üç harfliler hayatımı zehir etti...

aslı_ı

Kayıtlı Üye
merhaba forma yeni üye oldum ve yaşadıklarımı sizinle paylaşmak istiyorum.ben cinler yüzünden çok zor bir dönem geçiriyorum gerçekten çok zor.başta psikolojik olduğunu düşündüm fakat ben reddetikçe onlar üstüme daha çok geldiler.psikolojiktir diye uzun süre geçiştirdim.bende sıradan olmayan gerçekten bu işi hayır için yapan bir hocaya gittim geçen senede bu tarz buna benzer olaylar yaşamıştım.şimdi hoca karıştığımı söyledi.seslerini çok net duyuyorum tezek kokusu geliyor burnuma hoca bana yakında beni dövmeye başlıcaklarını hatta vicudumda ki bazı morlukları onların döverek yaptığını söyledi. hatta bana olacak bazı şeyleri günü gününe sölüyorlar buda beni korkutuyor.söyledikleri arasında ölümler var söylüyor söyledikleri tarihte söyledikleri kişi ölüyor.buna herkezs şahit.zor durumdayım hoca dualar verdi fakat tam yapıcam uyku çöküyor dün yapıcaktım uyuya kalmışım.çevremdeki insanlara söylediklerini söylüyorum çünkü ben biliyordum demek sonradan inandırıcı olmaz ve her söylenen günü gününe oluyor.çaresizim baya karıştığımı söyledi bana hoca ne yapabilirler yardımcı olursanız sevinirim.

Aviator

Kayıtlı Üye
Name-i Peygamberi - Cin Mektubu

Aşağıdaki mektubu Peygamber Efendimiz (s.a.v.), şeytan ve cinlere karşı yazdırmıştır. Böyle bir belaya maruz kalanlar, bu mektubu yazdırıp yastığının altına koymalıdırlar. İnşaallah şifa ve deva Allah-ü Teala´dandır
.

بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيْمِ

هَذَا كِتاَبٌ مِنْ مُحَمَّدٍ رَسُولِ اللهِ رَبِّ العَالَمِينَ إلَى مَنْ طَرَقَ الدَّارَ مِنَ الْعُمَّارِ وَالزُّوَّارِ وَالسَّائِحِينَ إلاَّ طَارِقاً يَطْرُقُ بِخَيْرٍ ياَ اللهُ. أَمَّا بَعْدُ فَإنَّ لَناَ وَلَكُمْ فِي الْحَقِّ سِعَةً فَإنْ تَكُ عَاشِقاً مُولِعاً أوْ فَاجِراً مُقْتَحِماً أَوْ رَاعِياً مُبْطِلاً فَهَذاَ كِتاَبُ اللهِ تَعَالىَ يَنْطِقُ عَلَيْنَا وَعَلَيْكُمْ بِالْحَقِّ إنَّا كُنَّا نَسْتَنْسِخُ مَا كُنْتُمْ تَعْمَلوُنَ وَرُسُلُنَا يَكْتُبُونَ مَا تَمْكُرُونَ اُتْرُكُوا صَاحِبَ كِتَابِي هَذاَ وَانْطَلِقوُا إلىَ عَبَدَةِ اْلأصْنَامِ وَاْلأوْثاَنِ وَإلىَ مَنْ تَزْعُمُ أَنَّ مَعَ اللهِ إلَـهاً آخَرَ لاَ إلَـهَ إلاَّ هُوَ كُلُّ شَيْءٍ هَالِكٌ إلاَّ وَجْهَهُ لَهُ الْحُكْمُ وَإلَيْهِ تُرْجَعُونَ، حم لا يُنْصَرُونَ، حمعسق تُغْلَبُونَ حم وَالْكِتَابِ الْمُبِينِ تُفْرَقُ أعْدَاءُ اللهِ وَبَلَغَتْ حُجَّةُ اللهِ وَلاَ حَوْلَ وَلاَ قَوَّةَ إلاَّ بِاللهِ فَسَيَكْفِيكَهُمُ اللهُ وَهُوَ السَّمِيعُ الْعَلِيمُ

Dücane (r.a.) ALLAH Resulü (s.a.v.)´nün huzuruna gelip: "Ya Resulullah! Yatağıma yattığım zaman değirmen sesi arı vızıltıları gibi sesler işitiyorum. Simşek parıltısı gibi şeyler görüyorum. Başımı kaldırıp baktığımda evimin orta yerinde siyah ve uzun gölge gibi bir şeyin olduğunu görüyorum. Yakalamak için elimi uzattığımda derisinin üzerinde ki kılların kirpi kılları gibi olduğunu ve ağızından yüzüme doğru ateş parçaları attığını görüp beni yakacağını zannediyor, uyuyamıyorum, korkuyorum." dedi.

Resülü Ekrem (s.a.v.) buyurdular: "Ey Ebu Dücane, evinize gelen korkunç bir mahluktur. Bana bir kağıt ve kalem getiriniz." Getirilen kağıt ve kalemi Hazreti Ali (k.v.)´ye verdi ve "Bismillah diyerek (yukarda ki duayı) yaz." buyurdu. Ebu Dücane (r.a.) diyor ki: "Resulü Ekrem (s.a.v.)´in yazdırdığı bu mektubu götürüp yastığımın altına koydum ve yattım. Gece yarısı uyanmıştım. Kulağıma şöyle bir korkunç ses geldi: Lat ve Uzza´ya yemin ederim ki bizi yaktın. Bu mektubun sahibi hakkı için bu mektubu kaldır. Senin evine bir daha gelmeyeceğiz." Ebu Dücane (r.a.) diyor ki: "Sabahleyin erkenden kalkıp Resulü Ekrem (s.a.v.)´in arkasında sabah namazı kıldım. Cinlerin feryadını Resulü Ekrem (s.a.v.)´e haber verdim." Resulü Ekrem (s.a.v.) bana şöyle buyurdu: "Ey Ebu Dücane! O mektubu kaldır. Beni hak peygamber olarak gönderen ALLAH´a yemin ederim ki eğer o mektubu kaldırmazsan onlar kıyamete kadar azap içinde kıvranırlar."

Forumdan alıntı yaptım denemen faydana olucak die düşünüyorum

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Cümlenizin birçok yerinde Hoca efendinin kudretini dile getirmişsiniz neden aynı hoca size bu konuda yardım etmiyor bunu anlayamadım...

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Evet bu durumu biraz daha açar mısınız? Yani hoca size bir çok bilgi vermiş ve hayır için yardım ediyormuş. Neden bu sorunu çözmedi veya çözemedi acaba? Hoca acaba gerçekten işinin ehli mi?

yenibirhayat

Kayıtlı Üye
Ben bir ara çok yoğun olarak zikir çekmeye başlamıştım. Yaklaşık bir hafta geçtikten sonra aniden soğan kokusuna benzer kokular hissetmeye başladım. Ve bu kokuları benden başka kimse duymuyordu. Bir anda kendimi o kokunun içinde buluyordum sanki. Ama etrafımdaki hiç kimse o kokuyu duymuyordu. Zikir çekmeye devam ettim, birkaç gün sonra iyileştim... Tavsiyem bol bol zikir çek.

ash

Kayıtlı Üye
İş
İnşaat Mühendisi
benim de anlatmak istediğim bi takım olaylar var...dini inanışları çok yoğun gerçekleştiren biri değilim ve böyle şeylere hiç inanmazdım.o varlıklar bizim akşam toplanıp fincan etrafında eğlence yaptığımız gibi kalır sandım.ama 3 yıl önce bitakım şeyler yaşadım...bi sitede farklı bi şekilde cin çağırma duası gördüm ve onu okudum...bunu yapmaktaki amacım aslında sadece varlıklarını merakımdandı..okuduğum gece yanımda bi arkadaşım daha vardı ama o katılmadı.duayı okuyup bitirdikten sonra extra bi durum olmadı bikaç cümleyle arkadaşımı korkutmaya çalıştım.tek değişen beni ateş basmasıydı yanaklarım kulaklarım kıpkırmızı olmuştu.asıl olaylar ertesi gün gerçekleşti...telefonuma gelen mesjlar açılmadı başka başka mesajlar açıldı ve gün boyu sürdü bu olay.önce onlara yormadım ama aklıma da gelmedi değil.sonra aynı arkadaşımla bulunduğumuz yerden çıkıp hava almak için dışarı çıktık..çünkü ben kendimi kötü hissetmeye başlamıştım...bi yerde oturduk ve orda başka arkadaşlarla karşılaştık..onlara telefonumda olan olayı anlattım ve sonrasında dün gece böyle bişe yaptım acaba onlar mı yapıo dedim...bana saçmalama olmaz öyle bişey dediler ve gülüştük...ben de evet haklısınız ya boşuna korkuyorum günüm berbat oldu..zaten geldilerse telefonla mı korkutacaklar beni dedim...başka bişey yapsınlar da göreyim dedm.elimdeki telefonu masaya sürükledim ve arkama yaslanmamla kafama biri vurdu.saçımdaki toka paramparça oldu dağıldı.ben bağırdım yukardan bişe düştü sandım çünkü boynum kırılacaktı nerdeyse..herkes ayaklandı ve o an ben koptum zaten...halimi düşünün...ve daha sonrasında ufak tefek şeyler yaşadım.ve bu 3 yıl içerisinde psikolojik tedavi gördüm panik atak rahatsızlığı teşhisi koydular..nefesim kesilmeye başladı...yazarken yada birine anlatırken gülünç geliyor belki zamanın oluşturduğu tesadüfler bunlar bilgisi olan biri beni bu konuda aydınlatırsa çok sevinirim...

ash

Kayıtlı Üye
İş
İnşaat Mühendisi
ve atladığım bir nokta daha var...yaklaşık 8 aydır yeni bir eve taşındı ailem...ve o evdeki odamda tarifsiz bir koku var.haftasonu ailemn yanına gittiğimde annemi çağırıp bu odada ne kokuyor diye soruyorum...ve kokulara karşı bi hassasiyetim oluştu...burası kokuyor diyorum ve o kokuyu benden başkası almıyor...yazılarda bundan sözedenleri gördüm...gerçekten bi bağlantısı var mı..bu kokular genelde mide bulandırıcı ekşimsi kokular...gerçekten çok ihtiyacım var bilgiye ne yapmam gerekiyor...yada iyiler mi kötüler mi bunu nasıl anlayabilriim...birisi bana parayla fal bakarken titreyerek falıma bakmadı.sen fal bakabilirsin senin yanında bi varlık var yıllar önce gelmiş ve gitmemiş yanından dedi...böyle bişey varsa ben bunu nasıl anlayabilirim...

arkhe93

Kayıtlı Üye
Belki de bazı konularda yetenekleriniz vardır. Bunları açığa çıkarmanız gerekiyor belki de. Bana kalırsa bu olay baya önce gerçekleşmiş. Eğer bir şey olsaydı bu güne kadar olurdu diye düşünüyorum. Bu konularda pek bilgi sahibi değilim fakat bana kalırsa açığa çıkarılması gereken yetenekleriniz söz konusu olabilir...

Necromancer

Kayıtlı Üye
Benimde tavsiyem Namei Peygamberi-Cin Mektubu konuda nelerin yapılması gerektiği yazıyor.Sana azap çektiren varlıklara birazda sen azap çektir...

Ori

Kayıtlı Üye
Allah yardım etsin çok kötü bir durum.

Ori

Kayıtlı Üye
Belki de bazı konularda yetenekleriniz vardır. Bunları açığa çıkarmanız gerekiyor belki de. Bana kalırsa bu olay baya önce gerçekleşmiş. Eğer bir şey olsaydı bu güne kadar olurdu diye düşünüyorum. Bu konularda pek bilgi sahibi değilim fakat bana kalırsa açığa çıkarılması gereken yetenekleriniz söz konusu olabilir...

Bence yetenekle alakası yok musallat olmuş.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
ve atladığım bir nokta daha var...yaklaşık 8 aydır yeni bir eve taşındı ailem...ve o evdeki odamda tarifsiz bir koku var.haftasonu ailemn yanına gittiğimde annemi çağırıp bu odada ne kokuyor diye soruyorum...ve kokulara karşı bi hassasiyetim oluştu...burası kokuyor diyorum ve o kokuyu benden başkası almıyor...yazılarda bundan sözedenleri gördüm...gerçekten bi bağlantısı var mı..bu kokular genelde mide bulandırıcı ekşimsi kokular...gerçekten çok ihtiyacım var bilgiye ne yapmam gerekiyor...yada iyiler mi kötüler mi bunu nasıl anlayabilriim...birisi bana parayla fal bakarken titreyerek falıma bakmadı.sen fal bakabilirsin senin yanında bi varlık var yıllar önce gelmiş ve gitmemiş yanından dedi...böyle bişey varsa ben bunu nasıl anlayabilirim...
Bakım yaptırabilir, birşey varsa da bloke veya temizleme yaptırabilirsiniz.

iremwm

Kayıtlı Üye
Cinlerden Korunmak İçin

Cinlerin Etkisinden Kurtulmak ve Cinleriden Korunmak için

Cinlerin etkisinden kurtulmak için aşağıda yazmış olduklarımızı uygulamanızı tavsiye ederiz inşallah yapmış olduğunuz bu uygulamadan fayda göremediğiniz zaman en kısa zaman da bir manevi doktor mutlak bulun derim.Bulduğunuz bu doktor size şayet ilk etab da muska ve benzeri şeyler veriyorsa orayı terk edin ondan bir fayda göremezsiniz bizden söylemesi…. Evet kendi kendinize yapmanız gerekenler ise şunlar……..

1- Kırkbir kere “Mü'’minün Suresinin 97 VE 98 NCİ” ayetleri ….
Kırkbir defa “Felak ve Nas" sureleri ….
Günde Yüz Defada…….
“LA HAVLE VELA KUVVETE İLLA BİLLAHİL ALİYYÜL AZİM” denir.

Buna bir hafta devam edilir.Genellikle abdestli bulunmak ve Allah’ı zikretmek de fayda sağlar inşallah.

2- Kırkbir Ayetel Kürsi
Üç İhlas-ı şerif
Onbir Felak
Onbir Nas

Yedi defada Fatiha suresi okunur.Bu okumaları özellikle hasta olduğunu hissedene birisi tarafından okunup nefes edilmesi yani üflenmesi lazım.Aynı zamanda bir suyada okunarak nefes edilir hasta olduğundan şüphe edilen şahsa içirilir.İçmiş olduğu bu suyun da tadı sorulur.Bir kenara not alınır.Su sağ elle içilir ve Besmele çekilerek içilir.

3- Aşağıda yazmış olduğum duayıda hergün hasta olduğundan şüphelenen şahıs dilinden hiç düşürmemeli

“BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM.BİSMİLLAHİL MAHZÜNEL MEKNÜN VE BİCELALİ VECHİKEL KERİM.VE BİL KEFFİL BÜRHANEL AZİM.VE LA HAVLE VELA KUVVETE İLLA BİLLAHİL ALİYYİL AZİM.VE SALLALLAHU ALA SEYYİDİNA MUHAMMEDİN VE ALA ALİHİ VE SAHBİHİ VE SELLEM”

Bu yazdıklarımı mutlaka uygulayın inşallah.Faydasını göreceksinizdir.Tabii bunları yapmanız sizi rahatlatacaktır ama kesin çözüm değildir…

Cinden Kurtulmak ve Korunmak için On İşlem

1- E’üzü Besmele ile Fatiha suresi
2- E’üzü Besmele ile Felak ve Nas sureleri
3- E’üzü Besmele ile Bakara suresi
4- E’üzü Besmele ile Ayet-el Kürsi
5- E’üzü Besmele ile Bakara suresinin son ayeti
6- E’üzü Besmele ile Ha-Mim Mü’min suresinin başından (Masir) e kadar ve Ayet-el Kürsi
7- “LA İLAHE İLLALLAHÜ VAHDEHÜ LA ŞERİKE LEH LEHÜL MÜLKÜ VELEHÜL HAMDÜ VE HÜVE ALA KÜLLİ ŞEY’İN KADİR. “Günde 21 Ddefa Okunmalıdır
8- Çok Allah demeli
9- Hep abdestli olmalı farzları ve sünnetleri hiç terk etmemeli
10- Günah işlemekten kadınlara bakmaktan çok konuşmaktan çok yemekten ve kalabalıktansakınmalıdır.”
--------------------
Aşağıda konu ile ilgili delilleri “ belirtiler i” sıralıyacagız.
Sıralamış bulunduğumuz maddeleri çok titizlikle okumanızı öneririz. Ve aynı zamanda da kendi kendinize teşhis koymanız hususunda da yardımcı oluruz inşallah.

•) Korkulu rüyalar görüyormusunuz?

•) Yüksek bir yerden düşüyormuş hissine kapılıyormusunuz?

•) Derin bir suda boğulduğunu rüya aleminde gördüğünüz oluyor mu?

•) Rüya aleminde bilmediğin bir yerde yırtıcı hayvanların saldırısına uğradığınızı görüyormusunuz.?

•) Issız yerlerde dolaşırken tuhaf sesler duyduğunuz anlar oluyor mu?

•) Herhangi gayibi bir ses sizi adınızla çağırıyor mu? O sesin kimin sesi olduğunu çıkaramadığınız anlar oluyor mu?

•) Vücudunuzun herhangi bir yerinde karıncalanma hissi var mı?

•) Yalnız kalmayı ve banyoda uzun süre kalmayı seviyormusunuz?

•) Yıkanırken yani banyo yaparken biri ile konuşma ihtiyacı duyuyormusunuz?

•) Yüzünüzü sabunlu suyla yıkarken birisinin sizi seyrettiği hissine kapılarak yüzünüzdeki sabundan hemen kurtulmak istiyormusunuz?

•) Bazen banyodan hızlı dışarı çıkmak istediğiniz anlar oluyor mu?

•) Özellikle gecenin geç saatlerinde yürürken birilerinin peşinizden geldiği duygusuna kapılıyormusunuz.?

•) Gözlerinizi kapattığınız zaman karanlkta bir göz belirip sana bakıyor ve giderek yaklaşıyor mu.?

•) Çevrende pis bir koku duyuyormusun.?

•) Uyurken rüya aleminde saldıran birisi oluyor mu? Ve yorganınızın hareket ettiğini hissediyormusunuz.?

•) Yalnız kalmayı seviyormusunuz ve özellikle odanızda tek başınıza uyumaktan hoşlanıyormusunuz? Bu esnada yanınıza biri yatmaya geldiği zaman korkuyla uyanıp kaçmaya tesebbüs ettiğiz anlar oluyor mu?

•) Rüya aleminde kedi, Köpek,yılan ve pis kılıklı insanlar görüyormusunuz?

•) Karanlık korkunuz oluyor mu?

•) Eşler arasında soğukluk, tiksinti ve iğrenme oluyor mu?

Yukarıda sıralamış bulunduğumuz soruları kendinize sorun. Çoğunlukta evet yanıtını veriyorsanız siz bizim hastamızsınız demektir.

Cinlerin Bedende Olduklarına Dair Alametler Nelerdir ?
Cin bedenin tamamına girebilir. Bedende ağrı, sancı, titreme, bayılma, cığlık atma, ellerini gözlerine kapatma vb.... Cin bedenin herhangi bir uzvuna girer. Özellikle beyni tercih ederler. Tıbbın çare bulamadığı durumlarda cin durumu üzerinde durulur.

Damardan gelen fazla kana cinler sebep olabilir. Bunu yapan kişi cini kadına gönderir. Sufli cin kadinin içine girerek damarı vurduğu zaman kadının fercinden fazla kan gelir. Bu da kadının ölümüne bile sebep olur. Doğumdan sonra, bütün çabalara rağmen görülen ani ölümleri akla getirmektedir. Cinler girmek icin zayif ve abdestsiz bedenleri tercih ettikleri için, geleneklerimizde lohusa kadinlara ayrı bir ilgi gösterilir. Bazen de bu kan burundan gelir ve durmak bilmez. Yine tıbbı durumu göz önünde bulundurmak gerekir.

Cin uzun zamandır bedendedir fakat daima bedende durmaz, vurur ve gider. Mesela insanın ayaklarına girip yürüyemez hale getirirler. Doktora giderler, senin hiçbir seyin yok deyip gönderirler. Bir komşumuzun oğlunda böyle bir olaya şahit olduk. 6 yaşındaki çocuk aniden felç gibi oldu ve yürüyemedi. Cinden kurtulunca yürümeye başladı. Bazen sapasağlam bir insanın aklı birden gider ve mecnun olur. Ne konuştuğunu, nerede olduğunu bilemez. Bu da cinin bedeni sahiplenmesi ile olur.
Cinlerin evlerde insanlarla beraber yaşayanlarına "Ammar" denir. Bazıları da hamamlarda, kabirlerde, pis yerlerde deve ahırlarında yaşarlar. Peygamber Efendimiz (S.A.V.) bu yerlerde namaz kılınmasını yasaklamıştır.

insanın Kendini Cinlerden Koruması

Cin Çarpması ( Bedenin içine Girmesi )
Cinlerin insan bedenine girebildiği bilinen bir gerçektir. Bunların bedene giriş yolları ve bedende olduklarının alâmetleri vardır ki, onları da şöyle sıralayabiliriz:

1 - Cin bedenin tamamına girer. Bedende ağrı, sancı ve titreme olur.
2 - Cin bedenin herhangi bir uzvuna girer.
3 - Uzun zamandır cesettedir, fakat daima cesette durmaz. Gelir, vurur ve gider.

Hastada bu alâmetlerin hiç biri olmasada, cinin bedende bulunduğu anlaşılabilir. Şöyleki, hastanın kulağına ezan okumaya başlayınca açık alâmetler gözükmeye başlar. Hastanın bayılması, çığlık atması, titremesi, ellerini gözlerine kapatması gibi...

Cinlerin insanın Bedenine Nasıl Girer ve Nerede Durur?
İbni Abbas (Radiyallahu Anh) şöyle buyuruyor: "Cinler ateşin duman tarafından yaratılmıştır." Duman ise insan vücuduna rahatlıkla girebilir. (Sigara dumanının girmesi gibi.) Ekseriyetle beyinde karar kılarlar. Çünkü oradan diğer uzuvlara kolay etki edebilirler. Hastanın dilinden konuşan bazı cinlerde, beyinde olduklarını haber verirler. Cinler beyne girip orada yerleştikleri gibi, vücudun herhangi bir yerine de girip yerleşebilir, ağrı ve sancıya sebep olabilirler. Fakat bu ağrı ve sancılar cinni olabileceği gibi, tıbbi de olabilir.

Cin Çarpan insanda Uykuda Olan Rahatsızlıklar
1- Uzun süre sağa sola döner, uyumaz. Ancak iyice dinlendikten sonra uyuyabilir.
2 - Sebepsiz yere üzülür, gece boyunca sıkılır.
3 - Bazı insanları gördüğünde, onlardan çok sıkılır. Sanki bir yerden yardım beklerde, o yardımı da göremez.
4 - Çok korkunç rüyalar görür.
5 - Rüyasında kedi, köpek, kurt, tilki, aslan, inek ve fare gibi hayvanlar görür.
6 - Dişlerini sıkar.
7 - Uykuda çok ağlar, çok güler veya çığlık atar.
8 - Uyurken ah vah eder.
9 - Uykuda şuursuz olur.
10 - Yüksek bir yerden düşüyormuş gibi olur.
11 - Rüyasında kendini kabirde, pis yerlerde, korkunç yollarda görür.
12 - Garip insanlar görür. Örneğin, siyah çok kısa veya çok uzun boylu gibi...
13 - Çizgiye benzer çok garip şeyler görür

Cin Çarpan insanda Uyanıkken Olan Rahatsızlıklar
1 - Sebepsiz baş ağrıları.
2 - ibadet etmekle ve Allah'ı zikirde zorlanma.
3 - Beyin yorgunluğu.
4 - Kasılma ve sinirlenme.
5 - Tembellik.
6 - Herhangi bir uzuvda, doktorların sebep bulamadığı bir ağrı veya sancı bunu okumanı tavsiye ederim :)
alıntı

Adramelech

Kayıtlı Üye
4-5 yıl önce o belirtilerin çoğunluğu bende vardı. İnanın bunun sadece kuruntu olduğu telkinleriyle hiçbirşeye gerek kalmadan rahatça kurtulursunuz.

ayazlı hoca

Kayıtlı Üye
Dediği gibi arkadaşımın, Resullullah'ın mektubunu yazabilirsin. Eğer bu ağır gelirse, şunu da yazabilirsin ya da yazdırabilirsin. Gül suyuna karıştırılmış safran mürekkebi ile Berhatihin,Keririn,Tetlihin,Turanin ,isimlerini Arapça yazılışlarını ,cuma sabahı (ki bu zühre saatidir) sabah namzından yaklaşık 20 dakika sonra yazılıp üzerinizde taşırsanız göreceksiniz ki Allah'ın izni ile artık size bir zarar veremeyecekler. Eğer buna yeltenecek olurlarsa da yanacakları kesindir Allah'ın izni ile. Safran mürekkebini aktarcılarda gül suyunda hazır karışım olarak da bulabilirsiniz. Allah yar ve yardımcınız olsun. Dua ile.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
dediği gibi arkadaşımın,resullullahın mektubunu yazabilirsin,eğer bu ağır gelirse.şunuda yazabilirsin yada yazdırabilirsin.gül suyuna karıştırılmıi safran mürekkebi ile Berhatihin,Keririn,Tetlihin,Turanin ,isimlerini arapça yazılışlarını ,cuma sabahı .(ki bu zühre saatidir)sabah namzından yaklaşık 20 dakika sonra yazılıp üzerinizde taşırsanız göreceksinizki allahın izni ile artık size bir zarar veremeyecekler.eğer buna yeltenecek olurlarsa da yanacakları kesindir allahın izni ile.safran mürekkebini aktarcılarda gül suyunda hazır karışım olarakta bulabilirsiniz.allah yar ve yardımcınız olsun.Dua ile.
Hocam Allah kelimesini Büyük harfle yazsanız ne güzel olacak, imla kurallarına dikkat etseniz, cümleye başlarken büyük harf ile başlasanız vs. Zira ayazlı hoca rumuzuna yakışan bir hal olur.. Bu şekilde hocalık pek belli olmuyor gibi gelir insanlara..

FεgαqSiтiЧs

Kayıtlı Üye
Bende aynı derten şikayetçiyim 4 yıl önce yaşadığım bir olayla hayatım degişti... Bir gece gördüğüm şey ismimi söylemişti 2 defa uzun boylu .gayet uzun kolları olan. zayıf erkek vucuduna benziyordu vucudu ... Bedeni , yazları asfalt yollarda sıcaktan dolayı dalgalanma olur ya ondan biraz daha halliceydi şeffaf ama görmemek imkansızdı... Bana doğru geliyordu ...

Bu olayı her ayrıntılı anlattığımda birine ertesi gün vucudumda tırnak izleri kanlar ve düşmüş gibi yaralar oluyor. Yatağıma birileri vuruyor ...

Uzun zamandır geceleri ben uyumaya geldiğimde odama yatağımın ucunda bir gölge beni bekliyor... Sabaha yakın gidiyor... Müzik dinlerken biri müziğe eşlik ediyor bi erkek sesi gibi... Ben konuşurken konuşuyor susunca konuşuyor...

O kadar okuyorum ama gitmiyor...

Hoşça Kalınız...

zxaswe

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
evrenden yardım iste,
sanki cinler sana hiç musallat olamamış gibi davran onlar yokmuş gibi,
karşılığını alırsın.