09/05/2010 Ankara Buluşması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
09/05/2010 Ankara Buluşması

Pazar günü saat : 14:00 da, geçen hafta yapılan buluşma ve tanışma etkinliği tekrarlanacaktır. Gelmek isteyen bütün üyeler davetlidir. Kızılay'da, Dost Kitapevi önünde toplanılacak. Ayrıca site yöneticilerinden bir çoğu buluşmaya katılmaya çalışacaklar.

mally

Kayıtlı Üye
Şok... Şok... Şok... İstanbul lu ve diğer illerden iştirak edemeyen Gizli Mabet sakinlerini kıskançlıktan çılgına çeviren bu haber kamuda büyük yankı buldu. Chillout kod adlı Sayın Mabet yöneticisi "kıskananlar çatlasın" tadındaki bu haberi verdikten sonra Mally kod adlı mabet üyesi cinnet geçirip, iş yerindeki bilgisayarına kafa atarak intihara kalkıştı Sayın Seyirciler...

Nerede bu yetkililer ? Neden bu çaresizliğe bir dur denilmiyor ? İnsan hayatı bu kadar ucuz mu Sevgili izleyenler? Gelişmelerle karşınızda olmaya devam edeceğiz...

özlem aydın

Banlı Kullanıcı
merak etmeyin pazar günü vakit buldukça sizi gelişmelerden haber ederiz biz bir kuşkunuz olmasın:D gittiğimiz kafeyi sevmedim hep beni börtü böcek ısırmış acaba nereye gitsek bu sefer bilmem kiiiii:D:D:D

MANGETSU

Banlı Kullanıcı
Bu arada pardon düğün değil nişandı o ama fark etmez.Nişana gelin eğleniriz :D

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Sn. Mally, intihara kalkışmayınız, beyninizi kilitlemek zorunda kalmayalım.
Sn. İlayza, bir tek sizi böcekler ısırmış oysa ki hatırlarsınız arı geldiğinde bile kendisine kibarca rica edildiğinde gidiveriyor.
Sn. Mangetsu, geliriz ama altın getirmeyiz.

MANGETSU

Banlı Kullanıcı
Siz gelin de altın kalsın :D.Bir nazar duası okuyun yeter :D

Voy

Kayıtlı Üye
Alışkanlık gibi :) .Ben gelemem bu kez siz eğlenin bol bol benim yerimede :(.Geçen hafta çok güzeldi :).

AphraeL

Kayıtlı Üye
Şok... Şok... Şok... İstanbul lu ve diğer illerden iştirak edemeyen Gizli Mabet sakinlerini kıskançlıktan çılgına çeviren bu haber kamuda büyük yankı buldu. Chillout kod adlı Sayın Mabet yöneticisi "kıskananlar çatlasın" tadındaki bu haberi verdikten sonra Mally kod adlı mabet üyesi cinnet geçirip, iş yerindeki bilgisayarına kafa atarak intihara kalkıştı Sayın Seyirciler...

Nerede bu yetkililer ? Neden bu çaresizliğe bir dur denilmiyor ? İnsan hayatı bu kadar ucuz mu Sevgili izleyenler? Gelişmelerle karşınızda olmaya devam edeceğiz...

Syn. Chillout benim beynimi kitlemenizi rica edeceğim :hang: Bu nedir bu nasıl bir şanssızlıktır :( Ayın 15inden sonra yapsanız olmaz mıııı:boat: Ağlamak istiyorum!

Elfangel

Kayıtlı Üye
Şu anda Cibabuyla mesajları okuyoruz ve hakikaten çatlıyoruz. Her hafta da olmaz ki canım...:) Ülkemizde çok güzel şehirler var, İzmir ve Bursa en güzelleri hatta :D Hep Ankara hep Ankara sıkılırsınız :)

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Şu anda Cibabuyla mesajları okuyoruz ve hakikaten çatlıyoruz. Her hafta da olmaz ki canım...:) Ülkemizde çok güzel şehirler var, İzmir ve Bursa en güzelleri hatta :D Hep Ankara hep Ankara sıkılırsınız :)
Ülkemizin güzel şehirlerinden, üyelerimiz o güzellikleri Ankara'ya taşısınlar istiyoruz.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Başımın üstünde yeriniz var ama malum babama sizin kim olduğunuzu anlatmam biraz zaman alabilir :D
Bizim sadece majisyen kimliğimiz yok. Aramızda sosyolog, bilim adamı,iç mimar, dalış eğitmeni, heykeltraş, öğretmen, üniversite öğrencisi vs. vs. gibi çeşitli sosyal kimlikler de var :) İstenilen her şekilde tanınırız. ;)

Ailuros

Banlı Kullanıcı
Bende bir aksilik olmazsa Ankarada olacağım:)

MANGETSU

Banlı Kullanıcı
Neyse şanslısınız.Saatler tam üst üste geldi kurtuldunuz benden ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...