peygamberinizim dedi

ash

Kayıtlı Üye
İş
İnşaat Mühendisi
ben 14 yaşında gördüğüm bir rüyayı anlatmak istiyorum.beni o kadar etkilemiştirki seneler geçmesine rağmen ne unuttum ne de üstümden etkisi gitti..rüyamda pislik çöplük içinde her yeri yırtılmış saçları başları dağılmış binlerce insan var.mahşer yeri gibi.ben de oradayım.daha sonra gökyüzünden bir kafes iniyor demirden büyük bir kafes bu.kalabalığın içine giriyor.sonra yavaş yavaş yükseliyor.yükselirken içine bakıyorum bir genç adam 2 yada 3 küçük çocuk,bir kadın(olmayadabilir tam hatırlamıyorum) var.adam elleriyle havaya birşeyler atıyor ışıl ışıl yeryüzüne düşüyor ve ben sizin peygamberinizim ben sizin peygamberinizim diyor ve gökyüzüne yükselmeye devam ediyor ve her yer ışıl ışıl oluyor.bu rüyayı 3 gece üstüste gördüm.uyanmak istemezdim düşünün güzelliğini...ne anlama geldiğini çok sorgulamadım.gözümün önüne getirince bile huzur buluyorum diyebilirim...

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Rüyada Cin ve şeytan hertürlü kılıga girebilir ancak Peygamberlerin kılıgına giremezler bu baglamda rüyada Peygamberlerden herhangibirisini gören aynısı görmüş gibidir.. Lakin özel bir husus vardır, Eger kendisini ismi ile tanıtmamışsa bu sahih rüyadır denilemez... Çünkü Peygamberler rüyalar vasıtası ile ilham etmek yada mesaj vermek uyarmak isterlerse mutlaka ve mutlaka isim belirtirler...
Sonuç itibari ile gördügünüz şeytani bir rüya degildir, eger o rüyadan mesaj alarak hayatınızı bu yönde idame etmeyi seçtiyseniz ne mutlu size...

ash

Kayıtlı Üye
İş
İnşaat Mühendisi
Açıkçası o rüyayı gördüğümde küçüktüm ve böyle şeyler hakkında bilgim yoktu.tek danıştığım kişi okuldaki din kültürü dersi hocamdı kulakları çınlasın bir ders saatinde sizin dediklerinizi anlatmaya çalıştı.ama o zamanlar biz dersi kaynatmak derdinde olduğumuzdan pek bir anlam çıkaramamıştım.ismini zikretmedi diye hatırlıyorum.demiş olsaydı unutmazdım sanırım.sadece huzur vericiydi..

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Ne güzel bu rüyadan paylar çıkarmaya çalışın, sahih yada degil mesele bu olmasın, mesele mesajdır..