03:03 , 08:08 , 14:14 gibi saatler görmek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

RazieL

Banlı Kullanıcı
İş
Software Developer
Merhaba arkadaşlar;
Bir konuda bilgi almak istiyorum. Bir kaç haftadır her gün sürekli bu tip saatler denk geliyor. Saate baktığımda 03:03 gibi saatleri görüyorum. Bir açıklaması var mı acaba ?

Teşekkürler.

Amethyst

Banlı Kullanıcı
Dikkate alınması gerek bence , sayıları numerolojide araştırabilirsiniz ...Yıllar evvel eşimin tarafından her gece 3,30 da uyandırılıyordum ..bir ay dan fazla sürdü bu olay , ama 1 gece bile eksik kalmadı bundan adım gibi eminim ...Kısa bir süre sonra acı haberi gece 3,30 da aldım...İlle de bir haber alacaksınız ya da başınıza kötü bir şey gelecek demiyorum sakın yanlış anlamayın , ben kendimi örnek verdim sadece...Şu da olabilir : siz bu sayıları dikkate aldıktan sonra bilinç altınız şartlandırılmış olabilir ve ne yapar eder sizi o sayıları gösterir...

RazieL

Banlı Kullanıcı
İş
Software Developer
Evet hergün muakkak görüyorum az öncede 15:15'i gördüm sabah 08:08 gece 03:03 böyle devam ediyor merak ediyorum sonunda n'olacak :)

Amethyst

Banlı Kullanıcı
İyi şeyler olmasını diliyorum :)

Angel777

Kayıtlı Üye
Arkadaşım daha bir hafta önce bana aynı şeyi dedi. Saate ne zaman baksa 08.08; 11.11 gibi zamanlara denk geliyor ve ben de şahidim buna. Numerolojiden bakılması lazım bence de.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Rakamlar her seferinde aynı olsa, numerolojiden birşeyler bulunabilinir, ama her seferinde farklı rakamlar görülüyor anladıgım kadarı ile... mesela hergün sadece 08:08 görülse... Ama her seferinde benzer rakam dizeleri görülüyor... 08:08 yada 14:14 gibi.. Bilemiyorum sebebi nedir tevafuk demek durumunda kalıyorum... Farklı bakış açıları ile detaylandırılabilinir, ben rakamlardan ziyade rakamlar arasında ki daha dogrusu zamanlar arasında ki farkı incelerdim...

gizlimabetperisi

Kayıtlı Üye
Evet anlamı var. Çok detaylı bilgi sahibi değilim ama ardışık veya belirli bir düzen için denk gelen sayılar size bir şey işaret ediyor büyük ihtimalle. Numerolojiden yardım almalısınız. Rakamların anlamları ve neye işaret ettikleri ile ilgili. Konuyu daha iyi bilen arkadaşlar çıkacaktır mutlaka.

Şöyle bir şey yapabilirsiniz belki en basitinden. Her rakamın numerolojik anlamını araştırı ve 03:03 burada 303 var mesela. BU ne anlama geliyor. 2 Tane 3 var. O saate ne yapıyordunuz? Neyle ilgileniyordunuz? Bu rakamlarda size bunun için ne gibi destek veriyor olabilir. Bende 5-6 sayfalık bir doküman olacaktı çıkarayım ve paykaşayım bir ara.
SYg.

RazieL

Banlı Kullanıcı
İş
Software Developer
Yardımlarınız için çok teşekkürler arkadaşlar. Saatler rastgele denk geliyor genellikle saat kaç acaba şeklinde bir dürtü oluyor içimde saate baktığım anda bu tip saatleri görüyorum.

Jasminum

Kayıtlı Üye
Bana da çok olur. Genel halk efsanesi, o saati gören kişiyi, sevdiği kişinin düşünüyor olduğu şeklindenir :)

S

saykut77

Benim bilgisayarımda da namaz vakitlerini gösteren bir program var. Son 3-4 gün içinde 6-7 defa namaza ne kadar kalmış diye baktığımda hep 1:18 ( 1 dakika 18 saniye ) rakamına rastladım. Bu da ilginç bir durum , konuyu görünce de yazmak istedim.

arkhe93

Kayıtlı Üye
Jasminum un dediği gibi biliyorum bende :) O saat lere denk gelindiğinde sevdiğiniz kişi sizi düşünüyormuş :)) Artık ne kadar gerçek ne kadar yalan bilemem ama en azından ben bunu 4 yıldır boyle biliyorum :)

RazieL

Banlı Kullanıcı
İş
Software Developer
O zaman sevdiğim fazla düşünceliymiş benim ya :D Son zamanlarda sıklaşmaya başladı bu durum iyice :S

arkhe93

Kayıtlı Üye
Yok ya öyle biliniyor ama öyle olmadığından eminim... Benim bir sevdiğim yok şu anda ama yine aynı durumla karşılaşıyorum. Hele ki şu son zamanlarda... Bir zaman oyle oluyordu ki uykudan uyanıyordum 07:07'de :)

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Merhaba arkadaşlar;
Bir konuda bilgi almak istiyorum. Bir kaç haftadır her gün sürekli bu tip saatler denk geliyor. Saate baktığımda 03:03 gibi saatleri görüyorum. Bir açıklaması var mı acaba ?

Teşekkürler.
Bir anlamı olabilir, hiçbir anlamı olmaya da bilir. Örneğin, insan gün içinde farkında olmadan kendini hipnoza sokar, transa geçer. Bu anda da bir çok şey olabilir belli sebeplerle. Lazım olan şeyler ortaya çıkabilir veya değişebilir. Lazım olmanın dışında öylesine şeyler de oluşabilir. Biyolojik saatiniz dünyada üretilmiş en iyi saatten daha kaliteli ve şaşmaz bir tekniğe sahiptir. Siz bir şekilde kendinizi şartlandırırsanız her gün aynı saat, dakika ve saniyede uyanabilirsiniz, hep istediğiniz saatlerde saat aklınıza gelebilir ve saate bakabilirsiniz vs. vs.
Bu illa böyle olur demiyorum ama böyle bir şey de vardır.

lisalisa

Kayıtlı Üye
Evet aynı şeyi ben yıllardır yaşıyorum ama dönem dönem yoğunlaşıyor.Sürekli 03:03 11:11 22:22 gibi saatlere denk geliyorum. Bir an gözüm telefona yada saate kayıyor onda da bu rakamlar. Bu son günlerde de böyle. Senelerdir anlam yükleyemedim ama ben de merak ediyorum açıkçası.

arkhe93

Kayıtlı Üye
Ya işin ilginç yanı ilk defa saate bakmıyorum ki :)

Jasminum

Kayıtlı Üye
Sevdiğinin düşünmesi işin batıl kısmı tabi :)
Biyolojik saat gerçekten şaşırtıcı dercede kesin olabiliyor arkadaşlar. Alarmın çalmasından hep bir dk. önce uyanıyorum bir süredir mesela..

darkkanqel

Kayıtlı Üye
Ben de görüyordum bir ara sevdiğim kişi beni düşünüyor diye mutlu oluyordum. Kafanıza takmak yerine siz de böyle düşünün bence aklınız orada oldukça daha çok görürsünüz.

erryyy

Kayıtlı Üye
Bu saatler(14:41 08:08) akılda kalması kolay dikkat çeken saatlerdir. Eminim görenler başka saatleri de görüyorlardır fakat bunlar akılda kaldığı için bunlardan bir anlam çıkarılmaya çalışılmaktadır. Size tavsiyem analog saat kullanmanız. :)

arkhe93

Kayıtlı Üye
Ama dediğiniz buna bir çözüm değildir. Elbette farklı saatler de görüyoruz 12:32 , 15:41 gibi ama günün çoğunda 04:04 12:12 gibi hele ki gecenin bi yarısında uyandığınız boyle bir saat e gelmemiz tesadüf değildir bence. Ama bunu herkesin görmesi de birşeyin olduğunu manasına gelmiyordur. Bu bi şans getirse herkesde oluyor bu :) O zaman şans herkese mi gülecek :)) Orasıda var ne biliyim karışık birşey :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...