Sınav stresi için subliminal mp3

logii

Kayıtlı Üye
Ogrendiklerini rahatca hatirlayabileceksin.İYİ Hazirlandigin icin dogru cevaplar kolayca aklına geliyor.Sınav ESNASİNDA bedenin rahat zihnin acik zekan keskin.Sınav sorularini cozmeye basladigin dakikadan itibaren tamamiyle rahat ve sakin olacaksin.Cok rahat ve sakinsin.Cok guvenlisin cunku calistin ve yeterince hazirsin.Sorulari okudugun anda cevaplari da kolaylikla aklina geliyor.Cok sakin ve rahatsin.Ihtiyacin olan tum bilgiyi hatirliyorsun.Cok sakin ve rahatsin.Sorularin her birini kolayca cozecegini biliyorsun.Cok rahat ve gevsemis durumdasin.Sinav odasina girip oturdugun anda asiri derecede sakin ve rahat olacaksin.Sinav kagidini actiginda sorulara goz gezdirecek ve hangilerini kolayca cozebilecegini farkedeceksin.Soruyu cevaplayinca hatirlamayi umdugundan cok daha fazlasini hatirlamak seni sasirtacak.Sorulari cevaplamayi bitirince sorulari ilk okumaya vasladigindan cok cok daha fazlasini hatirlayip yanitlamis olman seni memnun edecek.Soruyu cevaplayinca hatirlamayi umdugundan cok daha fazlasini hatirlamak seni sasirtacak.

İNDİRR (Link yenilenmiştir.)

Sindarin Elf

Banlı Kullanıcı
Daha ilk dinlemede faydasını gördüm tavsiye ederim. Dün kulaklıkla tam konsantire dinledim =) Bugün olduğum Türk Edebiyat'ı yazılım herkez iğrençti zaman yetiştiremedim felan derken. Ben muhteşemdi her yeri doldurdum. Çabuk bitti. Diyordum =)

AphraeL

Kayıtlı Üye
Syn Logi cidden çok teşekkür ederim bu harika paylaşım için.. Bugün sınavım vardı ve kitabın 5te birini anca çalışmıştım. Dün gece 9da oturdum tamam dedim ayrıntılı yaza yaza çalışamayacağım bari okuyayım kitabın tamamını. Hiç vaki değil ki bunu becerebileyim, hep eksik okumuş olarak girerim sınavlara bu durumlarda. Yazmadan çalışamıyorum konsatrasyon sorunum yüzünden. Ancak bu mp3ü açtım başladım okumaya, bir baktım ki saat 11.30 olmuş anlamadım nasıl geçti zaman su gibi okumuşum ve çok iyi hissediyorum sanki satır satır ezberlemişim gibi. Sıfır stres, sıfır endişeyle girdim sınava.. Açık ara farkla sınıfın en yüksek notunu aldım :D Süpersiniz!!! Çok teşekkürler.. Herkese tavsiye ederim.. Tek şikayetim su sesi olması şırıl şırıl :D

logii

Kayıtlı Üye
Syn Logi cidden çok teşekkür ederim bu harika paylaşım için.. Bugün sınavım vardı ve kitabın 5te birini anca çalışmıştım. Dün gece 9da oturdum tamam dedim ayrıntılı yaza yaza çalışamayacağım bari okuyayım kitabın tamamını. Hiç vaki değil ki bunu becerebileyim, hep eksik okumuş olarak girerim sınavlara bu durumlarda. Yazmadan çalışamıyorum konsatrasyon sorunum yüzünden. Ancak bu mp3ü açtım başladım okumaya, bir baktım ki saat 11.30 olmuş anlamadım nasıl geçti zaman su gibi okumuşum ve çok iyi hissediyorum sanki satır satır ezberlemişim gibi. Sıfır stres, sıfır endişeyle girdim sınava.. Açık ara farkla sınıfın en yüksek notunu aldım :D Süpersiniz!!! Çok teşekkürler.. Herkese tavsiye ederim.. Tek şikayetim su sesi olması şırıl şırıl :D

İşinize yaradığına sevindim :) Su sesi iyidir, yakında belki farklı seslerle buluşmak üzere :D

Alohilohi

Kayıtlı Üye
Ben indiremedim.: (
Daha doğrusu dosyayı çalıştıramadım.BS player , winamp , windows media player hata verdi...:/

logii

Kayıtlı Üye
Ben indiremedim.: (
Daha doğrusu dosyayı çalıştıramadım.BS player , winamp , windows media player hata verdi...:/

mp3.gif
sinav heyecani.mp3 (7,78 MB (Megabyte), 95x kez indirilmiştir)

Tıklamanız yeterlidir. Winamp, bs player gibi programlarda açılması gerekiyor çünkü müzik mp3 sürümündedir.

AphraeL

Kayıtlı Üye
İşinize yaradığına sevindim :) Su sesi iyidir, yakında belki farklı seslerle buluşmak üzere :D

:D Dört gözle bekliyorum.. Tekrar teşekkürler.. Bir de bu subliminal mesajlarla ilgili genel bir sorum olacaktı... Uzun süre dinleme sonucu bilinçaltının ters tepmesi gibi bir durum oluşabilir mi acaba? Mesela ben bazen zayıflama mp3ünü dinlediğimde o gün bir türlü doymak bilmiyorum.. Tuhaf bir durum...

Ailuros

Banlı Kullanıcı
:D Dört gözle bekliyorum.. Tekrar teşekkürler.. Bir de bu subliminal mesajlarla ilgili genel bir sorum olacaktı... Uzun süre dinleme sonucu bilinçaltının ters tepmesi gibi bir durum oluşabilir mi acaba? Mesela ben bazen zayıflama mp3ünü dinlediğimde o gün bir türlü doymak bilmiyorum.. Tuhaf bir durum...

Uzun süre den ziyade düzenli dinlendiği zaman faydasını göreceksiniz.Aksi taktirde ne yararını ne de zararını görürsünüz.Yani üç gün dinleyip iki gün dinlememek olmamalı.Planlı olarak,özellikle sabah kalktığınızda ve akşam yatmadan önce dinlemenizi öneririm.

Sevgi ve Işıkla kalın.

Alohilohi

Kayıtlı Üye
mp3.gif
sinav heyecani.mp3 (7,78 MB (Megabyte), 95x kez indirilmiştir)

Tıklamanız yeterlidir. Winamp, bs player gibi programlarda açılması gerekiyor çünkü müzik mp3 sürümündedir.

Tamam hallettim sevgili logii.=)
Windows media player classic çalıştırdı fakat diğerleri çalıştırmadı.^^
Dosyayı indirirken dosya formatını gif olarak görüyordu bilgisayar , belki ondandır.

alem

Kayıtlı Üye
Merhabalar, ben yeni üye oldum. mp3 ü açamıyorum, daha doğrusu sayfaya giriş yetkim yokmu. Fakat aktivasyon işlemi gerçekleşti, ne yapmam gerekiyor acaba?

aşk1

Banlı Kullanıcı
Bu müzik olayı nedir? Bende indiriyorum,dinleyeceğim
Büyü veya gunah mı? Hakkında bilgi almadan hareket etmek ıstemiyorum. :(

Su akıyor şırıl şırıl sadece.Vay canına su sesimi iyi olur :D

Ailuros

Banlı Kullanıcı
Bu müzik olayı nedir? Bende indiriyorum,dinleyeceğim
Büyü veya gunah mı? Hakkında bilgi almadan hareket etmek istemiyorum. :(

Su akıyor şırıl şırıl sadece.Vay canına su sesimi iyi olur :D

Forumda subliminal mesajlarla ilgili bir çok bilgi verilmekte.Ama ben tekrar ediyorum.Subliminal mesalar büyü değildir.Bilinç altına yönelik telkinler gönderen çalışmalardır.Belli bir süre düzenli olarak dinlenildiğinde mesajın içeriğine göre bilinçaltınız tepki göstermeye başlar.

Sevgi ve Işıkla Kalın

aşk1

Banlı Kullanıcı
Okudum logii ve Ailuros.Çok sağolun.Özür dilerim araştırmadan hemen size yazdım ne yapayım sabırsızım da :D

Tam benlikmiş bu seste bayıldım,su sesini cok severim.Dinliyorum şuan bile :Angel_anim:

@nemon

Kayıtlı Üye
Bende indirdim dinlemeye başladım.Yakında KPSS sınavım var.Hem çalışıp hemde dinleyeceğim.Sınavlara girdiğimde bütün sorular aklımdan uçup gidiyor öylece kalıyorum.

logii

Kayıtlı Üye
Link yenilenmiştir rahatlıkla indirebilirsinizz..

mnö

Kayıtlı Üye
Linkin bulunduğu site kapatılmış. Alternatif link verebilir misiniz?

flashboy11

Kayıtlı Üye
Bugün sınavım var dinlemeye başladım etkisini görürsem mükemmel olur teşekkürler ettim :)