Akciğer kanseriyim 1. evre deyilm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

marchosias

Banlı Kullanıcı
akciğer kanseriyim şifa çalışması için yardım bekliyorum.. 15 yaşımdan beri günde 30 tane sigara içiyorum.. doktorlar ilk evrede olduğumu söyledi bakalım ne olacak :hang:

Amethyst

Banlı Kullanıcı
sen mi ??!!
inan ki çok üzüldüm ...ne kadar üzüldüğümü ifade edemem :(
kötü bir rüya görüyormuşum gibi geliyo , inanmak istemiyorum :(

marchosias

Banlı Kullanıcı
radyoterapi falan çekemem ben yolum biter galiba artık bilmiyorum en çok kız arkadaşımdan ayrıldıktan sonra çok içtim şu lanet sigarayı...Benim gördüklerimi, bırak gördüklerimi duyduklarmı çoğu insan duymadı bile, ama sonum sigaradan olacak...

enki

Kayıtlı Üye
çok üzüldüm, Allah tez vakitte şifanı versın kardeşim

AphraeL

Kayıtlı Üye
Çok geçmiş olsun Marcho :( Çok üzüldüm.. Allah acil şifalar versin ama sen de bırakma lütfen kendini, hayat herşeye rağmen yaşanılası bir şey.. Tanrının lütfu, erkenden feragat etme bu lüksten.. Diren lütfen..

Osiris

Kayıtlı Üye
Ben size belli aralıklarla şifa enerjisi yollayabilirim.Diğer arkadaşlarımda yardımcı olabilir size.Origanium şu sıralar uygun ise onada başvurabilirsiniz.

Bana tam adınız,şehir,yaş,anne adı bilgilerinizi özel mesaj sistemi ile yollayabilirmisinz?

Umarım tez vakitte şifa bulursunuz.

origanum

Yönetici
Geçmiş olsun. Öncelikle sigara bırakılacak. İçilen yerde de bulunulmayacak. Tüm kanserlerde moral çok yüksek tutulmalıdır. Dünya yansa umurunda olmamalı insanın. Kanseri yenenler bu düşünce yapısına ve hayat tarzına sahip kişiler. Sonra hiç bir katkı maddesi içeren gıdalar alınmayacak. Bir paket bisküvide bile tonla katkı maddesi var. Doğal beslenmeli ve mümkünse doğal bir ortamda yaşamalısınız. Doktorların tüm tedavilerden sonra ümit kestiği ve yapacak bir şeyimiz kalmadı bari evinde ölsün diye gönderdiği yaşlı bir yakınım var akciğer kanseri. 15-20 yıldır gayet sağlıklı bir şekilde yaşıyor. O da çok sigara içerdi, tüm akciğer kanser hastalarının ortak geçmişinde olduğu gibi. Gitti bir köye yerleşti, fındık bahçesinin içine ev yaptı ve hergün balık tutuyor, köy hayatı yaşıyor, her şeyi doğal. Gayet de sağlıklı. Cep telefonu kullanmıyor.
Size de öncelikle tavsiyem mümkün olduğunca doğal hayat yaşayın ve hiç bir şeyi takmayın. Stres sağlıklı insanı bile kanser yapar, uzak durulmalıdır. İş beyinde biter. Temiz düşünce, temiz ortam, temiz gıda sizi kurtaracak temel formüldür. Kanser hücrelerini şekerli ve yağlı gıdalar besler, asla yemeyin.
Gelelim şifa gönderimine. Osiris yardımcı olacağını belirtmiş. Bana da ona vereceğiniz özel bilgilerinizi mesaj atın. Hafifletmeye çalışırım en azından. Çok yoğun bir iş tempom olduğundan şu sıralar sizinki gibi hassas olan ve çok konsantrasyon gerektiren çalışmaları yapmıyorum. Beynim yorgun olduğu için kafamı toplamam çok uzun vakit alıyor çünkü. Gene de durumunuzu göz önüne aldığımda yardımcı olmaya çalışacağım.

Kar

Elit Üye
Çok geçmiş olsun inşallah kurtulursunuz.Sayın origanumun yazdıklarını lütfen uygulayın kurtuluşun gerçek reçetesini vermiş.

Mermaid

Kayıtlı Üye
Sn. marchosias, çok çok geçmiş olsun. Ben de size şifa enerjisi gönderebilirim. Bilgilerinizi bana da gönderirseniz başlayabilirim.

özlem aydın

Banlı Kullanıcı
gerçekten çok üzüldüm marchosias allah acil şifa versin

Mortho

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Geçmiş olsun. Bilgilerinizi bana da gönderin ve umudunuzu asla kaybetmeyin.

gulberk

Kayıtlı Üye
"Geçmişle ilgili herşeyi sevgiyle affediyorum.Yaşamımı mutlulukla doldurmayı seçiyorum.Kendimi seviyorum!"
Derin acınız, kırgınlıklarınız, bedeninizi kemiren hüzünleriniz ve bedeninizde gömdüğünüz nefret bugün size bu hastalığı yaşatıyor. Affetmek bir başlangıç olabilir , güzel olan ve sizi sevgiyle dolduracak herşey sizi tedavi sürecinde destekleyecektir.Hayvanlar, çiçekler ve çocuklar.Ayrıca Yukarıdaki sözcükleri sıkça tekrar etmek faydalı olacaktır..
Katıldığım bir seminerde "farkındamısınız esiri olduğunuz şey sadece bir OT demişti" konuşmacı..
Ocak1 de neredeyse 25 senedır esiri oldugum sigarayı bıraktım."Asla bırakamam ben" diyen biri olarak bunun aslında hiç zor olmadıgını görüp şimdi bedenimi zehirle doldurdugum yıllarıma ah edıyorum..Tek yaptığım "kararlı bir adım atmak oldu". Bitkisel bir karışımı sigara içmek istedıgım anlarda kullandım kısaca sigaranın yerıne başka bir şey koyarak beynimdeki bu şartlanmayı bitirdim gerçekten de 7 günün ardından BİTTİ.....Bu kadar!
Kendimize acimayı bırakıp acinacak hale düşmeden önce bir şeyler yapmaya başlamalıyız.Kendi için bir şey yapmayana Şifa olmaya kimsenin gücü yetmeyecektir..
Bu sitede olmanız tedaviniz için büyük şans..Araştırdıkça inanılmazı keşfediyor insan ve eminim sizde bulacaksınız! Allah şifa versin..

cibabu

Kayıtlı Üye
Çok büyük geçmiş olsun umarım en yakın zamanda tekrar sağlığınıza kavuşursunuz.Sadece bunu atlatacağınıza olan inancınızı asla yitirmeyin derim.Benim çok yakınım ( dedem ) da akciğer kanseri ve ben kendi adıma onun bu hastalığı yeneceğine olan inancımı kaybetmemeye çalışıyorum belki uzaktan da olsa bu şekilde düşünerek faydası olabilir diye.Hastalıkların da şifanın da anahtarı insanın elinde diye düşünüyorum.Savaşı bırakmayın asla.Tekrardan geçmiş olsun..

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Bana da tahliller, filmler kısacası bütün tıbbi bilgilerle beraber gözlerin göründüğü bir fotoğraf yeter. Ayrıca her evrede güncellenmiş sonuçlar lazım. Hücre bazında çalışılacak.

Elfangel

Kayıtlı Üye
Lütfen hayatı bırakmayın. Çok güzel bir topluluktasınız, bakın size yardım etmek isteyen bir sürü kişi var. Tedavilerinizle birlikte buradaki pozitif insanların enerjileri size şifa verecektir. Hepimizin şifa dilekleri sizinle....Geçecek buna inanın...

zxaswe

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
irade irade irade

GrizzlyBear

Kayıtlı Üye
Diğer arkadaşların talep ettiği bilgilerinizi bana da yollarsanız elimden geldiğince yardımcı olacağım.

Ori

Kayıtlı Üye
Allah şifa versin kardeş:(

scorpion1

Banlı Kullanıcı
radyoterapi falan çekemem ben yolum biter galiba artık bilmiyorum en çok kız arkadaşımdan ayrıldıktan sonra çok içtim şu lanet sigarayı...Benim gördüklerimi, bırak gördüklerimi duyduklarmı çoğu insan duymadı bile, ama sonum sigaradan olacak...
bende çok üzüldüm Allah acil şifalar versin galiba benim sonumda bu yani akciger kanseri bende çok içiyorum şu laneti ve kendimi 2. sınıf insanmışım gibi hissediyorum artık arkadaşlarımla bile sarılmıyorum sırf kokusu için:hang:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...