Bedensiz Varlıkları görmüş insanların onlar hakkındaki paylaşımları

aşk1

Banlı Kullanıcı
Kimisi anlatmak isteyecek kimisi istemeyecek.Ama anlatmak isteyen arkadaşlar burdan başından geçenleri paylaşabilir.
Yalnız hikaye unsuru şeyler anlatmayalım yalana yer olmasın.Gerçekten bu durumu yaşayanlar paylaşsın Lütfen.
Ben şahsen görmedim görmeyide istemem iyide olsalar kötü olsalar istemem :biggrinjester: Ama görenlerin bu durumu yaşamış olanlar ya da yaşamakta olanların agızdan cınler hakkında bilgi edinmek için iyi olcağını düşündüm. :Angel_anim:

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Cinleri görenlerin %99 unun bu olayı anlatmayacagı, görmeyenlerin ise hayal güçlerini yazacagından emin olabilirsiniz...

YasinLY

Kayıtlı Üye
Sitede araştırırsan cinler hakkında bilgi edinebilirsin bence.

thinkerbell

Kayıtlı Üye
kontejyanCinleri görenlerin %99 unun bu olayı anlatmayacagı, görmeyenlerin ise hayal güçlerini yazacagından emin olabilirsiniz...

Çok merak ettim, neden anlatmak istemeyecekler? Yoksa "anlatamayacakları" (cinler tarafından baskı gördükleri için) için mi?

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Çok merak ettim, neden anlatmak istemeyecekler? Yoksa "anlatamayacakları" (cinler tarafından baskı gördükleri için) için mi?
Baskı felan degil, cinni varlıkları görenler görme yetisine sahip olanlar olgun insanlardır heryerde kalkıpta ben cin gördüm tipi şöyle böyle diye birşey yazmaz..

Adramelech

Kayıtlı Üye
Arkadaş cinlerle ciddi bir bağlantıdan değil de anlık korku hikayesi tadında bir görme olayı bekliyordu sanırım.

aşk1

Banlı Kullanıcı
Baskı felan degil, cinni varlıkları görenler görme yetisine sahip olanlar olgun insanlardır heryerde kalkıpta ben cin gördüm tipi şöyle böyle diye birşey yazmaz..
burası her yer degılkı :eek:fftopic:
burda yazılsa cok guzel olurdu bilen yasamıs bırınden ogrenmek gıbısı yoktur :biggrinjester:
buarada benım her msjıma her zaman onay mı verılcek :ban:

EniAc

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Cinleri görenler yada hissedenler gnelde bu tecrübelerinden bahsetmektn hoşlanmazlar..

ash

Kayıtlı Üye
İş
İnşaat Mühendisi
gören varsa bana da söylesin belki yaşadığım şeyleri anlamlandırabilirim....;)

aswang

Kayıtlı Üye
Cinleri görenlerin %99 unun bu olayı anlatmayacagı, görmeyenlerin ise hayal güçlerini yazacagından emin olabilirsiniz...

Kesinlikle katılıyorum. Birebir yaşayan birinin anlatabileceğini bende sanmıyorum.Belki yakınlarının yaşadıklarını anlatırlar.
Herşey bir kenara bazı duygular vardır, ne kelimeleler yeterli kalır ne de anlatanın hissettikleri.

aşk1

Banlı Kullanıcı
Hayır ben korku tadında bısıler yazılsın dıye acmadım konuyu
gercekler yazılsın dıye actım ve bu sıtede gerceklerın barındıgına ınanıyorum
baslaangıctada dedıgım gıbı yalan olmasın yalan yazılar vs yazacak ınsanlar asla yazmasın gerceklerı dile getirceklerde olabılır bu sayede cinleri daha yakından tanırız yasamıs bırınden :Angel_anim:

ve evet arkadasın dedıgı gıbı moderator onayından bahsedıorm ama artık duzeldı gıbı onay cıkmıyor :biggrinjester:

mavişpery

Kayıtlı Üye
normal bi insan cinleri göremez zaten. cinler insanların asla ulaşamayacağı 5. boyuttadırlar. bizim yapamadığımız bir çok şeyi yepıyorlar mesela 2 saniyede dünya turu atmak gibi... zaten cinler allah tarafından cezalandırılmış varlıklardır. bunları görenler ise cinlerle çok uğraşan onlarla iletişim kuranlardır. mesela benm bi tnıdığım var cinleri göremese de hissedebiliyor mesela bi eve girdiğinde evdeki enerjiyi durumu anlayabiliyor. onlarla iletişim kurabiliyor. yani bunu herkes yapamaz.. göremezler ama hissedebilirler..

lavi_nia

Kayıtlı Üye
cınlerı herkes göremez dıye bışey yok hıssetmek sadece 6. hıstır ama görupte yaşamak çok ayrı bışeydır bunları tarıf etmekte çok zor bışeydır hıç duşunmeyın daha ıyı:D

La-edri

Kayıtlı Üye
dusmanima bile dilemem ,elbeteki allah dilemedigi taktirde hicbir kiimse/sey kimseye zarar veremez.. ama bazen imtihan olur insan bunlarla..
ya bir insan 6.hiss olarak cok kuvvetli oldugu icin ister istemez bunlarla muhatab olur ki bu durumda cocuklukda baslayan bir olaydir bu ve hepte kötüler degil iyilerde olur..

yada insan cok meraklidir cinleralemine bir meraki vardir ve olusur böyle bi raslanti..
ama ben dusmanima bile dilemem, muthis bir badiredir bu olay.. niye diyecek olursaniz insanoglu bilmediklerinden korkar, birseyler yasiyorsun ama bilgin yok bilmedigin sure korkuyorsun, korktukca yuz vermis koz vermis oluyorsun, ve bir kördügüm olusuyor, cikamiorsun isin icinden...
aman ya... dedimya cok agir bir imtihan, ama Allah mutlaka yardim eder yeterki istensin...

EniAc

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
şöle söliim..kşiden kişiye değişir mi bilemem.benim gördüğüm..siyah gölgeyi andıran,ama dumana da benzeyen bi warlıktı..yüzünde görülen tek şey büyük kocaman gözleri.belleri inceck,omulzarı genişş..kol we bacakları çok uzun..kafası da büyük biraz..genelde ben hep aynı şeyi görürüm..hala ürünü demeyi bıraktm artk,çünkü gerçektn gördüğüme eminim.yardımcı oldummu bilmiyorum ama olabildiysem ne mutlu...