Enerjileri yönlendirme insiyasyonu 1 deneyimleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Jasminum

Kayıtlı Üye
Ya bu enerjiye çok ihtiyacım varmış ya da tam inisinasyon modundaymışım :) En yoğun hissettiğim çalışmalardan biri oldu. Çalışma başlar başlamaz imajlar da başladı ve bu sefer ilk defa beynimin içinde zikirler duydum. Sonra üzerimde bir el vardı sanki hatta kocamandı ve bu yüzden bir ara korktum bile :p Çalışmanın sonunda başımın arkası uyuşmuştu ki en garip gelen de bu oldu.

mally

Kayıtlı Üye
Yaklaşık 35 dk sürdü. 2 defa kerim den gelen her şeyi kabul etmek zorunda kaldım ama bir olumsuzluk olmadı Allah'tan. Yüzüm, kollarım ve bacaklarım uyuştu. Avuç çakralarım karıncalaştı ve kor gibi ısındı yine. Sanki birisi avuçlarını şakaklarıma ve ellerini alnıma koymuş enerji veriyor gibi hissettim. Sonrasında bacaklarım çok ısındı ve terledi azcık.

Bir ara transa girmiş gibi oldum ama hemen geri geldim. Yine mutluluk ve huzur hissettim. İçten gelen, varoluşun getirdiği bir mutluluk. Sayın Urum ve emek harcayan tüm dostlar, Allah (c.c.) sizden razı olsun, ilminize ve size zeval getirmesin İnşallah. Çok teşekkür ederim.

Adramelech

Kayıtlı Üye
Yine fazla birşey hissedemedim. 15 dakika civarı sürdü. Ayağımda atmalar oldu yani seyirme istemsiz. Onun dışında anlık karıncalanma gibi tüm vücuda yayılan bir his geldi birkaç kez. Ayrıca şu 7 gün yaptığım meditasyonlarda sağ diz kapağımın sol tarafında dalgalanma şeklinde enerji hissediyordum.

Sindarin Elf

Banlı Kullanıcı
Yalnız bi 5-10 dk gecikmeyle başladım. Ev halkının beni bir türlü yalnız bırakmamasından =) Ancak yine de hissettim. Bir olumsuzluk olmadı onun haricinde pek. Isındım ısındım ve birde ısındım xD Yaşadıklarımı olduğu gibi kabul edip analiz etmediğim ve kafamın içinde rapor haline getirmeye çalışmadığım için sadece inisinasyon oldum ve bitti. Fakat hissettiklerim ısınmanın yanında ellerim bir ara pc oyununda deli gibi düğmeye basar gibi hareket etti. Bir kaç görüntü gördüm. Astral seyehat çalışır gibi bazı belirtiler oldu. Ancak astral seyehat değildi yani ben benzetip anlatmaya çalışıyorum xD ve işte dedim ya olduğu gibi kabul ettim diye =) Diğerlerinide pek hatırlamıyorum =) Bittiğini anladığımdan sonrası çok garipti =) Gerçekten almışım ve başarıyla bitmiş. Gözlerimi açıp yavaşça kalktığımda bunu farkettim.

leylabatay

Kayıtlı Üye
Benimde biraz geçikmem oldu 4,5 dk falan ve bide konsantre olmam 10 yı bulmuştur,acaip ağırlaştım vücudum aynen diğer deneyimlerini yazan arkadaşlar gibi alev alev yandı sanki özellikle sol tarafım çalışmanın sonlarına doğru vücudum ikiye ayrılmış ve sağ tarafım normale dönmüş sol tarafımda hala sıcaklık var dı seğirdi sürekli vede anlamadığım bir nokta varki iki kaşımın ortasından az yukarda bir parmak varmış gibi ağırlık hissettim en çok orası dikkatimi çekti zaten çalışmanın çoğunu o şekilde geçirdim sonra sallanıyormuşum gibi ama yan taraflara doğru değilde aşağı yukarı gibi yatakta bir ben daha vardım ve yatak çökecek gibi ağırlık hissettim.sayın urumu en çok ben yordum gibi geldi:D

Sindarin Elf

Banlı Kullanıcı
Benimde biraz geçikmem oldu 4,5 dk falan ve bide konsantre olmam 10 yı bulmuştur,acaip ağırlaştım vücudum aynen diğer deneyimlerini yazan arkadaşlar gibi alev alev yandı sanki özellikle sol tarafım çalışmanın sonlarına doğru vücudum ikiye ayrılmış ve sağ tarafım normale dönmüş sol tarafımda hala sıcaklık var dı seğirdi sürekli vede anlamadığım bir nokta varki iki kaşımın ortasından az yukarda bir parmak varmış gibi ağırlık hissettim en çok orası dikkatimi çekti zaten çalışmanın çoğunu o şekilde geçirdim sonra sallanıyormuşum gibi ama yan taraflara doğru değilde aşağı yukarı gibi yatakta bir ben daha vardım ve yatak çökecek gibi ağırlık hissettim.sayın urumu en çok ben yordum gibi geldi:D

Evet bak siz yazınca bazı yaşadıklarım aklıma geldi =) Bu arada sen değil ben yordum çünkü benim ki 1 saat 19 dk sürdü. Yani en azından ben öyle gördüm xD

Sindarin Elf

Banlı Kullanıcı
Ama en fazla 55 dk sürüo bildiğim vede unuttuumm 35 dk sürdü bende:D

Ne bileyim ben ya yattım xD xD. Herşey kesildi bitti. Uyuştum kalkamadım xD Bekledim. Bekledim. Bitti mi acaba emin misin felan dedim kendi kendime xD xD Hazır oldum kalktım. Sonra elimi yüzümü yıkadım. 00:19 mu ne yazıyordu xD

Bu arada niyet ile çalışıyor bu enerjiler. Bir kaç örnek verir misiniz? Yani Quantum olumlama gibi bişey mi yapacağız?

leylabatay

Kayıtlı Üye
Bide yerli yersiz sanki üzerimde sivrisinek geziyormuş gibi tatlı tatlı kaşınmalar yokmuydu deli etti beni ama kolumu zor kaldırdım.

leylabatay

Kayıtlı Üye
E tabiki her şeyden önce o ama konsanre olamasakta enerjileri kurallara tam olarak uyduğumuz takdirde kesinlikle alırız galiba yanılmıyorsam urum bu gibi bir durumda daha önce açıklama yapmıştı,çalışma sırasındaki deneyimlerin işin eğlenceli tarafı olduğunu kişilerin hiç bir şey hissedemeye bildiklerinide söylemişti,ama bu gece mutlaka sayın urumunda deneyimlerini paylaşmasını bekleyeceğim yoksa uyku tutmaz beni acaba çalışma sırasında zorlandımı,çok merak ediyorum bana sanki bu çalışma sırasındada öyle gibi geldide.

gulberk

Kayıtlı Üye
Çok farklı bir deneyimdi..Teşekkür ederim..

ghetto1987

Kayıtlı Üye
30 dk civarında sürdü enerji çalısması Sağ kulagımda cınlama ile başladı sol kaşımdan başladı alnıma komple yayıldı gövdem de enerji hissettim ayaklarımda ve ellerimde ufak enerji hüzmeleri vardı.. Çok teşekkür ediyorum enerji çalışması için çok güzel geçti..

Voy

Kayıtlı Üye
Karnımda ve göğsümde baskı gibi birşey hissettim ben.Ellerim ısındı hep soğurdu,kulaklarım uğuldadı birazda.Çalışma için çok teşekkürler :)

TURKMAGIC

Kayıtlı Üye
Benim simdiye kadar yapdigim enerji calismalarindan en hafif hissettigimdi diyebilirim. Birincisi evde degildim, yere uzanmak zorundaydim yan odada cok gürültu vardi.
Sadece avuc iclerimde biraz enerji girisi oldu, avuc icleri vede göguslerimde isinma hatta birazda basimda isinma sanki basimdan enerji giriyordu, meditasyonlarda genelde öyle vizyonlamistim. Tam guclu bir enerji gelir gibi olduguki yan odada Telefon caldi! vede hemen kesildi!

Ayrica yattigim yerin soguklugundan yoksa enerji calismasindanmi bacaklarim felan cok uyumusdu, calismadan sonrada cok asiri bir durgunluk sogukluk vardi bende, bunu etrafimdaki kisiler cok ciddi birsekilde hissetmislerki cok sefer söylediler!

Calisma vede harcanan emek icin tesekkurler URUM!

Amethyst

Banlı Kullanıcı
20 dakka civarı sürdü , gözlerimi kapanır kapanmaz vizyon görmeye başladım ama bu defa çok farklıydı ...herşeyi o kadar canlı o kadar..nasıl desem bilemiyorum ki ama sanki elimi uzatsaydım dokunabilirdim kadar yakın ve gerçeklerdi.. ametistten yapılmış 1000 yapraklı lotus tam karşıma durup boşlukta dalgalanıyordu..yukardan gelen beyaz bir ışık lotusu aydınlatıyordu , ortası parlak beyaz , kenarlara doğru ise eflatın ve mor rengindeyidi..Dalgalanırken sonsuzluk işareti çiziyordu sanki... sağ tarafımdan tepeme doğru altın renginden yıldızlar uçuşmaya başladıyarım dayre çizerek...sağ alt tarafa gümüş renginde ay dayeryi tamamlamak istiyor gibi duruyordu...Göz gördüm (bir kaç kere) ama insan gözü değildi ...çok parlak çok canlı gibi duruyordu...koyu yeşil renkte göz gördüm , bal renginde, mavi ve mor ama göz rengi değişmeden ilk önce altın yıldızxlı ve dolunay vizyonu araya girerdi...derken , başımın arkasında (ama kafamın içinde) bir yoğunluk hissettim ve şişenin mantarı açarken çıkan sesi duydum ..o zaman ki yaşadıklarımı nasıl tarif etsem bilemiyorum .. bedenim yoktu havada mı süzülüyordum ne olduğunu anlayamadım ama nefes alıp veremediğimi bile anlayamadım :) harika bir duyguydu !!! Sonra ayak tabanlarım sızlamaya başladı, alnım karıncalamaya başladı ve kaşlarım havalanmaya başladı sanki ...en son derin nefes aldım (hayatımda aldığım ennn derin nefes idi sanki :D ) ve çalışma bitti ...
Katıldığım diğer çalışmalarında yoğunluk hissettim , hiç bir zaman şüpheye düşmedim ama bu defa farklıydı ...daha yoğun mu ? daha net mi ? tam çözemedim ama sanırım 2gün önce ki durugörü inisiye nin faydasını gördük...
Sevgili Urum , emeğiniz , enerjiniz , zamanınız , çabanız , sabrınız , iyi niyetiniz için ve herşeyi için çok teşekkür ederim

Kar

Elit Üye
Katıldığım çalışmaların en yoğunuydu.Önce başıma biri enerji pompalıyormuş gibi hissettim pompalama şeklinde.Sonra avuç içlerim ve bacaklarım çok ısındı.Vücudumun her yerinde değişik basınçlar hissettim en ilginci bir ara akciğerlerimde titreşimler oldu ve ben etraftaki sesleri sanki akciğerlerimle duydum. çok şaşırdım ve tadını çıkardım çok güzeldi arada bazı komutlar duydum yoğunlaş der gibi ozaman dikkatim iki kaşımın arasına yoğunlaştı değişik düşüncelere dalsamda oldukca uzundu ve çok güzeldi teşekkürler hepinize.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...