Saklı şeyler ortaya çıksın.

reidikonto

Kayıtlı Üye
Bu karışım sayesınde saklı kalmasını ıstemedıklerınızı ortaya kışının kendı ağzıyla dökebılırsınız!
her büyü karışımı tek seferlıktır ve tek kışılık

malzemeler:

bakır kase,
3 damla adaçayı, 3 damla lavanta
3 damla çam yağı, 3 damla hınt kamışı
3 damla kadıfe çıçeğı yağı, ısteğe bağlı katran( sırrın büyüklüğüne bağlı)
kışıye aıt saç, kıyafet ıplığı vs hangısı olursa...

yapılışı:

eskı bakır bır kaseye ılk önce lavantayı damlatın , hemen ardından çam yağını ıyıce kaırştırın
yağları ıkışerlı olarak damlatıp 10 dakıka karıştırıp 5 er dakıka dınlendırıceksınız
şımdı adaçayını ve kadıfe çıçeğı yağını damlatın karıştırıp bekleyın
sıra hınt kamışı ve katranda bunlarıda ıyıce karıştırıp dınlendırın

bu yağı hazırladıktan sonra büyüyü yapmak ıçın sabahın ılk ışıklarını beklemenız gerekıcek
karışımın ağzını sıkıca sarıp soğuk bıryerde bekletın

yakmak ıçın aynı bakır kaseyı kullanın yakmadan önce kışıye aıt saş ya da ıplığıde kaseye atın ve yakın yakarkende
büyüyü yaptığınız kışının adını ve açık etmesını ıstedığınız şeylerı belırtın yüksek bır sesle..

yakma ışlemınde dıkkatlı olun tehlıkelı olabılır! yanınızda mutlaka bakır kasenın agzını örtüp ateşı söndurucek bır kapak bulunsun çok yaklaşmadan yapın

ALINTI

leylabatay

Kayıtlı Üye
İşlemden sonra ne oluyor kardeşim ki alıntı demişsin zaten ama sonuç olarak bilgin varmı sadece paylaşım amaçlımı koydun siteye?...Hani biz mi bir görüntü göreceğiz şahısmı sakladığı olayları v.s. gelip bize anlatacak,mesela ben alenen aşikare bildiğim bir şahıs tarafından iftiraya uğradım ki bu olaylar başıma çok gelir nedense ve sindiremiyorum Allah bildiği gibi yapsın seni demekten başkada bir şey gelmiyor elimden buna benzer yapabileceğim uygulayabileceğim bir şey varmı aslında önlemek için bildiğim dualar vardı ama okumadım unuttum falan keşke diyorum ama geri gelmiyor giden zaman.