Astral seyehat enerji çalışması 11 deneyimleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

YasinLY

Kayıtlı Üye
Syn. origanum ben astral seyahat yapmaya çalışıyorum vücüduma bir anlığına enerji geliyor müthiş bir karıncalanma oluyor sonra kesiliyor ter içinde kalıyorum kalbim atıyor ama bir türlü seyahat yapamıyorum eksiğim nedir ? :(

origanum

Yönetici
Şu an Urumun yaptığı çalışmaya mı katıldınız

origanum

Yönetici
Titreşim seviyeniz yeterli değil. Meditasyon için hayatınızda oldukça fazla zaman ayırmanız gerekmekte. Deneyiminiz arttıkça başaracaksınız. Çalışmaya devam.

YasinLY

Kayıtlı Üye
Tamam efendim.Artık meditasyona da zaman ayıracağım.Teşekkür ederim.

Psişik

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bu çalışma sonrası neden kimse deneyimlerini yazmadı ben katılabilenler arasında değildim malesef ama diğer arkadaşların çalışmalarını çok merak ediyorum

Kar

Elit Üye
Bende katılmayı çok istiyordum olmadı, deneyimlerinizi merak ediyorum.

Aviator

Kayıtlı Üye
Astral seyahete başlıyorum ama kafamda bir türlü imaje kuramıyorum yani ayrılamıyorum ve bi kasa içki içmiş gibi başım dönüyor mide bulantısı ortaya çıkıyor.. yardım lütfen

...WiccaN...

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Arkadaşlar bu çalışma sonrası neden kimse deneyimlerini yazmadı ben katılabilenler arasında değildim malesef ama diğer arkadaşların çalışmalarını çok merak ediyorum

evet ya bende çok merak ediyorum... acaba bu sefer evrende nereyi gezdiniz çok merak ediyorum... ne güzel... ben sadece evin içinde dolanıyorum astralda. evreni gezmek mükemmel.

Aviator

Kayıtlı Üye
Astral seyahete başlıyorum ama kafamda bir türlü imaje kuramıyorum yani ayrılamıyorum ve bi kasa içki içmiş gibi başım dönüyor mide bulantısı ortaya çıkıyor.. yardım lütfen

Lütfen bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.. Birçok şey araştıyorum ama nerden başlıcağımı kestiremedim :eek:fftopic:

origanum

Yönetici
Lütfen bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.. Birçok şey araştıyorum ama nerden başlıcağımı kestiremedim :eek:fftopic:

Bu sorunuzun yeri burası değil, Astral seyahat ile ilgili bölümümüzde yazın. Bu başlık 17 Mayıs 2010 gecesi Urumun seçtiği kişilerin çalışmasına katılınca yaşadıkları deneyimleri yazmaları için açılmıştır, başka şey yazılmamalıdır.

Aviator

Kayıtlı Üye
Bu sorunuzun yeri burası değil, Astral seyahat ile ilgili bölümümüzde yazın. Bu başlık 17 Mayıs 2010 gecesi Urumun seçtiği kişilerin çalışmasına katılınca yaşadıkları deneyimleri yazmaları için açılmıştır, başka şey yazılmamalıdır.

Soruyu ekliyecek başka biryer bulamadım gözüme kestirebildiğim burası geldi konu kirliliği yapmamak içinde yeni konu açma gereği duymadım uyarınız için teşekkür ederim :/

Necromancer

Kayıtlı Üye
Kimse deneyimini yazmamış?Bende katılmak istiyordum seçilememiştim...

origanum

Yönetici
Sınırlı sayda katılan kişilerden bir kısmı deneyimlerini yazdı, bir kısmı pek bir deneyim hissetmediği için yazmadı. Katılacağını belirttiği halde katılamayanlar da oldu. Konu ile ilgili paylaşılacaklar bittiği için kilitliyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...