Erkeklerde Cinsel Gücü arttırmak için

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Cinsel sogukluk yada diger bazı hususlardan dolayı rahatsızlık duyan erkekler,şu yöntemleri uygulayabilirler;

1.yöntem: Minik bir demir tabaka temin ederler (dil altına konacak kadar küçük) bu tabaka üzerine

وَاللَّهُ يَعْصِمُكَ مِنَ النَّاسِ
ayeti yazılır. Bu yöntem ayrıca büyü etkisi ile cinsel gücü baglanmış erkeklerinde bu büyüsünü iptal etmektedir.. Yazı yazıldıktan sonra erkek bunu dil altına koyarak cinsel ilişki saglar, bu yöntem ile 3-4 kez cinsel birleşme sonrasında artık demir parçaya gerek duyulmaz çıkarılır..

2.Yöntem: 7 adet Dut yapragı üzerine herbirisinde 7 kez olmak üzere EL KAVİİ ve EŞ ŞAFİİ esmaları yazılır, yapraklar sıcak su ile kaynatılarak soguduktan sonra suyun üzerine İnşirah suresinin ilk 3 ayeti okunarak üflenir ve su içilir.. başka birşey yemeden ve içmeden
birleşme saglanır..

inşirah ile 3 ayet okunuşu;
Elem neşrah leke sadrek
Ve vada'na 'anke vizreke
Elleziy enkada zahreke..

miracles

Kayıtlı Üye
1. yöntemde ki arapça yazdığınız hangi ayet acaba?
2. yöntemde ki esmaların arapçası mı yazılacak, majikal mürekkep mi kullanılacak? Bir de inşirah suresinin ayetleri kaç kere okunacak?
Teşekkür ederim.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
1. yöntemde ki arapça yazdığınız hangi ayet acaba?
2. yöntemde ki esmaların arapçası mı yazılacak, majikal mürekkep mi kullanılacak? Bir de inşirah suresinin ayetleri kaç kere okunacak?
Teşekkür ederim.

Arapça yazılan Maide suresi 67.ayetin bir kısmıdır...
2.yöntemde esmalar ARAPCA yazılacak, hiçbir işlemde latin alfabesi kullanılmaz.. 1.yöntemde demire yazı çivi ile kazınarakta yazılabilinir. 2.yöntemde safran mürekkebi kullanılacak..
selam ile

_seyyah_

Kayıtlı Üye
Neden yayınlamıyorsun zararı ne olabilir (ki) (?). erkek için vermissinde kadınlar için neden yok çifte standart olmuyor mu.(?)

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Neden yayınlamıyorsun zararı ne olabilirki. erkek için vermissinde kadınlar içn neden yok çifte standart olmuyormu.
1.Vermeyecegim demedim ileride paylaşırım dedim. Çünkü erkeklerde uygulanan yöntem kadar basit degil ayrıca içerigi daha farklı..
2.Öyle bir mesaj yazmışsınız ki, kendimi sorgu koltugunda hissettim, kelime seçimlerini birazdaha dikkatli yapmanızı istirham ediyorum.
3.İmla kurallarına dikkat ediniz.. Soru cümlelerinizin sonunda Soru işaretini (?) unutmamaya özen gösteriniz..

SpuC

Kayıtlı Üye
bunu zaten amatör biri beceremez o arapça dualarında bi yazılma usulu adabı var eğer onlara uyulmassa sittin sene tutmaz zaten

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Yahu burayı gün muhabbetine çevirip hemen bir hanımlar dayanışması başlatmışsınız. Sabah sabah çok güldüm. Kontejyan size bu uygulamayı ileride paylaşıma açacağını duyurmuş ama siz teoriler üretip bir de bu kendinize ait teoriler üstünden Maji Koordinatörümüze saldırmışsınız. Koordinatöre veya her hangi bir yetkilimi üzeyim demeyin. :) Şaka bir yana zaten bilgileri sürekli her konu ve safhada paylaşmaya özen gösteriyoruz. Paylaşım için bir mühlet verilmişse sabrediniz. Kaliteli ve iyi forumlar.

escada35

Kayıtlı Üye
Sanki kontejyan arkadaşımız paylaşsa uygulayabileceksiniz.. boş meraksınız sırf

Meyra

Banlı Kullanıcı
çevirip hemen bir hanımlar dayanışması başlatmışsınız. Sabah sabah çok güldüm. Kaliteli ve iyi forumlar.[/quote]

hanımlar dayanışması nerde ben niye göremiyorum..

Joizazaa

Banlı Kullanıcı
Arkadaşım ben hat sanatında kullanılan mürekkep var.İs mürekkebi diyor.Bu olsa olurmu ?

horultu

Kayıtlı Üye
ben bilmiyorum denemedim bayan olduğum için :D
paylaşımda safran diyor. bence siz safranla yapın garantili olsun ;)

şimdi araştırdım safran la olması gerekiyormuş. başka mürekkeple değil :)

satelcom

Banlı Kullanıcı
Cinsel sogukluk yada diger bazı hususlardan dolayı rahatsızlık duyan erkekler,şu yöntemleri uygulayabilirler;

1.yöntem: Minik bir demir tabaka temin ederler (dil altına konacak kadar küçük) bu tabaka üzerine

وَاللَّهُ يَعْصِمُكَ مِنَ النَّاسِ
ayeti yazılır. Bu yöntem ayrıca büyü etkisi ile cinsel gücü baglanmış erkeklerinde bu büyüsünü iptal etmektedir.. Yazı yazıldıktan sonra erkek bunu dil altına koyarak cinsel ilişki saglar, bu yöntem ile 3-4 kez cinsel birleşme sonrasında artık demir parçaya gerek duyulmaz çıkarılır..

2.Yöntem: 7 adet Dut yapragı üzerine herbirisinde 7 kez olmak üzere EL KAVİİ ve EŞ ŞAFİİ esmaları yazılır, yapraklar sıcak su ile kaynatılarak soguduktan sonra suyun üzerine İnşirah suresinin ilk 3 ayeti okunarak üflenir ve su içilir.. başka birşey yemeden ve içmedenbirleşme saglanır..

inşirah ile 3 ayet okunuşu;
Elem neşrah leke sadrek
Ve vada'na 'anke vizreke
Elleziy enkada zahreke..

Çok faydalı buldum.teşekkürler ve selamlar.bu konuda bilgisi olanların da katkılarını bekliyorum.