Kuantum Dokunuş

Mermaid

Kayıtlı Üye
Kuantum dokunuş, ellerle uygulanan bir şifalandırma tekniğidir. Kuantum dokunuş uygulayıcısı olabilmek için, herhangi bir enerji sistemine uyumlanmış olmanız şart değildir. Nefes teknikleri ve niyetle hareket ederek şifa uygulamasını gerçekleştirebilirsiniz. Kuantum dokunuşa başlarken bazı nefes teknikleri, el duruşları, meditasyon ve beden farkındalığı çalışmaları yapmanız gerekecektir. Şifalandırma becerisi her insanda doğuştan vardır. Bunu ortaya çıkarabildiğinizde rahatlıkla şifa uygulayıcısı olabilirsiniz. Kuantum dokunuşta, şifacı şifa veren değildir; şifalanan kişinin bedenindeki şifalanma mekanizmasını harekete geçirendir. Yani, bedenimiz kendi kendini şifalandırma yeteneğine sahiptir. Şifa uygulayıcısının yaptığı, bu yeteneğin işlemesini sağlamaktır. Farklı şifa sistemlerine uyumlu olsanız dahi, kullandığınız teknikleri kuantum dokunuşla birleştirdiğinizde çok daha etkili sonuçlar elde edersiniz.

Kuantum dokunuş, kısa bir eğitimle öğrenilebilecek, kolay ve etkili bir şifalandırma yöntemidir. Kısaca bahsedersek, kuantum dokunuşu uygulamadan önce, beden farkındalığını öğrenmiş olarak, nefes teknikleriyle enerjiyi avuçlarınıza toplarsınız ve niyet ederek, şifalanacak kişinin ağrıyan / hastalıklı bölgesine enerjinin en rahat akabileceği bir biçimde avuçlarınızı yerleştirirsiniz. Bu esnada ne kadar iyi konsantre olabilirseniz o oranda başarılı olursunuz. Bazı kişiler, ağrılı / hastalıklı bölgeyi hissederler, bazıları da hastanın enerji alanında görürler. Ancak hissetmemek ya da görmemek, şifaya engel değildir. Emin olmanın en iyi yolu, şifalanacak olan kişiye sormaktır. Ağrıyı nerede hissettiğini sorarak çalışmaya başlamak daha iyi olacaktır. Uygulamaya başladıktan sonra da, kişinin şifaya ihtiyacı olduğu oranda sürdürürüz. Gerekiyorsa birkaç seans şeklinde ya da daha fazla sürede uygularız.

Kuantum dokunuşu denemeden, inanmak pek mümkün değildir. Kendinize, yakınlarınıza şifa vermeyi deneyin. Şifacılık konusunda hemen hiç birşey bilmediğim zamanlarda, kendimin ya da yakınımdaki kişilerin ağrıyan yerlerine avuçlarımı koyar ve enerjinin avuçalrımdan aktığını hayal ederdim. Sonuçlar inanılmaz olurdu. Başım ağrıdığında ağrı kesici almak yerine, uzanır ve avuçlarımı başıma koyardım, 5-10 dk içinde ağrı kaybolurdu. Siz de denemekten çekinmeyin, şifalandırma arzusunu gerçekten içinizde hissediyorsanız, yapamamanız için bir neden yoktur.

Sevgi ve ışıkla kalın :)

Oenomaus

Kayıtlı Üye
Peki,kuantum dokunuş ile çakra bölgelerine dokunup ilgili çakrayı enerji göndererek aktif edebilmemiz mümkün mü?Bu şekilde düzenli uygulama yaparak çakra temizleyip açmak mümkün müdür?

bendekiben

Elit Üye
Çakralarımız biz ölene kadar açıktır kapanmaz sadece blokajlar oluşur .Niyet etmek bununla beraber çakraların açıldığını imajine etmek ,uygun mantralar ve mudralar veya inancınıza göre Allah kelimesinin her bir çakra üzerinde 3 er defa zikretmekte blokajların temizlenmesi için kuantum dokunuşla aynı özelliğe sahip uygulanabilecek yöntemlerdendir.Başkasına şifa verirken her sistemin uyulması gereken bazı kuralları vardir.Mesela kundali reikide şifa verirken o kanal üzerinden enerji gönderdiğimizden korunma çalışması yapmasakda olur fakat kendi kanalımızdan ister kuantum olsun ister pranik bu tür çalışmalarda üzerimize hastalık yada negatif almamak için korunma şart bu sebeple tam bilgimizin olmadığı konularda calışma yaparken dikkatli olmalıyız .Ayrıca yazıda ellerin şifa verirken bedende uygun noktaya yerleştirilmesinden söz etmiş ben tarz olarak ve hissediş olarak bunu onaylamıyorum ben bedene temas etmeden yapılan şifa çalışmalarını enerjiyi hissetmek adına daha uygun buluyorum.