rüyamı yorumlar mısınız?

ıtır shn

Kayıtlı Üye
Merhaba,
Dün gece rüyamda, uçak kazası gecirmiştim. İçinde tanıdığım cok kişi vardı. Uçak çok tuhaf bir yere düşmüş. Daha evvel okuduklarıma hayalimde düşündüğüm şekil olarak da sanki ayın üstüne düşmüş, bizden başka kimse de yok. Bir adam vardı karısını bulamıyordu, ben de uzaktan izliyorum ve eşyalarımı bulmaya çalışıyorum. O karısının eşyalarını anlatmaya başladı bir çanta tarif ederken,ben o çantayı buldum benim çantamdı o. Sonra anlaşıldı karısı ölmüştü.fakat ben görüyorum kadın ona doğru yaklaşıyor, ağlayarak özür diliyor ve üzülmemesini söylüyor ben tam gerçek sanarken, kadın birden yeşil bir ışık halinde geri dogru kosarak kayboluyor ama en son hali bir cocuktu ve o durumda kayboluyor,göremiyorum... Sonra devamında buna benzer olaylar var, birileri var kimse göremiyor, merak ettiğim olayların iç yüzüymüş, sadece ben görebiliyorum... Sonra bir kesit daha görüyorum ama şuan hatırlayamıyorum. Diyorum ki anladım benim koruyucu rehberlerim bana görünmeye başladı diyerek tebessüm ediyorum. Uyanmadan önce, diyorum ki kendi kendime: ''Benim çığlıklarımı duydular.''
Böyle uyandım. Bu rüyanın anlamı nedir acaba? Ben hep etkilenirim rüyalarımdan ama bu sefer cok garip geldi bana. Yorumlarsanız mutlu olurum. Teşekkürler.

büyükdolunay

Banlı Kullanıcı
Rüyada uçak görmek:yenilik,değişiklik ve toplum kurallarının dışına çıkmak demektir.
Ama senin gördüğün rüya bilinç altı rüyasıdır. Fakat senin tam bilinç altı rüyası değil.

Kişi gündüzleri kendi kafasında kurduğu olayları, yaşadığı olayları gece rüyasında görebilir, buda şahısın kendisi tarafından farkında olmadan gördüğü rüyalardır. Bu bilinçaltı rüyasıdır.:)

borderline

Kayıtlı Üye
İş
Mühendis
benim nacizane fikrim,çevrenizde bulundurduğunuz kısıtlı sayıda ki insana dikkat etmeniz yönünde.Bazıları sizi sorunlarıyla bunaltıp,sizin sorunlarınıza kulak vermiyor olabilir.Ya da kendiniz için iyi olduğunu düşündüğünüz bir takım olay ya da şahıslar size aslında zarar veriyor da olabilir.

cansum

Kayıtlı Üye
merhaba rica etsem benim de rüyamı yorumlarmısınız biraz değişik bir rüyaydı.
rüyamda sahilde oturuyoruz güneş tam tepede.birden güneş hızlıca batmaya başlıyor ve bir yerde duruyor sonra ay doğuyor ve güneşin önüne geçiyor çok geçmeden hava kararıyor yani resmen gece oluyor.herkes manzarayı izlerken biz kaçıyoruz ve bir yere sığınmaya çalışırken birkaç kişinin daha kaçtığını ve bir eve girdiğini görüyorum bizde girebilirmiyiz diye düşünürken bir arkadasım siz oraya gidin güvende olursunuz diyor.biz o eve giriyoruz heryeri kapatıyoruz.hiçbirşey çalışmıyor su akmıyor hayat durmuş gibiydi.sonra ben camdan bakıyorum ve gökyüzünün kırmızı olduğunu görüyorum.çok korkunç bir manzaraydı.sonra birdenrüzgar esmeye başlıyor ve yağmur yağıyor daha sonra kar yağıyor sonrada hava açıyor..yani 4 mevsim birarada yasanıyordu....
o korkuyla uyandım.resmen dünyanın sonunu görmüş gibi oldum :S

Amethyst

Banlı Kullanıcı
uçak düşmesi iyi değil... sadece siz değil aileniz de sıkıntıya düşer olabilir ...Bundan sonra rüyalarınızı not alıp olayları takip edin çünkü bazı rüyalar insanlara verilen özel mesajlardır .. rehberiniz sizinle irtibata geçecek , hissleriniz berraklaşıyor ...Ama sıkıntılı bir dönemdeyken bunun farkında varacaksınız...
Uçak yenilik değişiklik olabilir ama uçak düştüyse durum değişir ;) kendinize dikkat edin bence ve rüyalarınızdan başlayarak bazı şeyleri not almaya çalışın
Sevgiler

yelizbeler86

Kayıtlı Üye
merhaba ben rüyamda rahmetli amcamı gördüm kapıyı açıyorum amcamın arkasında ışıklar var aglıyorum . babam bana çok kızıyo die dert yanıyorum oda üzülme her istedigin olacak babanda yanıma gelecek dio acaba ne anlama gelio???

yelizbeler86

Kayıtlı Üye
bide bi rüya var iki gündür aynı rüyayı görüyorum abimin arkadaşı benimle evlenmek istiomuş ve bunu abime söylüyormuş abimde gelip bana söylüyormuş annemde izin vermiomuş ama çocuk bizim evde odada oturuyormuş ne demek ne anlama gelio?

paradoks35

Kayıtlı Üye
Dün gece rüyamda, uçak kazası gecirmiştim. İçinde tanıdığım cok kişi vardı. Uçak çok tuhaf bir yere düşmüş. Daha evvel okuduklarıma hayalimde düşündüğüm şekil olarak da sanki ayın üstüne düşmüş, bizden başka kimse de yok. Bir adam vardı karısını bulamıyordu, ben de uzaktan izliyorum ve eşyalarımı bulmaya çalışıyorum. O karısının eşyalarını anlatmaya başladı bir çanta tarif ederken,ben o çantayı buldum benim çantamdı o. Sonra anlaşıldı karısı ölmüştü.fakat ben görüyorum kadın ona doğru yaklaşıyor, ağlayarak özür diliyor ve üzülmemesini söylüyor ben tam gerçek sanarken, kadın birden yeşil bir ışık halinde geri dogru kosarak kayboluyor ama en son hali bir cocuktu ve o durumda kayboluyor,göremiyorum... Sonra devamında buna benzer olaylar var, birileri var kimse göremiyor, merak ettiğim olayların iç yüzüymüş, sadece ben görebiliyorum... Sonra bir kesit daha görüyorum ama şuan hatırlayamıyorum. Diyorum ki anladım benim koruyucu rehberlerim bana görünmeye başladı diyerek tebessüm ediyorum. Uyanmadan önce, diyorum ki kendi kendime: ''Benim çığlıklarımı duydular.''
Böyle uyandım. Bu rüyanın anlamı nedir acaba? Ben hep etkilenirim rüyalarımdan ama bu sefer cok garip geldi bana. Yorumlarsanız mutlu olurum. Teşekkürler.

bence siz insanlara çok kırgınsınız ve kendinizi bir şekılde ifade etmeye çalımışsınız ve anlamadıklarını düşünüp kendinizi korumak adına kabuğunuza çekılmışsiniz.ve iç dünyanıza ağırlık vererek maneviyata dönmüşsünüz ama bunlar geçici herşey çok güzel olcak :hurray:

ıtır shn

Kayıtlı Üye
yorumlarınız için çok teşekkür ederim.sahidende bahsettiğiniz durumları yaşamaktayım.umarım güzel olur

leyla

Kayıtlı Üye
sizlerle rüyamı paylaşmak istedim rüyamda balinaların doğum yapabilen balıklar olduğunu biliyorum ve bunu öğrenebilmek için derin araştırmalara giriyorum 4 tane bilim adamıyla beraber havuz tarzı bir yerde bütün balinalara doğum yaptırılıyor burda doğum esnasında havuz olduğu için su kanlanıyor havuzun suyu değişriliyor bi süre sonra balinaların oldukları yerde sabit kaldıklarını görüyorm ve havuzun kenarına gidip balinaların zincirlerle bağlandığını görüyorum bu durum beni şüpelendirdiği için kağıtlarla dolu bir odaya gidiyorum suyun kanlanmasının sebebi bilim adamlarının balinaların kuyruklarının kesilip o kuyruklardan üretilmesi gereken bir malzemede kullanılıcağını öğreniyorum benim bunu öğrendiğimi gören bilim adamı beni bir odaya kapatıyor ve uyanıyorum bu rüyanın yorumunu bilen birisi varsa lütfen yardımcı olsun şimdiden teşekkür ederim