Şifa'ya başlamak...

PyroKinetik

Kayıtlı Üye
İyi günler;
Ben burda okuduğum yorumlardan dolayı çok ciddi derecede şifacı olan insanlar olduğunu gördüm.Bende bu işe başlamak istiyorum.İçimde şifa yeteneği olup olmadığınıda bilmiyorum açıkçası.Bu yeteneğim varsa nasıl gün yüzüne çıkarabilirim yada nasıl öğrenebilirim?İşin ehli biri beni aydınlatabilirmi acaba?
Teşekkürler...

büyükdolunay

Banlı Kullanıcı
bence sana önerim şifalar hakında bilgi topla.Sonra onları dene eyer tutuyosa sen şifacı olabilirsin.:)

Voy

Kayıtlı Üye
Size başka bir konu başlığı altından bu konuyla ilgili benzer bir soruya Urum'un cevabını alıntıladım.

Soru :peki uygunluğumuzu nereden anlayabiliriz?

Cevap:Uygunluk zaman ayırmak çabalamak verilen görevleri yapabilir olmak karakter ile ilgili yoksa herkezin yapabileceği bir şey özel bir yetiye ihtiyaç yok.

Şifacılıkla lgili bir çok yazı mevcut sitede okuyabilirsiniz.İyi günler :)

KURTT

Kayıtlı Üye
şifacılık okuyarak öğrenilecek bir durum değildir arkadaşlar. öncelikle kararınızı verip konuya hakim bir master (eğitmen) tarafından ilgili eneji frekansına uyumlanmanız gerekmekdedir.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
şifacılık okuyarak öğrenilecek bir durum değildir arkadaşlar. öncelikle kararınızı verip konuya hakim bir master (eğitmen) tarafından ilgili eneji frekansına uyumlanmanız gerekmekdedir.
Hayır master gereği yok. Dediğiniz sadece reiki gibi ekoller için geçerlidir. Hayatında reiki veya başka bir ekol duymamış kişiler de doğaçlama geliştirme yöntemleriyle ilerleyebilir, gayet de başarılı olabilir. Bunun sebebi de her insanın, yapı gereği şifacı olarak doğmasıdır. İleri düzey olmasa da bir şekilde herkes şifa yapar.

PyroKinetik

Kayıtlı Üye
yani şifacılık her insanda bulunan bir yetenek mi?O halde bunu geliştirebiliriz,ancak kendi başına ve dediğiniz gibi henüz bu gibi kavramlara yeni yeni başlayan ben nasıl geliştiricem bunu?

Amethyst

Banlı Kullanıcı
İlk baştan , her gün düzenli bir şekilde meditasyon yaparsanız sizde baskın olan yeteneğiniz ortaya çıkar ...siz onu aramadan o sizi bulur .. Meditasyonla başlayın bence ve zaman içinde neler değiştiği gözlemleyin arasıra
Sevgiler

Elfangel

Kayıtlı Üye
Ben şifacılık hakkında okuduklarımdan ve yaşadığım deneyimlerden şunu anladım: Herkesin içinde bu yetenek var, ama şifacı olabilmek içsel bir yolculuk, olgunluk gerektiriyor. İnsanları sevmek, onları kucaklamaya hazır olmak, kendi içinde de birtakım yolculukları yaşayıp başarılı bir şekilde çıkmak gerekiyor bu yolculuklardan. Geçmişte yaşanan bütün olumsuzlukları dönüştürebilmek, bütün olumsuz düşünceleri hayatımızdan atabilmek, pişmanlıklarımızdan arınabilmek, bence çok önemli şifacılık için. Tabii size rehberlik edecek insanların olması bu süreci kolaylaştırıyor ve hızlandırıyor. Ve yine şunu anladım zor ve sorumluluk gerektiren bir şey. İnsanın gönlünün geniş olması ve cömert bir kalbe sonsuz sevgiye sahip olmasını gerektiriyor. Yolun başında birisi olarak şifacı olmayı böyle anlatabilirim.

KURTT

Kayıtlı Üye
Hayır master gereği yok. Dediğiniz sadece reiki gibi ekoller için geçerlidir. Hayatında reiki veya başka bir ekol duymamış kişiler de doğaçlama geliştirme yöntemleriyle ilerleyebilir, gayet de başarılı olabilir. Bunun sebebi de her insanın, yapı gereği şifacı olarak doğmasıdır. İleri düzey olmasa da bir şekilde herkes şifa yapar.

arkadaşımız yeni giriyor anladığım kadarıyla böyle bir işe. o yüzden kendi kendine yapacakları ona yanlış bilgi edinmesi durumunda içinden çıkamayacağı bir durum içine sokabilir. o yüzden de işin eğli bir kişiyle çalışması ve yönlendirlmesinde fayda olacağını düşündüğüm için belli enerji frekanslarıyla çalışması gerekdiğini düşündüm. tabiki herkezin kendi özgür hür iradesi bilgi ve becerisi değişir. benimkisi sadece bir öneriydi, daha bilinçi çalışabilmesi adına. amerikayı tekrardan keşfetmeye gerek yok. saygılar.