Güneşin Yüzü

motherlode

Kayıtlı Üye
Evet belki delice gelecek ama anlattıklarım tamamen gerçek.
Bugün öğlen vakti perdeyi çekip camı açmıştım çoğu zaman kapalıdır. Güneşe gözlerimi diktim tabi uzun sürmedi bu. Gözlerimi yumdum hala gözlerimdeki parıltının alacağı şekli merak ettim. Ve asıl garip olaylar bundan sonra başlıyor. Şişman bir japon yüzü vardı. Daha sonra merak edip googleda "sun face" diye arattım. Gördüğüm resimler, gözlerimde beliren şekillerle aynıydı. Şu japon kısmı haricinde. Genel hatlar tamamen aynı.

Sizde deneyin güneşli bir günde güneşe biraz bakın ve gözlerinizi yumun ve çıkack şekli bekleyin.

Umarım biri bunun ne olduğunu açıklayacaktır.

İşte o yüz:
E_SunFace_R.jpg

motherlode

Kayıtlı Üye
Bu arada konuyu nereye açacağımı bilemediğimden olağanüstü varlıklara açtım.

Amethyst

Banlı Kullanıcı
Bunu sık sık yapmayın gözleriniz zarar görebilir :)
Güneş olsun ya da diğer gezegenlere , yıldızlara vs öyle sıfatlar , yüzler yakıştırmak doğru değil bence ...

gizlimabetperisi

Kayıtlı Üye
Bunu şöyle düşünün; bazen aya bakarsınız "ay dede"ye benzer. Buna daha önce dikkat etmemiş olan arkadaşlar olabilir. Hani hep resimleri çizilen ay dede gibi göreceklerdir ayı bir evresinde. Ortak bir olaya ortak olmuşsunuz. :)
Ama bir daha güneşe direkt bakmayın lütfen. Gözleriniz hiç anlamazsınız hasar görebilir. Sonra bir çok rahatsızlık yaşarsınız neden neden diye düşünebilirsiniz.

Syg.

fb_ugur07

Kayıtlı Üye
keşke yorumları okusaydım az önce dik dik güneşe baktm..

aggghhh gözlerimm neyse bşi olmaz 1 kereden