Voy

Voy

Kayıtlı Üye
Rüyalarımla ilgili çok takıldığım birşey var sayın KENT ,rüyalar farklı rüyalar olsada 3-4 yıldır mutlaka ölü hayvan çıkıyor rüyamda ortaya ölü ama haraket eden bir hayvan,ölü olduğunuda sertliğinden,gözlerinin çürümeye başlamış olmasından anlıyorum.Zarar vermeye çalışmıyor bana ölü olması birşey ifade etmezmiş gibi diğeri gibi sevdirmeye çalışıyor kendini,bende ölü olmasını umursamıyorum rüyamda seviyorum ama bir yandanda korkuyorum ondan ve suçluluk hissi duyuyorum korktuğum için ondan.Ne gibi birşeyin bilinçaltımda çöplüğüyse atmak isterim açıkcası uyanınca rahatsız ediyor çünkü çok.

KENT

Kayıtlı Üye
Voy merhaba,
Sahip olduğun gücü ve yetenekleri; sen de, ben de biliyoruz. Bunların sana olan etkilerinide. Rüyanda ki ölü kedi senin bu bağlantılarını temsil ediyor. Onları hem seviyor, hem de kontrolsüz olduğu için ürküyorsun. Onlarla yaşamaya alıştığın için dışlayamıyorsun, bu da suçluluk duygusunu net bir şekilde açıklıyor. Ölü kediden ürkme ve sevmeye devam et, zamanı geldiğinde o kedi canlanacaktır.

Voy

Kayıtlı Üye
Teşşekür ederim ,ben bu açıdan hiç düşünmemiştim sanırım hiç bir zaman da bu olabileceği aklıma gelmezdi.Aşırı kontrol etme çabası ve kontrolü tamamen elden bırakma dengesizliğimi ayarlarsam,ve bu iki hareketim arasındaki dengeyi bulursam daha dengeli olabileceğini farkettim bunu farketmeme sebep oldu.Bunu farketmeme sebep olduğu için ayrıca teşekkür ederim :).