rüyamın yorumu

eccentiric

Kayıtlı Üye
rüyamda evimin bahçesindeki bi mezarı kazdığımı gördüm.kazdığım ölünün bacak kısımları gözüktüğü zaman hızla kaçmaya başladım..sonrasında da vücudu akrebe benzeyen daha çok mitolojik bi vücut gibi yüzü de bebek yüzü olan bi şekil gördüm..biraz karışık bir rüyaydı:) ne anlama geliyor yorumlarsanız sevinirim..

nefertiti:)

Kayıtlı Üye
rüyamda evimin bahçesindeki bi mezarı kazdığımı gördüm.kazdığım ölünün bacak kısımları gözüktüğü zaman hızla kaçmaya başladım..sonrasında da vücudu akrebe benzeyen daha çok mitolojik bi vücut gibi yüzü de bebek yüzü olan bi şekil gördüm..biraz karışık bir rüyaydı:) ne anlama geliyor yorumlarsanız sevinirim..

Yorumun sağlıklı olması açısından;

1) rüyaya etki eden, gün içinde yaşanmışlık veya etkisinde kalınmış olay var mı?
2) Yakınlarda yakınlarınızdan herhangi biri vefat etti mi (ki bu da bilinçaltını etkiler)
3)Rüyanın haber verici ve doğru rüya olduğunun, rüyanın görüldüğü saat ile çok fazla ilişkisi vardır, gecenin hangi zaman diliminde rüyayı görüdüğünüzü hatırlamaya çalışın.
4) Yalın bir anlatım şekli kullanmışsınız (yetersiz! yorum yapmak için) yorum farklı bir olaydır. Rüyada görülen nesnelerin yorumlanabilmesi için detaylı rüya anlatımı şarttır.
5) Bu rüyayı başkasına anlattınız mı? Anlattıysanız herhangi bir fikir üretildi mi? (Not: Başkasından yorum aldıysanız rüyayı yorumlayamam)
6) Gördüğünüz akrep cismini nerde gördünüz, mezardan çıkan varlık o mu? yoksa koşarken mi bu cisimle karşılaştınız bunu yazmamışsınız!
7) Kazdığınız mezarda yatan kişi bir yabancı mı?

Bu sorulara cevap verirseniz rüyanızı yorumlayabilirim.

eccentiric

Kayıtlı Üye
evet bir ay kadar önce dedem vefat etmişti ve şuanda da ev değişimi ile ilgili bir durum var..bilinçaltı olarak bunların telaşı ve stresi var biraz..rüyayı gördüğüm saati çok net hatırlayamıyorum ..daha net anlatmak gerekirse şuanki evimin bahçesinde bulunan mezarı tek başıma kazıyorum ve bacaklarını görene kadar kazıyorum orda yatanı görmesem de kişinin yabancı olduğu izlenimi vardı..sonrasında birden ürküp bırakıyorum ve kaçmaya başlıyorum o ısrada bahsettiğim bebek yüzlü akrebe benzer vücutlu bir fügür ve onu öpen biri..rüyamı birisine yorumlatmadım..ama rüyada mezar kazmak kişinin ölüceğine yorumlanır gibi bi yorum okudum oyüzden biraz ürkttüm:)

yabudo

Kayıtlı Üye
bundan 4 ay önce çok sevdiğim birinden ayrıldım.birgün yatmadan önce allaha dua ettim allahım ne olucak benim sonum bu kişiyle diye ve sonra o gece rüyamda beni ailemden istemeye geldiklerini ve evleneceğimizi gördüm ben hala bu rüyanın çok fazla etkisindeyim yani niyet edip ve o gece bu rüyayı görmek garip değilmi.

Kayıtlı Üye
evet bir ay kadar önce dedem vefat etmişti ve şuanda da ev değişimi ile ilgili bir durum var..bilinçaltı olarak bunların telaşı ve stresi var biraz..rüyayı gördüğüm saati çok net hatırlayamıyorum ..daha net anlatmak gerekirse şuanki evimin bahçesinde bulunan mezarı tek başıma kazıyorum ve bacaklarını görene kadar kazıyorum orda yatanı görmesem de kişinin yabancı olduğu izlenimi vardı..sonrasında birden ürküp bırakıyorum ve kaçmaya başlıyorum o ısrada bahsettiğim bebek yüzlü akrebe benzer vücutlu bir fügür ve onu öpen biri..rüyamı birisine yorumlatmadım..ama rüyada mezar kazmak kişinin ölüceğine yorumlanır gibi bi yorum okudum oyüzden biraz ürkttüm:)

Anlattığınız kadarını yorumlayacağım, kafam dağınık şu an 2 saattir konu açıyorum ve kendim yazıyorum. beynim bulanık yarın bu sayfadan takip edersiniz yorumu. Bu arada bahçenizde gerçekten bir mezar var mı, yoksa sadece rüya da mı gördünüz bunu onu da ekleyin son olarak ve yarın burdan takip edin yorumu.

Kayıtlı Üye
bundan 4 ay önce çok sevdiğim birinden ayrıldım.birgün yatmadan önce allaha dua ettim allahım ne olucak benim sonum bu kişiyle diye ve sonra o gece rüyamda beni ailemden istemeye geldiklerini ve evleneceğimizi gördüm ben hala bu rüyanın çok fazla etkisindeyim yani niyet edip ve o gece bu rüyayı görmek garip değilmi.

Bu rüya tamamı ile bilinç altı olabilir. Sizi üzmek istemem fakat, siz öyle olmasını istediğiniz için kendinizi şartlamışsınız. Dua etmek çok farklı bir olaydır yani Allah size rüyanızda birşey bildirecekse bilincinizi o düşündüğünüz şeyden önce soyutlamanız gerekir. Bu rüya gerçek değildir demiyorum, rüyalar rahmani-ruhani ve şeytani olarak kısımlara ayrılır. Şeytan ise insanı en savunmasız anında kandırır. Eğer gerçekten doğru bir mesaj almak istiyorsanız istediğiniz konu hakkında, kesinlikle bilincinizi o istediğiniz şeyden soyutlayıp istihare yolu ile rüyaya yatmalısınız.
istihare yolu ile rüyaya yattığınızda şeytanın sizi kandırması gibi bir durum söz konusu olamaz. Dediğim gibi dua dahi etmiş ve öyle yatmış olsanız da psikolojik olarak çöküntüdesiniz ve şeytani rüyalar en çok böyle durumlarda görülür. Tabii herşeyi şeytana yüklemek de yanlış, sizin bilinçaltınıza dayalı da olabilir sadece...

eccentiric

Kayıtlı Üye
Bahçemizde bir mezar yok bildiğim kadarıyla... Ev baya eski eskiden mezarlık olduğu gbi bi rivayet duydum annemin geçmişte de evde dolaşan kişiler gördüğünü biliyorum ama mezar olayının gerçekliğini bilmiyorum.

Kayıtlı Üye
bahçemizde bir mezar yok bildiğim kadarıyla...ev baya eski eskiden mezarlık olduğu gbi bi rivayet duydum annemin geçmişte de evde dolaşan kişiler gördüğünü biliyorum ama mezar olayının gerçekliğini bilmıyorum

Aslında rüyanız çok karışık bir rüya, bir kere baştan belirteyim ölmek gibi bir anlam ifade etmiyor! Nerden buna kendinizi inandırmışsanız, aklınızdan acil olarak çıkarınız. Bakın bu rüya karışık bir rüya olduğu için çok net anlam ifade eden birşey sadece mezar kazmanız ve bu mezarın bahçenizde olması.
Şimdi dikkatlice okuyun lütfen!
Sizinle ilgili ailenizin bilmediği bir sırrınız var ise ve bu sır sadece sizi ilgilendiriyorsa çok dikkat edin! Eğer henüz bir sırrınız yoksa ailenizden saklayacağınız ve söyleyemeyeceğiniz işlere kesinlikle kalkışmayın. Bahçenizde mezar kazmanız ve kazdığınız yerde yatan ölüden korkmanız, bir sırrınız varsa aileniz bunu her an öğrenebilir demektir! Eğer sırrınız yoksa yukarıdaki uyarımı dikkate alın yanlış bir işe sakın kalkışmayın çünkü sonuçlar aileniz ve sizi ciddi derecede üzecektir. Bir uyarı daha sır konusunda belirteyim, görmüş olduğunuz akreple ilgili. Arkadaşlarınıza çok dikkat edin bu aralar! Bu kuzen-yeğen de olabilir! çünkü gördüğünüz silüet evin dışında fakat size yakın birisidir. Açıkçası yakın çevrenizden bir kişi tarafından sırrınız deşifre edilebilir. Sırrınız yoksa da kimse ile paylaşmamanız gereken bir sırrınız olacak, paylaşırsanız da sonuçlarının bunlar olacağının belirtisidir.

eccentiric

Kayıtlı Üye
Peki dikkatli olacağım yorum için teşekkürler..:)