Astral seyehat enerji çalışması 11

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
astral seyehat enerji açlışması nediri öğrenmek için bölüm içindeki konuyu okuyabilirsiniz.

çalışmaya katılacak kişiler için:

isimlerinizi anne isimlerinizi ve doğum tarihlerinizi dilberhala nicli üyeye özel mesaj atınız. lütfen urumhamatahayil 'e atmayınız. atsanız dahi çalışmaya alınmayacaksınız.

çalışmaya sadece 10 kişi alınacaktır. bilgilerinizi attıktan sonra çalışmaya katılabileceğinize dair mesaj atılacaktır.

özel mesaj attığınızda mesaj başlığı olarak Astral seyehat enerji çalışması 11 yazınız. başka bir şey yazmayınız. mesaj içeriği olarak verdiğim bilgiler dışında bir şey yazmayınız. sorularınızı burdan sorunuz özel mesajda soru sormayınız.

katılmak için katılmayınız. eğer verdiğim saat ve günde hazır olamayacaksanız lütfen adınızı yazdırmayınız. yapılan çalışmaya saygı duyunuz.

çalışma katılmadan önce ne yapacaksınız ?

çalışma günü kadar günde 10 dakika meditasyon yapınız. bedeninizden ayrdılığınızı ve yıldızların arasında seyehat ettiğinizi imgeleyiniz 7 gün boyunca günde 10 dakika yapınız

bir gün atlarsanız çalışmaya katılmayınız. ve özel mesaj atınız. konu başlığı olarak Astral seyehat enerji çalışması 11 çalışmasına katılamayacağım yazınız.

çalışmadan sonra deneyimlerinizi Astral seyehat enerji çalışması 11 deneyimleri konu başlığında paylaşınız bu konuya yazmayınız özel mesaj ile iletmeyiniz

çalışma ortamı nasıl olacak?

1. karanlık olacak. hiç bir ışık oluşturucu bir nesne açık olmayacak yakılmayacak. dışardan bir ışık geliyorsa sorun değil ama ışık gelmesi için perdelerinizi açmayınız.

2. sessiz bir ortam olacak.

3. sizden başkası olmayacak.

4. yatakta rahat giysiler giymiş bir şekilde uzanacaksınız.

5. çalışmadan önce ılık bir duş alınız.

6. gözleriniz kapalı olacak. açmak isterseniz açmanızda bir sakınca yok.

7. aykalrınızı ellerinizi bağlamayın. yüzü koyun yatmayın. elleriniz açık ayaklarınız birbirinden ayrı yüzünüz ve avuç içleriniz tavana baksın. kendinizi kasmayın rahat bir şekilde uzanın.

8. çalışma sırasında bir zikir yoktur.

9. çalışmasının bitiş zamanı yoktur. siz anlarsınız çalışmanin bittiğini hissedersiniz. hissedince kalkın.

10. hiç bir elektronik çihaz açık olmasın. çalışmadan sonra elinizi yüzünüzü yıkayın yada ılık bir duş alın sonra televizyon yada pc açın.

11. enerji çalışmasından sonra kendi çalışmalarınızı yapın. fal bakın. kişiye yada olaya yoğunlaşın. rüyaya yatın vs vs

12. çalışma zamanı gelince üç defa kerimden gelen herşeyi kabul ediyorum ya da kerimden gelen astral seyehat enerjisine izin veriyorum diyeceksiniz.

çalışma ne zaman yapılacak?

17/ mayıs/ 2010

saat: Türkiye saati ile 23: 00 Diğer ülkedekiler zaman farkını hesaplayıp o şekilde yapsınlar.

hazırlayan: Urum

zxaswe

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
bu sefer başaracağım.....kendimden eminim..
çalışma için teşekkürler

pepilo

Kayıtlı Üye
offfff işte oluyorum o saatte kahretsin ya ben bu astral seyehat deneyimini bir türlü yaşayamayacakmıyım

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
değerlendirmeyi sonra yapacağım. 1 gün kala u yüzden başvuru yapabilirsiniz.

Necromancer

Kayıtlı Üye
Bilgilerimi yolladım.Umarım zamanında yollamışımdır.

...WiccaN...

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
urum doğum tarihini atmayı unutmuştum

astral seyahat 11 düzeltme diyerekten doğum tarihini ekleyerek tekrar mesajı gönderdim bir sorun olmaz değilmi

pepilo

Kayıtlı Üye
bende gönderdim bilgilerimi bir önceki mesajımda çalışıyorum demiştim,şuan çalışmıyorum işten ayrıldım müsait olabilirim o tarihte belirtmek istedim

pepilo

Kayıtlı Üye
Bir soru sormak istiyorum urum kişi tek başına yaptığı astral seyehatte gitti yerleri felan görebiliyor galiba peki bu inisiyede biz gittiğimiz yerleri görebiliyormuyuz mesela dier inisiyelerde yıldızlara felan çıktık vs.vs. şeyler yazmıştın yani oraları biz görüyormuyuz gözlerimiz açık bi şekilde.Birde inisiyede bedenimizden çıktığımızı hissettiğimiz zaman gözlerimizi açmalımıyız yoksa sürekli kapalımı kalması lazım.Bu astral seyehat ömrümü yiyecek benim :) her zaman söylediğim gibi hayatta hiç bir şeyi bu kadar istediğimi hatırlamıyorum :).

Adramelech

Kayıtlı Üye
Buna da katıacağım inşallah. Yalnız şu avuç içlerinin tavana bakması beni çok zorluyor Urum. Bileklerimde ağrı hissediyorum.

ghetto1987

Kayıtlı Üye
Bilgilendirme mesaj yollanarak mı onaylanıcak Sayın Urum ? Kabul edildiniz yada edilmediniz şeklinde mi olucak bu konu hakkında bilgilendirirseniz sevinirim şimdiden teşekkür ederim...

Adramelech

Kayıtlı Üye
Çalışma süresinden yani 1 hafta kaladan 1 gün önce açıklayacağını söylemiş.

Necromancer

Kayıtlı Üye
Sabırsızlıkla bekliyorum.Hissediyorum, süper bir deneyim olucak...

Necromancer

Kayıtlı Üye
Çalışma 17 Mayıs 2010 Pazartesi olacak, bize çalışmaya bir hafta kaldıktan bir gün öncesi haber verilecekti.Şuan 10 mayıs 2010 Pazartesi.Sonuçları sabırsızlıkla bekliyorum...

cibabu

Kayıtlı Üye
Bişey soracaktım.Yapacağımız 10 dakikalık meditasyona yarın başlıyoruz di mi?Yarın başlarsak 17 mayıs'ta da yapınca tam 7 gün yapmış oluyoruz da.

mally

Kayıtlı Üye
Evet Sayın Cibabu, 11 Mayıs Salı günü meditasyona başlanacak, son meditasyon 17 Mayıs günü Astral den önce.

Adramelech

Kayıtlı Üye
Kimlerin katılacağı pm ile mi bildirildi sadece katılanlara?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...