sizce?

amon

Kayıtlı Üye
arkadaşlar bn 13 yaşındayken çok tuhaf bir rüya gördüm ve o zamandan beri de aklımı kurcalıyor. Ben rüyalarla çok haşırneşirimdir fakat bunun tam manasını anlayamadm. bi fotoğrafçıdaydım mezuniyet fotoğrafı için gittiğimiz yerdi ve orada iki tane taş tablet vardı. Birinde bir piramit fakat masonların tepesi tamamlanmamış ve gözü olandan, diğerindeyse maya yada azteklere aitmiş gibi duran bi insan figürü vardı. ben de pür dikkat bunlara bakarken aklıma "agartaga" diye bi kelime gldi. yada en azından bn öyle hatırlıyorum. daha snra o kelimeyi internette aradm fakat bişey çıkmadı fakat aylar sonra agarta diye bir şey olduğunu öğrendim v.s. daha snra bu tuhaf rüyalar aralıklarla dvam etti hepsinde farklı şeyler fakat yarm da olsa doğru şeyler ve hepsi de mısır veya lahitlerle alakalı. sizce bu nedir? hani ben antik şeyleri sewerim fakat bunlar bnm hayal gücümü de aşmaya başladı...

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Diğer rüyalarda nasıl detaylar vardı?

amon

Kayıtlı Üye
aralarında bağlantı olduğunu sanmıyorum, bundan sonra 3 tane daha gördüm. İlkinde mısırdaydım ve kutsal bakire diye biri vardı, yüzünü göremedim fakat koyu lacivert yada gece mavisi bir elbise giyiyordu ve hamileydi. Fakat bir de timsah vardı sanırım günahla alakalı birşeylerdi. Diğerinde annemlerin odasındaydım, yine lahit vardı iki tane, fakat bunlar tahtadandı ve üstünde yanlış hatırlamıyorsam vampir suratı gibi ifadeler vardı, birinde yani küçük olanda bir yüzük vardı ama taşı kopkoyu hayatımda gördüğüm en gzel kırmızı taştı yüzüğün madeni de gümüşdü fakat aha koyu renk, diğerindeyse yine agartaga kelimesi ve pheobes e bnzer bişey yazıyordu. En sonuncusunda da ramsesi gördüm . çok yaşlıydı yaklaşık 80 civarında ve çok cılızdı, bir üstünde de beline bağladığı bir kumaştan ve firavunların taktığı şeyden başka bişey yoktu bir ırmak, göl yada benzeri birşey içindeki mağarayı yada ona benzer geçit gibi birşey arıyordu sürünerek ,hayatı boyunca onu bulmaya çalışmış fakat bulamamış ama ben bulacakmışım :p dediğim gibi aralarında bağlantı olduğunu sanmıyorum, mısırla ilgili olanların hepsini bi deftere yazmştım, onlar da bunlar şimdiden teşekkür ederim...