Lütfen Yorumlarmısınız

Athena55

Kayıtlı Üye
Sayın yorumcu

öncelikle birşey belirtmek istiyorum ben her gece rüya görüyorum ve her rüyam sanki bana birşeyler söylemeye çalışıyor ama kimisini anlamıyorum kimisini kendime göre yorumluyorum ne bilim böle işte

ama aklımda kalan ve beni çok rahatsız eden birtakım rüyalarım var ve bunları sizlerle paylaşacağım işte o rüyalarım

2 rüya gördüm bu rüyaları geçen sene gene bu aylarda gördüğüme eminim
böyle bir dünyavar şlehir gibi sokaklarda kir denen pislik dene birşey yok uçuyorum geziyorum ve çok memnunum

aslında basit bir rüya ama neden 2 defa gördüm aynı rüyayı ?

2.si elimde bir harita var gitmek istediğim yere elimle dokunuyorum vee taaa havadan oraya düşüyorum süzülerek sonra orada dolaşıyorum böyle şelaleler camiler var güneş var ama hiç yakmıyor suratımı gene uçarak geziyorum yemyeşil rengarek heryer nasıl diyim anlatılmaz böyle sonra birden biyere geliyorum yaldızlı duvarlar işlenmiş duvarlar böle nasıl diyim nasıl anlatıyım geziyorum altın anahtarlarla kapıları açıyorum uyanıyorum sonra

geçen sene istanbula gittik akrabalarımızda kaldık sonra rüya gördüm onuda anltıyım şmdi evde uyuyoruz ablam evlenmiş eniştemlerde kalmışım bir gece sonra bir köpek gördüm oda dost gibiydi böyle çok sevimliydi içerden tıkırtılar geliyor bende hemen köpeğimi alıp içeri doğru gidiyorum birden birşey oluyor çok korkuyorum ve sonra arkamdan birden upuzun suratı tam belli olmayan birşey beliriyor ben cinim diyor sağ elimi tutup içine baktı sonra bana adımı sordu bende söyledim dinin ne dedi bende söyledim sonra tam gidicekti senin adın ne dedim oda toprak dedi sonra uyandım

bir zaman uyku felci oluyordum basıyolardı beni rüyamda sonra bunlardan kurtuluyum diye yaklaşık 3-4 saat süren dua okumaya başldım duaları binlerce kez okudum şuan aklımda yok sonra o geceoldu yattım şimdi rüya kısmı resmen gerçek gibi uzun boylu simsiyah biri geldi yatağıma doğru bende korktum hiçbirşey yapamadım elindeki hançeri çıkarıp tam kalbime sapladı o an nefes alamadım uyandım birden kalp krizinden ölebilrdim o kadar kötü oldum evde kmse yoktu sonra bu olayda gitti bitti işte

şuan çok mutlu bir insanım sürekli şükreden biriyim dualar okumaya çalışıyorum

beni çelişkide bırakan rüyalarımı güzel rüyalarımı sizinle daima paylaşmayı düşünüyorum umarım yorumlarsınız tşeekkürler .

gizlimabetperisi

Kayıtlı Üye
Yorumcu değilim sadece bir-iki bilgi aktarayım:
Öncelikle hayır olsun diyelim veee
1- Rüyalar öncelikle herkese anlatılmaz.
2- Huzurlu insanlar rüya görürler (doğrusu rüyalarını hatırlarlar). Çünkü korteks tabakası devre dışıdır bu da rahat olunduğunu gösterir.
3- Herkesler de rüya yorumlayamazlar.
4- Rüya sembolleri korteksten gelen rüyalarda farklı, bilinçaltındnan gelen rüyalarda farklı anlamlara gelebilir.
5- Bilgili arkadaşlar yardımcı olacaktır sanırım. Bir arkadaş vardı sitede psikoanaliz yapıyordu.
6- Teke Tek programında Prof. Dr. Nusret KAYA konuk olmuştu çok değerli bilgiler aktarmıştı bununla ilgili. Netten araştırırsanız bu programın kaydına ulaşabilirsiniz sanırım.

Syg.

Athena55

Kayıtlı Üye
verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim .

hergün rüya görürüm ve rüyalarımın hepsini hatırlarım aslında hepsi değilde nedense en son gördüğümü hatırlarım

kimi diyorki uykusu bozuk olan kişiler rüya görür diyor .

Benim gördüğüm rüyalar gibi kimse grmüyor eskiden arkadaşlarıma anlatırdım artık hep dinlemekten bıktılar kimseyede anlatmıyorum zaten

Athena55

Kayıtlı Üye
e hala yorumlanmadı bu kaç gün oldu lütfen yani :(

KENT

Kayıtlı Üye
Athena55 ilk iki anlattığınız, hatta basit dediğiniz rüyalar aslında rüya değil. Tamamiyle bilinçsiz yapılmış astral seyahatlar. Her iki rüyada da uçtuğunuzu söylüyorsunuz ki, bunun tek anlamı o an bedeninizden uzaklaşmış olmanızdır. Benim için asıl önemli olan İstanbul'da gördüğünüz rüyadır. Elbette sizin içinde önemli olmalı. Ailenize dışardan katılan ya da katılacak biri vasıtasıyla tanışacağınız bir kişinin size verebileceği zararı ve buna karşı dikkatli olmanız gerektiğini gösteriyor. Rüyada köpek görmek düşmana, arkadan vurulmaya delalettir. Bu kişi size dostça davranıp önce güveninizi kazanacak sonra da size zarar verecek. Bu nedenle tanışacağınız kişilere karşı tedbirli olmanızı tavsiye ederim.