Şifalanmak için enerji çalışması 8 deneyimleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AphraeL

Kayıtlı Üye
İlk defa bir enerji çalışmasından sonra uykum geldim. Derin temiz bir uyku çekmişim. Çalışmaya 5 dakika kadar geciktim, ders çalışırken daldırmışım. Kusura bakmayın Urum. Hemen hazırlanıp uzandım. Enerjiyi kabul eder etmez dalga dalga yoğun bir enerji akışı hissettim ayaklarımdan yukarı doğru çıkan.. Bütün vücudum aynı aynı anda zonklar gibi tuhaf bir his oluştu bir ara. Gözümün önüne küçük küçük gözler geldi durdu sürekli, hızla boşlukta kayboluyorlardı. En sonunda da beyaz bir güvercin havalandı sonra tekrar dalışa geçti.. Bunların ne gibi br anlamı olabilir acaba? Tamamen bilinçaltının simgeleri midir bunlar?

Çok teşekkürler Syn. Urum emeğinize, zamanınıza, sabrınıza.. Allah gönlünüze göre versin...

ghetto1987

Kayıtlı Üye
23:00 ı biraz gecti ama güzel bir calışma idi aldım enerjiyi genede ellerimde sıcaklık ve ayaklarımda vardı.. Bunun dısında alnımda ve parmaklarımda karıncalanmalar oldu güzel bir calısma idi emeği gecen herkese teşekkür ediyorum :)

mally

Kayıtlı Üye
İş dolayısıyla yolda olduğum için çalışmaya katılamadım. İnşallah bir dahaki sefere nasip olur.

Amethyst

Banlı Kullanıcı
Sağ kolum biraz uyuştu...sisli bir ormanın içinde geziyordum ama çok tuhaf , sis yeşil rengi idi ...o ormanın içinde gezerken ben bir ağlamaya başlamışım ve gerçekten çok ağladım , herhangi bir duygu yoktu sadece ağlamak geldi içimden... ve çok üşüdüm
Sayın Urum herşeyi için çok teşekkür ederim ..

cibabu

Kayıtlı Üye
Maalesef ki çalışmaya katılamadım.Toplantım vardı saat 11'e kadar biter diye düşünüyordum ama gereğinden fazla uzadı eve geldiğimde saat 12 idi.Katılamayıp kaçırdığım için çok üzgünüm.Bu kadar uzun süreceğini tahmin edebilseydim ismimi de hiç yazdırmazdım. :(

Elfangel

Kayıtlı Üye
Maalesef ben de katılamayanlardanım :( Dün akşam acil bir durum nedeniyle hastanedeydim. Çalışma saatinde forumda enerji çalışmaları hakkında daha önce yazılanları gözönüne alıp "Kerim'den geleni kabul ediyorum dedim" ancak elbette ki kalabalık bir ortamda çalışmanın gereklerini yerine getirmem imkansızdı, internete ulaşabilseydim katılamayacağımı bildirirdim, hatta mabet üyesi bir arkadaşımı aradım benim adıma yazsın diye ama onun da laptopu evde değilmiş :(
Durum için üzgünüm, emek için teşekkürler, benim çok sevdiğim bir çalışmaydı şifa enerjisi çalışması, umarım yakında tekrarlanır. Herkese selamlar ve sağlıklı günler, dün bir daha anladım ki önce sağlık, ondan ötesi boş:)

Kar

Elit Üye
Vücudumun sağ tarafında çok yoğunluk oldu ,bu çalışma çok hafif geçti uykum geldi, ellerimde karıncalanmalar oldu.Kulak çınlaması ve başımda yoğunluk her çalışmada oluyor .teşekkür ederim Urum.

gulberk

Kayıtlı Üye
Güzel bir deneyim daha yaşadım sayenizde,teşekkür ederim sevgili Urum..

leylabatay

Kayıtlı Üye
Uykusu gelen tek kişi ben değilmişim demekki:Dya esnemekten bi hal oldum,ama en çok urum un deneyim sayfasına çalışmaların nasıl geçtiğini yazmasını isterdim:(

özlem aydın

Banlı Kullanıcı
bu benim deneyimlediğim en kötü çalışmaydı :eek:fftopic:konsantre olamadım içerden televizyon sesi ,annemin durmak bilmeyen çenesi :lurk5:....20 dk falan dayanabildimçok az şey hissettim neyse sonbahara kadar da yok sanırım .. bekliyeceğiz artık

berksu07

Kayıtlı Üye
Merhaba,

Önce dizlerimden karın bölgeme doğru aşırı enerji akışı hissettim, avuçlarımın içi aşırı ısındı bir ara tepemde diken diken olma gibi birşeyler oldu, neden bilmiyorum zikir bölümünü sık sık unuttum aklıma geldikçe devam ettim, bir ara transa geçer gibi durum oluştu bu arada sanki yanyana çoğaltılmış gibi 2 tane yüz gördüm, kendime geldiğimde ayaklarımın buz tuttuğunu hissettim, avuçlarım ateş gibiydi.

Bu deneyim için çok teşekkür ederim, diğer enerji çalışmalarına da katılmak isterim.

armasis

Kayıtlı Üye
İş
biyolog/biyoloji öğretmeni
en değişik deneyimimi yaşadım sanırım. bacaklarımdaki kasları birileri çekiştiriyormuş gibi hissettim. sık sık gerinme ihtiyacı hissettim bir de. enerji daha yoğundu ya da ben her çalışmada biraz daha net hissediyorum. nefes aldıkça içimde güneş varmış ve vücudumu ferahlatıyormuş gibi hissettim. içimde aydınlık ve mentollü birşeylerin hissi vardı çalışma boyunca.

çok güzel geçti benim için, emeğine tekrar teşekkürler urum :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...