Astral Seyehat Hakkında

Necromancer

Kayıtlı Üye
Öncelikle selam, uyanıkken ruhumuzu bedenimizden çıkarmak için uğraştığımda kalbim durucak gibi oldu.Kaslarım kasıldı.Bir nevi uyumadan astral seyehate direk olarak çıkmayı denedim.Bu ölümle sonuçlanır mı?Bunu yapmamın nedeni uyuduğumda bilincimi yakalamakta zorlanıyorum.Tam uyku ile uyanıklık arasını yakalayamıyorum.Bu yüzdende başarısız oluyorum.Bunun için uyumadan ruhumu çıkarmak için uğraşırken kalbim duruyordu.Uykudayken bilincimi yakalamam için bir teknik verirseniz sevinirim.Şimdiden teşekkürler...

Son olarak, astral boyuta sadece astral bedenlerimizle gidebiliyoruz.Ama biz fiziki bedenimizi tam manasıyla bırakmadan astral aleme geçişimizi açıklamaya kalkarsak uyurken ölümü sayılıyoruz?

arkhe93

Kayıtlı Üye
Bu konularda profesyonel bilgilere sahip değilim... Fakat yine bu forumdan yararlandıgım bilgiler ısıgında açıklamak istiyorum.. Sanırım işi biken kişilerin de onayını alacaktır bu yazdıklarım... Lucid Ruya denilen yontemler okumustum... Rüyada iken bilinci yakalamak.. Örnkeler vardı.. aklımda kalanlar sunlar :
1 - ) Yatmadan once susadığınız halde su içmeyin ve bir bardak suyu mutfakta ya da odanız bir yere koyun... Rüyanızda susadığınızda su isteyecek ve muhtemelen bilinçaltınıza yerlesmis olan o bıraktıgınız suya yonelmıs olacaksınız. Bus ekilde bilinciniz açılabilir ...

2 - ) Bilgisayarınızı program aracılıgı ile gece herhangi bir saat e ayarlayın en sevdiğiniz müzik çalsın.. Sanırım uykuda bu müziği duyunca bilinciniz açılacaktır...

Bunun gibi örnekler vardı... Benim mantıgıma yatıyor walla :) Şimdiden Kolay Gelsin... :) Umarım hatam yoktur :(

Necromancer

Kayıtlı Üye
İlk verdiğiniz yöntemi yapmayı denedim fakat susuzluktan uyuyamıyorum.İkinci yöntemi ilk defa duyuyorum.En kısa zamanda deneyeceğim.İlgi ve alakanızdan dolayı teşekkür ederim...

arkhe93

Kayıtlı Üye
Umarım işinize yarar... Ben teşekkür ederim.. Sizinde öğrendiğiniz yöntemler olursa bizimle paylaşın lütfen :))

pepilo

Kayıtlı Üye
ölümmü onu nerden çıkarttınız Allah korusun bu astral inisiye çalışmalarında uyanık oluyosun zaten uyuyarak katılmıyosun bu çalışmaya :) lucid riya olayını tam anlamıyla ben bir kaç defa yaşadım ancak tatmin edici bulmadım yani gerçek deil rüya sadece mutlu olursunuz ki zaten çok şahane bişey buna emin olabilrsiniz.Kesinlikle lücid rüyayı yaşadım ama astralda halen çalışıyorum bayada zaman oldu allaha şükür ölmedim daha :)

Necromancer

Kayıtlı Üye
Astral seyehat inisiyesinden bahsetmiyorum.Beni yanlış anladınız.Konuyu buraya açmamın sebebi astral seyehat ile alakalı bir kategori bulamadım.Varsa da gözümden kaçmış kusura bakmayın.

pepilo

Kayıtlı Üye
demek istediğinizi anladım uyuyarak astral seyehate çıkmayı denediğinizi ve bunun ölümle sonuçlanıp sonuçlanmıyacağını sormuşsunuz yanılıyormuyum yoksa eğer yanılmıyorsam konu inisiye deil yani böyle çalışşmalar ister inisiye olsun ister tek başınıza zaten uyuyarak yapılmıyor. yada yapılıyorsa ben bilmiyorum yanlış bilgi vermek istemem sadece astral alemde farklı farklı boyutlar olduğunu uyuyarak yapılan teknikte sadece rüyalar alemine(boyutuna ) gidebildiğinizi biliyorum

pardon uyumayarak olcaktı bi yazıyı yazdıktan sonra bi düzenle seçeneği olsa süper olcak

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Uyku da bir anlamda yarı ölümdür. Bunun sebebi de istemsiz astral çıkışlardır. Yani astral de teknik olarak yarı ölüm halidir.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Rica ederim. Fakat burada yarı ölüm derken aslında korkulacak birşey yok onu da ifade edelim. Başka tehlikeler elbette olabilir.

arkhe93

Kayıtlı Üye
Bazı tehlikerler derken ? O tehlikeler kısmını biraz daha açabilir misiniz ?? :)

origanum

Yönetici
Astral seyehat inisiyesinden bahsetmiyorum.Beni yanlış anladınız.Konuyu buraya açmamın sebebi astral seyehat ile alakalı bir kategori bulamadım.Varsa da gözümden kaçmış kusura bakmayın.

Konu ilgili yere taşındı, açtığınız yer site yönetimi tarafından verilen astral inisiyelere ait deneyimlerin yazıldığı bölümdü.

breathe

Kayıtlı Üye
Bazı arkadaşlar astral seyehatteyken ürkütücü şeyler gördüklerini söylemişler ben bundan korktuğum için astral seyehat denemelerime ara verdim bu tür şeyleri görmek normal mi?

Necromancer

Kayıtlı Üye
Bazı arkadaşlar astral seyehatteyken ürkütücü şeyler gördüklerini söylemişler ben bundan korktuğum için astral seyehat denemelerime ara verdim bu tür şeyleri görmek normal mi?
Astral seyehat sırasında manevi bir boyutta olduğunuzdan dolayı düşündükleriniz korkularınız duygularınız yani ne hissediyorsanız onu görme algılama gibi olaylar gerçekleşebiliyor.Ürkütücüye gelirsek korktuğunuz bir düşünceniz yada bir görüntü olarak bilinçaltınıza kazınmış bir şey varsa bunu astral seyehate çıktıktan sonra görme ihtimaliniz yüksek.Bence korkmanıza gerek yok.Astral seyehat herkezin yaşaması gereken bir deneyim...:)

arkhe93

Kayıtlı Üye
Bu gün farklı bir yöntem ile deniyicem... Bu gün çok ümitliyim... Umarım olacak bu sefer :)

arkhe93

Kayıtlı Üye
walla umitlerim o yönde... Olmasa bile güzel rüyalar görüyorum en azından.. Meditasyon sayesinde rahatlıyorum :)) O da bi başarı sayılır :p :)

arkhe93

Kayıtlı Üye
Yok walla yine olmadı... Ama yaklastım gibi :).