Çok İlginç...

funeral

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar.Bugün sabaha karşı ilginç bir olay yaşadım.Uyuyorken bir anda yatağımın ve lambanın sallandığını hissettim hemde şiddetli bir biçimde.Panikle hemen gözlerimi açıp uyandım ve uyandığımda yatağımın ve lambanın sallanmadığını gördüm.Yani uyanınca bu sallanmalar geçmişti.Birşey de görmedim uyuyorken ve gayet bilinçliydim çok tuhafıma gitti yorum yaparsanız sevinirim.

aras

Kayıtlı Üye
Küçük şiddetli bir deprem olmuş olabilir. Ya da rüyanda görüp gerçek sanmışsındır.

funeral

Kayıtlı Üye
Rüya gördüm de diyemiyorum çünkü hiçbir şey görmedim sadece sarsıntıları hissettim.Ya da belkide dediğiniz gibidir teşekkürler.

KENT

Kayıtlı Üye
Zaman zaman dünyanın başka bir yerinde olan sarsıntıları uyurken hissedebiliriz. Uyku yarı trans hali olduğu için algılarımız genişliyor. Benzeri durumu bende bir kaç kere yaşadım. Günü ve saati hatırlıyorsanız dünyanın deprem aktivitelerini araştırın, bir tanesiyle mutlaka uyduğunu göreceksiniz.

alize

Kayıtlı Üye
Bence de meydana gelen depremlere bakın, özellikle o saatte bulunduğunuz yerde olanlara.
Deprem olsaydı lamba sallanmaya devam ederdi aslında hemen baktıysanız, bilinciniz yerinde olsa da beynin rüyaya kayma durumu olabilir yada size öyle gelmiş olabilir, birkaç defa bana da olmuştu şiddetli bir şekilde sallantı hissettim hemen kalkıp avizeye baktım hiç birşey yoktu.
Bu arada az şiddetli depremlerde normal ampulde belli olmuyor ama avizede hemen kıpırdama oluyor aklınızda olsun :)

YasinLY

Kayıtlı Üye
rüyada ki imajasyon çok güzeldir yani net görürsün lambanında hareket ettiğini düşündüğün zaman imajasyonla beraber hareket edebilir yani benim düşüncem bu. mesela telekinezi yada diğer psişik işler için düşünme hissetme imajasyon önemlidir.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Merhaba arkadaşlar.Bugün sabaha karşı ilginç bir olay yaşadım.Uyuyorken bir anda yatağımın ve lambanın sallandığını hissettim hemde şiddetli bir biçimde.Panikle hemen gözlerimi açıp uyandım ve uyandığımda yatağımın ve lambanın sallanmadığını gördüm.Yani uyanınca bu sallanmalar geçmişti.Birşey de görmedim uyuyorken ve gayet bilinçliydim çok tuhafıma gitti yorum yaparsanız sevinirim.
Bilinçsiz astral çıkış gibi görünüyor.