rüya yorumu istesem???

mabetruhu

Kayıtlı Üye
Merhaba,
Rüyamda gece aynaya bakıyorum, aynada sanki ben değilim gibime geliyor. Bakan sanki ben değilim bunu farkedebiliyorum. Sonra başımı yana çeviriyorum kısa bir süre aynaya tekrar baktığımda başımda bir takke var ve ben aynaya bakmak istemiyorum (bende takke yok sadece aynadakinde var) ama biri zorla aynaya bakmama neden oluyor. Başımı çeviremiyorum ve istemiyorum ama bana zorla ''la ilahe illallah'' dedirtiyor . Korkuyla uyanıyorum tabi. Şimidden teşekkürler....

büyükdolunay

Banlı Kullanıcı
Rüyada aynaya bakmak, yeni bir çevre ve yeni dostlar edinmeye işarettir.. Bir aynaya bakarak çok güzel olduğunu düşünen birinin önünde, mutluluk , ama aynaya bakarken solgun ve bitkin olduğunu görmek önünde sıkıntılarla dolu bir döneme girildiğine işarettir.

Rüyada takke görmek, daha önce yaptığınız, utanç verici bir olay ortaya çıkacak demektir. :)

Amethyst

Banlı Kullanıcı
Kendinizle yüzleşme zamanı geldi diyor rüyanız ... bazı yanlarınızı görmemezlikten geliyorsunuz ... Sıkıntılı bir döneme giriyorsunuz olabilir , çünkü karanlıktaydınız (gece) aynaya bakarken ... Sıkıntılı bir dönemde kendinizi sorguya çekip " ben kimim " sorabilirsiniz , ve o sıkıntılı dönemi dua (manevi) gücü ile daha kolay atlatabilirsiniz

borderline

Kayıtlı Üye
İş
Mühendis
Kendi özünüzden ve ya aslında sahip olduğunuz bir takım değerlerden,bilinçli olarak uzak kaldığınız ya da uzaklaştığınız müddetçe sorunlarınız devam edebilir.İçinizde ki güzelliklere ve maneviyatınıza yönelmeniz gerekiyor.

reidikonto

Kayıtlı Üye
Ayna rüyaları çok ilginçtir.Ayna rüyaları pek çok şeyi açıklaya bilir.Aynaya baktıgınızda kendinizi görüp ama kendinizi hissetmemeniz oldukça içsel olarak bazı düşünceler veya bazı duyguların kendiniz içinde çarpışması veya bir anlam kazanamamasıdır.Ve başınızda bir takke görmeniz çok iyidir.Hayırlı iş kısmet ve bekar kızlar ve erkekler için evlilik olarakda yorumlana bilir.Ve sadece bunu aynada görmeniz ise sizin bazı şeylerden uzak durdugunuza işaret ediyor.Ve lailahe illallah demenizde sizi koruyan birileri olduguna işaret..... umarım işinize yarar bu yorum.. saygılarımla