Rüyamı yorumlar mısınız?

AphraeL

Kayıtlı Üye
Rüyamda daha önce bulunmadığım bir yerdeyim. Konferans salonuymuş burası, o kadar büyük ki ben en önde oturuyorum. Arkama bir dönüyorum ki bir sürü insan oturuyor. Salon hınca hınç dolu. Yanımda da daha önce hiç görmediğim bir erkek var, kocaman gözleriyle bakıyor bana, erkek arkadaşımmış. Sonra takım elbiseli bir adam bizim olduğumuz tarafa yaklaşıyor elindede bir metal tepsi, tepsinin için 5-6 tane turuncu (yer yer kırmızı) balkabağına benzeyen büyük bir meyve. Ama balkabağı deil biliyorum. Yanımdaki adam bir tane alıp arkaya uzatıyor bir tane de bize alıyor. Hatta onu alma şunu al o daha güzel falan diyorum. Meyveyi yediğimi görmedim. Böyle ilginç bir rüyaydı işte..

KENT

Kayıtlı Üye
Yenii fırsatlara yelken açmak üzeresiniz, yeni tanışacağınız kişilerde buna dahil. Eğer fırsatı değerlendirebilirseniz bir çok şey yoluna girecek. Ancak siz vermeyi seven bir kişisiniz, bu nedenle de ayağınıza kadar gelecek olan fırsatı başkalarına kaptırma ihtimaliniz var; dikkatli olun.

AphraeL

Kayıtlı Üye
Senelerdir fallarıma bakan başka başka kişiler kendi elimle fırsatlarımı başkalarına kaptırdığımı, kendi kendimi fırsatları teperek bu hale getirdiğimi söylerler.. Rüyam bile bu yönde.. İlginç..

Çok teşekkür ederim vaktinizi aldım..

Saygılar,
AphraeL

KENT

Kayıtlı Üye
Rica ederim, yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.