Yorumlar mısınız lütfen?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AphraeL

Kayıtlı Üye
Rüyamda yüzümü incelerken çenemde simsiyah tüylerin çıkmış olduğunu görüyorum. Baya da uzunlar kimisi diğerlerinden daha uzun hatta. Çenemin tamamında vardı ancak bazı yerlerde çok yoğundu. Allah allah nerden çıkmış bunlar bu kadar diyorum. Syn. Kent nedir anlamı sizce bu rüyanın?

Saygılar,
AphraeL

nefertiti:)

Kayıtlı Üye
Yüzünüzü rüyanızda başka biri gibi karşıdan mı görüyordunuz, yoksa aynaya bakarak mı yüzünüzdeki siyah tüyleri görüyorsunuz?

AphraeL

Kayıtlı Üye
Aynada kendime bakıyordum.. Bir gariplik yoktu başlangıçta gayet aydınlıktı aynada görünen aksim, ama önce bir kaç derken baktım çenemde bi sürü çıkmış ve düzenli değillerdi sakal gibi, uzunlu kısalıydılar..

nefertiti:)

Kayıtlı Üye
Bu rüyayı ne zaman gördüğünüzü yazmamışsınız fakat, rüyayı yakın zamanda görmüşseniz; Ayna görmeyi ben evlenmeye, evli olan kişi için çocuk sahibi olmaya yorumluyorum. Bazen yeni bir işe atılmaya da delil olabiliyor kısacası genel anlam olarak yenilik ve güzellik, sağlıklı ve uzun ömür de diyebiliriz buna. Gördüğünüz aynanın özellikleri ne kadar iyi ise (temiz, parlak, ihtişamlı veya normal) bu kalkışacağınız yenilik her ne ise, gördüğünüz aynanın özelliği kadar sizi memnun edecektir. Yüzünüzde kılların uzunlu kısalı görülmesi ise yine bu yenilikle ilgili! sanıyorum ki normal bir ayna gördünüz! Yüzünüzdeki kılların uzunlu kısalı olması bu yenilik neyle ilgili ise, ufak tefek borç sıkıntısına sokacak sizi dikkatli olun yeni bir şeye girişimde bulunacaksanız! Kılların artmış olması da bu yenilik her ne ile ilgili ise maddi ve manevi olarak sıkıntıya düşürebilir sizi çok dikkatli olunuz.

AphraeL

Kayıtlı Üye
Teşekkürler... 20 gün kadar oldu göreli.. Ayna evimizdeki boyu yaklaşık 1 m kadar olan bir aynaydı. Ahım şahım özellikleri olmayan, ahşah çerçeveli bir ayna.. Bakarken gündüzdü bu da iyi bir şey olsa gerek.. Teşekkürler yorumunuz ve uyarılarınız için...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...