mecra

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mecra

Kayıtlı Üye
Rüyamda annemle salonda oturduğumuzu görüyorum.Akşam vakitleri.Annem birden donup kalıyor.Karşısında bir şey varmış gibi dikkatle ve korkuyla karşıya bakıyor.Ben anneme bakarak Bismillah diyorum.Annem rahatlıyor ve yerine oturuyor.İkincisinde annem daha da korkuyor.Bu defa da Nas Suresi'ni okumaya başlıyorum.Ama bir süre sonra tuhaf bir hal alıyor.Dilim tutulmuş gibi oluyor.Doğru düzgün okuyamyorum.Annem şaşkınlıkla bana bakıyor.Ben gayet soğukkanlı bir şekilde korkmaması gerektiğini göstermeye çalışıyorum.Bu gece bu rüyayı görüp uyandıktan sonra uykum olmasına rağmen uyuyamadım.Rüyamı yorumlarsanız sevinirim.

mecra

Kayıtlı Üye
Bilemiyorum.Çok sıkıntılı bir rüyaydı.Yorum yapacak kimse yok herhalde.:(

nefertiti:)

Kayıtlı Üye
Gördüğünüz rüyadan kormuş olmamanız lazım, ayıca Nas Suresini okumuşsunuz.

Nas Suresi'nin Türkçesi:
De ki: İnsanların kalplerine vesvese sokan, (insan Allah'ı andığında) pusuya çekilen cin ve insan şeytanının şerrinden insanların Rabbine, insanların Melikine (mutlak sahip ve hakimine) insanların İlâhına sığınırım!

Görmüş olduğunuz rüya şeytani bir rüyadır, korkutulmak amacıyla şeytanın vesvesesidir. Siz de rüya içinde Nas Suresi' ni okuyarak kendinizi koruma altına almışsınız. Başka bir manası yoktur, çünkü şeytani bir rüyadır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...