Hükmetme Büyüsü

...WiccaN...

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Bu büyüyü herkez yapamaz zaten yapsada tutmaz veya olumsuz sonuclar alır.. Büyü karsındaki kisiye hükmetmeyi o kisiyi kontrol etmeni saglar bi nevi ele geçirmek gibi..

Malzemeler:
Deniz tuzu
Mısır püskülü
Çekilmemis karabiber tohumu 3 adet
Yılan dili
Siyah mum 3 adet

Hazırlanısı:

Mumlar sag ve sol tarafa konulur..

Kaynatılmıs deniz tuzuna mısır püskülü ve karabiber tohumu atılır 10 dakika kaynattıktan sonra beklemeye alınır..

Yılan dilini kaynatmıs oldugunuz karısımın içine atın ve yanana kadar pisirin.. Yanmıs olan karısımı 1 siyah mumla mühürleyin ve:

''Sen bendekını aldın ben sendekını alıyorum artık tamamen benım elımdesın. Bılkı bu ben ıstedıgım zaman sona erıcek.. Kısının ısmını soyleyın ve sana hukmedıyorum cemberınden cıkamazsın, benım cemberıme de gıremezsın..'' dıyın..

ve mühürünüzü çam agacının dıbıne kımsenın ulasamayacagı yere gomun..

alıntı

DARKKING011

Kayıtlı Üye
İlginç bişeymiş keşke nerden alıntı olduğunuda yazsaydınız.
Teşekkürler.

SAKLIBAHÇE

Kayıtlı Üye
Bu büyüyü herkez yapamaz zaten yapsada tutmaz veya olumsuz sonuclar alır.. Büyü karsındaki kisiye hükmetmeyi o kisiyi kontrol etmeni saglar bi nevi ele geçirmek gibi..

Malzemeler:
Deniz tuzu
Mısır püskülü
Çekilmemis karabiber tohumu 3 adet
Yılan dili
Siyah mum 3 adet

Hazırlanısı:

Mumlar sag ve sol tarafa konulur..

Kaynatılmıs deniz tuzuna mısır püskülü ve karabiber tohumu atılır 10 dakika kaynattıktan sonra beklemeye alınır..

Yılan dilini kaynatmıs oldugunuz karısımın içine atın ve yanana kadar pisirin.. Yanmıs olan karısımı 1 siyah mumla mühürleyin ve:

''Sen bendekını aldın ben sendekını alıyorum artık tamamen benım elımdesın. Bılkı bu ben ıstedıgım zaman sona erıcek.. Kısının ısmını soyleyın ve sana hukmedıyorum cemberınden cıkamazsın, benım cemberıme de gıremezsın..'' dıyın..

ve mühürünüzü çam agacının dıbıne kımsenın ulasamayacagı yere gomun..

alıntı

hmmm güzelmiş sen yinede bir kaynak ver istersen.Boşuna yılan dili ile felan uğraşmamış oluruz.:hang:

...WiccaN...

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
yılan dili olmazsa kurbağa gözü veya kurbağa deriside olabilirMİŞ :D

canavar

Kayıtlı Üye
Kurbağa gözü,yılan dili....Birine hükmetmem için bu kadar uğraşacaksam; aklımı kaybetmiş olmam lazım..

...WiccaN...

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
bende büyüy desteklemiyorum sadece bilgi olarak dursun bir kenarda

yani bu büyü kara büyü ve dark wiccanların yapacağı bir büyü. ben bu büyüy desteklemiyorum sadece paylaştım . bana görede birine hükmetmek için canlıları katletmek büyük bir kötülük

reidikonto

Kayıtlı Üye
büyüyü desteklemiyorum ama bazen gerçekten işe yarıyor.Hükmetme gücü hakkında bunun bir degişiğini biliyorum.sonuç inanılmaz.

Şaman

Kayıtlı Üye
gerçeklik payı düşük çünkü sözü edilen malzemeler ve büyü tutarsız.bu olsa olsa biraz değiştirilince düşmanın dilini bağlama olur o da zorlarsan :D

...WiccaN...

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
gerçeklik payı düşük çünkü sözü edilen malzemeler ve büyü tutarsız.bu olsa olsa biraz değiştirilince düşmanın dilini bağlama olur o da zorlarsan :D

evet katılıyorum çünkü bu büyü karanlık. sadece aldığım yerdeki bir cadının(!) büyüsüydü. ona da cadı madı denmez zaten. sadece bilgi olsun diye koydum :D

büyükdolunay

Banlı Kullanıcı
mumlar ,deniz tuzu ve mısır püskülü kolayda yılan dili biraz zor. hem ben onları bulup yapsam bile tutcağını pek sanmıyom:willy_nilly:

Voy

Kayıtlı Üye
Tutacağını pek sanmıyorum derseniz hiçbirşeyi tutturamazsınız ,malzemeden önce herşey inanmak yeterince kendinize ve yapacağınıza inanmak.İçinizde hiç şüphe olmamalı.En küçük minicik yapılacak şeyde bile inanmak çok önemli kendinizi kandırın demiyorum gerçekten inanın.

büyükdolunay

Banlı Kullanıcı
insanlara hükmetmek kötüdür.Ve kısacası söyliyim hükmetmek isteyen varsa bide o işi iyi bilen birisine hükmedsin:)

Dağlar önümde diz çökerken, kayalara yalvarmam...