Astral Seyahat En Etkili Yöntem?

ufulij

Kayıtlı Üye
2-3 astral seyahat tekniği denememe ragmen sonuç alamadım.Sadece bacaklarımla belim arasında bir ağırlaşma oluyor ama ayrılmıyor.Sizin bana tavsiye edeceğiniz etkili bir astral seyahat yöntemi var mı?Foruma baktım ama baya teknik var.En etkili tekniği yazarsanız sevinirim.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
2-3 astral seyahat tekniği denememe ragmen sonuç alamadım.Sadece bacaklarımla belim arasında bir ağırlaşma oluyor ama ayrılmıyor.Sizin bana tavsiye edeceğiniz etkili bir astral seyahat yöntemi var mı?Foruma baktım ama baya teknik var.En etkili tekniği yazarsanız sevinirim.
Baktığınız tekniklerden hangilerini denediniz de olmadı örneğin? En iyi teknik diye bir şey olmadığı için bunu soruyorum. Yukarıda bir üyemiz daha sormuş örneğin. Yani neyi denediniz de başarı sağlayamadınız? Bir bilelim bunu, ona göre konuşabiliriz.

Jasminum

Kayıtlı Üye
Astral seyehet için değil genel olarak konuşuyorum. Herkesin her uygulamadan aynı sonucu alması mümkün olmuyor. Size göre "en etkili yöntem" başkasında çok başarılı olmayabilir. Hangi yöntemde en başarılı olduğunuzu kendiniz bulmanız en doğrusu olacak.

arkhe93

Kayıtlı Üye
Ben kendime göre yöntemler denemeye çalışıyorum. Mesala rahat bir şekilde uzanıyorum yatağa. Gözlerim açık tüm düşünceleri kafamdan atıyorum. Sonra zihnimde bir yere odaklanıyorum. İçimde kullanabileceğim çok güçlü bir enerji olduğunu düşünüyorum. Derin derin nefes alıp verıyorum ve sonra nefeslerim normal e dönyor. İçimden birşeyin çıktığını hissetmeye çalışıyorum. Artık bedenimi yönetemediğimi serbest, özgür olduğumu düşünüyorum. İşte bu sırada kalbim çok hızlı hızlı atmaya başlıyor.. Vücudum titriyor. Isınıyor. Kulağımda çınlamalar ve garip sesler oluyor. Ama bir türlü başaramıyorum. Her denememde daha da yaklaştığımı hissediyorum... İnanıyorum ki insan beyniyle herşeyi yapabilir ve ben de bir gün bunu başaracağım.

Bu benim için etkili bir yöntem mesela. Ama sizde sonuç verir mi bilemiyorum. Kolay Gelsin. Okuduğunuz için Teşekkür Ederim..

...WiccaN...

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
bence en iyi sonuç veren arzu faktörünün şartlandırılması metodu

arkhe93

Kayıtlı Üye
Arzu faktörü derken ? Biraz daha açabilirmisiniz ? İmajinasyon mu kastınız acaba ?

ufulij

Kayıtlı Üye
Hepinize teşkkür ederim tekrar deniycem.Benim denediğim yöntemler biri ipe tırmanma biri uçma hissi birde internette kolay astrala çıkma videosu vardı onu denedim.

Mesala rahat bir şekilde uzanıyorum yatağa. Gözlerim açık tüm düşünceleri kafamdan atıyorum. Sonra zihnimde bir yere odaklanıyorum. İçimde kullanabileceğim çok güçlü bir enerji olduğunu düşünüyorum. Derin derin nefes alıp verıyorum ve sonra nefeslerim normal e dönyor. İçimden birşeyin çıktığını hissetmeye çalışıyorum. Artık bedenimi yönetemediğimi serbest, özgür olduğumu düşünüyorum.

Birde arkhe93 ün tekniğini deniycem.Saolun.

...WiccaN...

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Arzu faktörü derken ? Biraz daha açabilirmisiniz ? İmajinasyon mu kastınız acaba ?

yok bunun imajinasyonla bir alakası yok. sadece bir şeyi arzulamak. burdaki teknikte. ağzınızı kurutucaksınız ve suyu arzulayacaksınız. bu tekniği araştırırsanız bulabilirsiniz . okuduğunuzda anlayacaksınız ben yeterince anlatamadım :D

arkhe93

Kayıtlı Üye
Evet yeterince açıklayıcı olmadı. Ama aklıma getirmeye yetti :) Teşekkür ederim ;)