Öneri - İstek

erlkonig

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Benimki öneri istek karışımı bir şey... Moderatörlerimiz bu bölüme sabit bir teşekkür konusu açabilirler mi? Konusunu okuduğumuz arkadaşlara, sitemizin sahibine ve moderatör arkadaşlara tek tek isim isim değil de toptan teşekkür göndersek bu başlık altında. Ve siteden ne kazandığımızı falan yazsak. Sitede dolaşan ziyaretçiler için de referans gibi bir şey olur. Ben bazen paylaşımını okuduğum kişilere her başlık altında tek tek teşekkür edemiyorum. Hem mesaj sayısını arttırmış olmak için yapmışım gibi görünür diye hem de hoş bi görüntü oluşturmuyor. :)

Mermaid

Kayıtlı Üye
Benimki öneri istek karışımı bir şey... Moderatörlerimiz bu bölüme sabit bir teşekkür konusu açabilirler mi? Konusunu okuduğumuz arkadaşlara, sitemizin sahibine ve moderatör arkadaşlara tek tek isim isim değil de toptan teşekkür göndersek bu başlık altında. Ve siteden ne kazandığımızı falan yazsak. Sitede dolaşan ziyaretçiler için de referans gibi bir şey olur. Ben bazen paylaşımını okuduğum kişilere her başlık altında tek tek teşekkür edemiyorum. Hem mesaj sayısını arttırmış olmak için yapmışım gibi görünür diye hem de hoş bi görüntü oluşturmuyor. :)

Sn. erlkonig, link'e bir göz atın isterseniz. Teşekkür mesajları ile ilgili site kararıyla ilgili bilgilendirme yeralıyor.

http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=10665

erlkonig

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
İşte ben de sadece teşekkür yazmamak için konun altına ya da rep olmadığı için toptan böyle şuna şu konu için değil genel olarak herkese teşekkür etmek için istiyorum.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Sn. Erlkonig, sizin gibi teşekkür etmek isteyen üyelerimiz var, biz de size teşekkür ederiz fakat dediğiniz gibi gereksiz bir kalabalık oluşuyor. Yani ard arda teşekkürler ifade ettiğiniz gibi, konu içinde dağınıklığa sebep oluyor. Fakat özellikle sizin belirttiğiniz anlamda bir rehber gibi düşünülecek başka bir uygulama düşünülebilir. Öneri için teşekkür ederiz.