Kulak Çınlaması

Necromancer

Kayıtlı Üye
Herkeze slm konuyu yanlış yere açtığımın farkındayım ama hangi kategoriye girebileceğini kestiremedim.Neyse konuya geçeyim ben bi kaç hafta önce sizin anlayacağınız şekilde isyan ettim yani müslümandım fakat bi olay sonucu patladım bütün değerlerimi içimde bitirdim ve o günden beri kulağım çınlıyor yani durduk yere çınlıyor su yazıyı yazarken bile çınlıyor.Belki geçer dedim fakat geçmedi.Hastada değilim fakat halen kulağım çınlıyor.Ne alakası var anlamadım.Bu çınlamalardan kurtulmam lazım uyuyamıyorum.Yardımı dokunabilecek yada bilgi verebilecek bi arkadaş varsa yorumlarını bekliyorum şimdiden teşekkür ederim...

Necromancer

Kayıtlı Üye
Artık ne olduğumu bilmiyorum.İçimde bir sürü şüphe var.Dini çok sorguluyorum ve isyan ediyorum...

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Artık ne olduğumu bilmiyorum.İçimde bir sürü şüphe var.Dini çok sorguluyorum ve isyan ediyorum...
Din hakkında oluşan tüm sorularınızı çelişkilerinizi bana sorabilirsiniz... Var olan vesveseleri gidermek adına soru cevap yada majikal manada çalışma yapabiliriz.. Dedigim gibi içinden çıkamadıgınız tüm sorularınızı bana özel mesaj yazarak iletebilirsiniz...

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Özel mesaj değilde açık konuşulsa daha iyi olmaz mı?
Bazı sorular ve cevaplar her fikrin her ideolojinin hoşuna gitmeyebilir, bu sebeple özel mesajı tercih ettim, sorulacak bir sual birçok kişi tarafından yadırganabilinir hal böyle olunca soruya cevap yerine eleştiriler gelebilir buna mahal vermemek için böylesi daha uygun...

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Özel mesaj değilde açık konuşulsa daha iyi olmaz mı?
Bazı şeyler kişiye özeldir. Sizin en özel şeylerinizi burada irdelememiz belki hoş olmaz. Zaten çok özel değilse, herkes bilsin diye yazıyoruz buraya. Bazı şeyler geneli değil, şahısı ilgilendiriyor bazen.

Necromancer

Kayıtlı Üye
Yardımlarınız için şimdiden size teşekkür ederim.İnanmayı bende istiyorum işte bazen hayat adil olmuyor.O yüzden bazen dine karşı kötü duygularım oluyor.Normalde dini seven araştıran birisiyim fakat çok kötü patladım 2 hafta önce.Benim anlayamadığım kulağım hala çınlıyor dur durak bilmiyor hala o ses deliricem.Bunun bi çözümü yok mu?En kısa zamanda doktora gidicem.Ama doktorluk olduğunu düşünmüyorum.Sevgiler...

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Yardımlarınız için şimdiden size teşekkür ederim.İnanmayı bende istiyorum işte bazen hayat adil olmuyor.O yüzden bazen dine karşı kötü duygularım oluyor.Normalde dini seven araştıran birisiyim fakat çok kötü patladım 2 hafta önce.Benim anlayamadığım kulağım hala çınlıyor dur durak bilmiyor hala o ses deliricem.Bunun bi çözümü yok mu?En kısa zamanda doktora gidicem.Ama doktorluk olduğunu düşünmüyorum.Sevgiler...
siz yinede doktora gidiniz... Sebep bulacak ve çare üreteceklerdir, ancak alternatif olarak Ledünni ilimlerdende faydalanmak isterseniz bu yönde çalışmalar yapılabilinir...