Rüyalarımda hep aynı şeyler var.

limonrendesi

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Çok severek yaptığım spor dalını bırakmak zorunda kaldım kötü bir şekilde ve yıllardır rüyalarımda yine eskisi gibi kürek çekerken görüyorum kendimi sizce bu sadece bilinç altı olan bir şeymi? Birde çoğu rüyamda bir çok ayakkabı oluyor anlam anlam veremiyorum.Yardımcı olur musunuz?

Ori

Kayıtlı Üye
Bence bilinçaltıyla alakalı.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Çok severek yaptığım spor dalını bırakmak zorunda kaldım kötü bir şekilde ve yıllardır rüyalarımda yine eskisi gibi kürek çekerken görüyorum kendimi sizce bu sadece bilinç altı olan bir şeymi? Birde çoğu rüyamda bir çok ayakkabı oluyor anlam anlam veremiyorum.Yardımcı olur musunuz?
Ayakkabılar dahil bütün ayrıntıları ile yazarsanız gördüklerinizi, ilgili moderatör arkadaşımız, daha iyi yorum yapabilir.

limonrendesi

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Sayın Chillout ilgilenip yönlendirmede bulunduğunuz için teşekkür ederim.
Kürek sporuyla ilgileniyordum fakat istemeyerek bırakmak zorunda kaldım.Rüyalarımda antrenörümü, takım arkadaşlarımı ,kayıkhaneyi ve yarış anlarımı görüyorum her seferinde farklı yerlerde kürek çekiyoruz bazen göl çok dalgalı oluyo sonra her şey karışıyo uyanıyorum.Birde ayakkabılar var birbirine karışmış toplu halde duran bir sürü eski ayakkabı ya dururken görüyorum ya da arkadaşlarım yanımda oluyor ve ben seçip deniyorum ve çıkarıyorum.

KENT

Kayıtlı Üye
Limonrendesi
Kürek sporuyla ilgilendiğiniz dönemler tahminimce hayatınızın en keyifli dönemleriydi. Bilinçaltı o günlere duyduğunuz özlem nedeniyle sürekli size o rüyayı gösteriyor. Sakatlık sonrası dönemde çok ciddi sıkıntılarınız olmuş ve hala da bazıları devam etmekte. Rüyanızda giyip çıkarttığınız yani denediğiniz ayakkabılar bunun işareti.