dedim.. sizce gelecek mi , neden gitti dedim.. kadın dedi, o şimdi keyfini yaşıyor dedi biraz kendini topralamaya çalışıyo hayatı boşvermiş bir durumda şuan dedi ama merak etme yakında gelecek dedi ve ona gidiceksin dedi.. son birşey daha sorcaktım kadına ama benim vaktim doldu gitmem lazım dedi.. o sıradada ben uyandım..:Angel_anim:

nefertiti sence bu rüyanın anlamı nedir ?

((ex))

Banlı Kullanıcı
İlginç bir durum ama şimdi burda yağmur yağıyor hafiften.. uzun süredir burda yağmur yağamıyordu..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...