yağmur 82

yağmur82

Kayıtlı Üye
sanırım rüya tabirleri konusunda bilginiz var. müaitseniz bende size merak ettiğim bir rüyayı danışmak isterim.sevdiğim bir arkadaşım görmüş.rüyada o, ben, bir kaç arkadaşı bir binada 3.katta iş yapıyormuşuz kendi işimizi(ticari) sonra onun ben odadaki küçük pencereden dışarıya bakmışız aşağıda 5-6 civarında mezar varmış odadaki diğer kızlardan biri 2 tane mezarı gösterip bizim mezarlarımız olduğunu söylemiş.mezarların üstünde renkli çiçekler vardı diyor.bizim kilerin üstünde beyaz renkli ama boylaRI epey uzun çiçekler varmış.pencereden baktığımız bu alan çok ferahmış aydnlıkmış.rüyam sıkıntı vermedi aksine huzurluydu diyor.

yine başka bir arkadaşım aynı günlerde beni görüyor rüyasında bu kişi işyerinde rakibimdir. parton odasından çıkmış arkadaşın yanına gidip istifanı ver demiş şaşırmış başka bir arkadaş gelip patronu yumuşatmış onun yanından çıkıp benim yanıma gelmiş bana istifa et demiş patron bende şaşırmışım ve ağlamaya başlamışım vedalaşmışım.

çevremdei beni görüyorlar rüyalarında bir anlamı olduğunu düşünüyorum ama nedir kafamı kuracaladı yardımcı olursanız sevinirim gerçekten.çok teşekkür ederim şimdiden iyi günler

KENT

Kayıtlı Üye
Yağmur82
Her 2 rüyayı ayrı ayrı yorumlayacağım. İlk rüya ferahlığa ve temiz bir geleceğe işaret ediyor. Sizin de, rüyayı gören arkadaşınızın da gelecekte önü açık, adeta otobanda sol şeritte gidiyor gibi hızlı bir yükseliş sizleri bekliyor. İkinci rüyayı gören kişi sizinle ciddi bir rekabete girdiği için zihni hep bu konuya meşgul. Açıkçası o da sizin kendisinden üstün olduğunuzu kabullenmiş ancak, belki bir şans daha diyerek mücadeleye devam ediyor.

yağmur82

Kayıtlı Üye
sayın kent teşekkür ederim iyi günler dilerim.