Durugörü Enerji Çalışması 1 deneyimleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mermaid

Kayıtlı Üye
30-35 dk kadar sürdü. Başlangıçtan itibaren 10-15 dk kadar solar plexus çakramın sol tarafında birisi parmak uçlarıyla bastırıyormuş gibi bir his vardı. Daha sonra yükseldiğimi hissettim. Almak istediğim vizyonları aldım ve izledim. Güzel bir çalışmaydı, teşekkürler sevgili Urum...

aracniafob

Kayıtlı Üye
merhaba;

22 dakika sürdü.kollarımdaki eklemlerin tamamından içime ateş akıyor gibiydi.daha sonra sağ kasığımda yoğun bir baskı hissettim.birden oda aydınlandı.gerçekten aydınlandı mı diye hatta gözlerimi açtım.köpeğimi koşarken gördüm.bugün hasta olmuştu.iyi olacağını hissetttim.

teşekkür ederim.

miracles

Kayıtlı Üye
30 dk. sürdü. Enerji akışını hissettim ama vizyon alamadım. Bir iki görüntü geçer gibi oldu ama tam olarak anlayamadım. Baş bölgesinde biraz baskı hissettim. Bitirdiğimde midem biraz kötüydü.

AphraeL

Kayıtlı Üye
Çok teşekkürler emekleriniz için.. 40 dakika kadar sürdü.. Avuç içlerimden enerjinin girişini hissettim oldukça yoğundu arada yükselir gibi oldum.. Küçük mavi balonlar geldi gözmün önüne kısa süreliğine.. 3. göz çakramda baskı ve karıncalanmalar vardı, sanki görünmeyen bir basıncın etkisiyle yatağa doğru yapışıyordum, özellikle başımda vardı bu his.. Kalktığımda diğer enerji çalışmalarından farklı olarak sersemlemiştim tuhaftı tam tanımlayamıyorum.. Tekrar çok teşekkür ederim..

Saygılar,
AphraeL

gulberk

Kayıtlı Üye
İlk on dk öylece yattım neredeyse uyuyacaktım ;sonra bırden göğsümden yukarı dogru bırı cekıp bıraktı gibi hiissettim, ardından abartılı sekılde nefes alıp vermeye başladım o sırada ayaklarım aniden karıncalandı ve sanki bırı ıtıyor gıbı bır etkı vardı..Bu süre zarfnda vucudumda hafif bir ateş var gibiydi, normalden biraz daha fazlaca..Umarım verileni alabilmişimdir! Emeğiniz için teşekkür ederim..

mally

Kayıtlı Üye
Bu çalışmada fazla bir şey hissetmedim. Avuç içlerim ısında her zamanki gibi, sol ayağım uyuştu ve 3. gözümde yoğunlaştı enerji. 40 dk sürdü. Bittikten sonra sol kulağım çok ağrıdı ve kollarımı tüy gibi hafif hissettim.

Şimdi de rüyaya yatma zamanı :) Sayın Urum ALLAH (c.c.) sizden ve emek harcayan tüm dostlardan razı olsun, ALLAH (c.c.) size de ilminize de zeval vermesin İnşallah.

TURKMAGIC

Kayıtlı Üye
Ben bu sefer hafif hissettim. Karin vede bogaz cakramda enerji yogunlasmalarini hissetim. Ensem vede gögus kismimdada enerji girisi vardi. El bileklerimden sanki ufak igneler batirircasina girisler hissettim. Bir ara gözlerim kapali olmasina ragmen resmen havada biri beni hizli birsekilde dönduruyordu. Biraz basim dönmesine ragmen sanki ucarak dönuyor havasini aldim. Vizyon malesef olmadi.
Yapmayi dusundugum uygulamayi malesef enerji girisinden hemen sonra yarida birakmak zorunda kaldim gece devam etmeyi dusunuyorum.

dizlerimde biraz sizlama hissettim hala bu sizilar mevcut!

Calisma vede harcanan emek icin cok tesekkurler URUM.

ghetto1987

Kayıtlı Üye
Enerjisel yogunlasma vardı 3.göz kısmında ellerimde ve ön gövdede enerji akısları vardı vucudumda ellerimde ve ayaklarımda sıcaklıklar vardı çalışma için teşekkürler Urum ve Emeği gecen herkeze çok güzel bir çalışmaydı...

Kar

Elit Üye
Önce avuç içlerinde ısınma ve yoğunluk hissettim.Vücudumun üzerinde gökkuşağı oluşmuş gibiydi .diğer çalışmalarda vizyon çok görmemiştim ama bunda hiç bitmedi ve çok renkliydi.Vücucudumun değişik yerlerinde yoğunluklar hissettim .Biraz bulantı oldu çabuk geçti.Gecede sabaha kadar yoğun rüyalar gördüm .Çok teşekkürler hepinize çok güzel deneyimler yaşıyoruz sizlerle.

Amethyst

Banlı Kullanıcı
25 dk sürdü
Gözlerimi kpattığımda kendimi yıldızlara doğru yol aldığıma fark ettim...KIsa bir süre sonra sağ ayağımda şiddetli bir ağrı hisettim sonra yukarı doğru bir basınç çıkmaya başladı .. 2 ,3 ve 4 chakralarım ,özellikle 2ci chakrada çok yoğun bir basınç hisettim ..Ayklarımı hissetmiyordum...Bir kaç çeşit mandala gördüm , rengarenk :) onları seyrettim birkaç daka sanırım sonra bir derin nefes aldım ve bitti :)
Sayın Urum çok teşekkür ederim , harika bir deneyim idi

iremwm

Kayıtlı Üye
hiçbir şey yapmadım sonra birden başladı onu gördüm rüyada sonra bir hayal gibi sonra karşıma çıktı şimdi 2-3 saat sonrasını görmeye başladım biraz çalışma ile

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...