yorumlarmısınız mümkünse

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BMS_leucothea

Kayıtlı Üye
rüyamda dedemin mezarlığını ziyarete gitmiştik dedemin mezarlığını suladıktan sonra mezarlığı gezmeye başladık mezarlığı gezerken ölmüş bir gelin gördük tabutun içinde tabutun üstüne gelinlik vardı ve bi adam yatmış ağlıyordu tabuttan sadece gelinin yüzü gözüküyordu gözleri açıktı sonra biz tabutun yanından geçerken dua ede ede geçtim... bu ne anlama geliyor yorumlarsanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
rüyamda dedemin mezarlığını ziyarete gitmiştik dedemin mezarlığını suladıktan sonra mezarlığı gezmeye başladık mezarlığı gezerken ölmüş bir gelin gördük tabutun içinde tabutun üstüne gelinlik vardı ve bi adam yatmış ağlıyordu tabuttan sadece gelinin yüzü gözüküyordu gözleri açıktı sonra biz tabutun yanından geçerken dua ede ede geçtim... bu ne anlama geliyor yorumlarsanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim
Sahih bir rüyaya benziyor sonu hayr olsun inşallah.. Rüyanızı sayın KENT müsait oldugu ve konuyu gördügü zaman yorumlayacaktır..

Adramelech

Kayıtlı Üye
Gerçek, doğru. Bu işlerde de hayırlı anlama geliyor diye biliyorum.

Adramelech

Kayıtlı Üye
Yanlış bilgilendirmek istemem, bu benim bilgim. Belirtmek istedim. İçimden bir ses yanlış diyor çünkü.

büyükdolunay

Banlı Kullanıcı
Net olmayan, karma karışık ve seçilmesi zor olan,
bir konudan diğer konuya geçen, sadece korku yüklü olan,bir rüya gördüysen o rüya şeytani rüyadır.
Şeytan tarafından insanı korkutmak için görülen rüyadır. Şeytani rüyalar yalan rüyalardır.:biggrinjester:

BMS_leucothea

Kayıtlı Üye
Net olmayan, karma karışık ve seçilmesi zor olan,
bir konudan diğer konuya geçen, sadece korku yüklü olan,bir rüya gördüysen o rüya şeytani rüyadır.
Şeytan tarafından insanı korkutmak için görülen rüyadır. Şeytani rüyalar yalan rüyalardır.:biggrinjester:
teşekürederim :)

sabahh

Kayıtlı Üye
hayırlı bir rüyaya benziyor çünkü mezar görmek günahlarınızdan tövbe edeceginize ve bir ölüyü görmek iyi bir haber alcagınıza yada sevilen birinin geleceginie delalet eder hayırlara vesile olur inşallah

BMS_leucothea

Kayıtlı Üye
hayırlı bir rüyaya benziyor çünkü mezar görmek günahlarınızdan tövbe edeceginize ve bir ölüyü görmek iyi bir haber alcagınıza yada sevilen birinin geleceginie delalet eder hayırlara vesile olur inşallah
çok teşekürederim ben bu rüyayı gördükten sonra çok tedirgin olmuştum içime su serptiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...