Psi Komut

Mortho

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Öncelikle bir enerji topu (psiball) oluşturuyoruz.

Renkler pozitif olsun. Siyah imajine etmemenizi tavsiye ederim.
Çünkü eğer siyah ya da negatif bir psiball imajine ederseniz kişinin koruması bunu engellemeye girişir.

Oluşturduğumuz topun içersine kısa, net, tek cümleden oluşan bir komut yerleştiriyoruz. Tamamen cümleye odaklanın.
Bunu yaparken ya da topu oluştururken hedef kişiyi hiç bir şekilde düşünmüyoruz.
Komut cümleniz topun içine girdikten sonra mitoz geçiren bakteriler gibi çoğaldıkça çoğalsın. Enerji topunuzun içi komut cümle ile o kadar doldu ki sanki patlayacak.

Şimdi hedefi düşünün, hedefin etrafında şeffaf bir aura imajine edin. Gönderin enerji topunuzu ve hedefin şeffaf hayal ettiğimiz aurasına değdiği yerde enerji topunuz açılsın.

Şimdi enerji topunun içinde sıkışık vaziyette olan komut cümlemiz, yavaş yavaş kişinin aurasına yayılmakta.

Sizin göreviniz tamam. Kişinin aurası komutunuzu usulca kişinin madde bedenine sokacak ve kısa bir süre sonra kişi, sizin komutunuzu kendi düşüncesi sanarak gerçekleştirecektir.

Yöntem bana aittir.
Çok kez denenmiştir fakat pratik gerektirir.

Not: Olumsuz cümleler kullanmayın. Genel olarak emir kipi uygun. Ya da Cümle yerine bir duygu bir his de yerleştirebilirsiniz.

ahmet255

Kayıtlı Üye
Çok güzel bir yöntem çok iyi akıl etmişsin.
Yüregine Saglık.

alize

Kayıtlı Üye
"Siyah imajine etmemenizi tavsiye ederim.
Çünkü eğer siyah ya da negatif bir psiball imajine ederseniz kişinin koruması bunu engellemeye girişir."

Bu tarz çalışmalarda kişinin koruma yapabilmesi için psişik yeteneklerinin gelişmiş olması gerekmez mi? Normal bir insan hiçbir şey anlayamaz dolayısıyla koruma yapamaz, direnç gösteremez sanırım?

Paylaşım için teşekkürler. Güzel bir teknik :)

Mortho

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Hayır. Psişik insanların yoğun korumaları vardır, normal insanların ise zayıf. Negatif ya da siyah psiball komutu zorla yaptırmaya yönelik olur. Bu durumda kişi içinden gelerek yapmaz yani istemediği bir şeyi yaparken insan erteler ya da üşenir. Onun gibi. Dediğim şekilde yapılırsa takılma olmadan komutumuz bedene rahatça girer. Girdikten sonra da rahatça kabul görür.

Amethyst

Banlı Kullanıcı
Ben dünden beri bu konuyu bir kaç kere okudum ama kafamdaki soru işaretine yanıt bulamadım. Bir gün arkadaşımla karşılıklı oturup sohbet ediyorduk, masa üzerinde tam aramıza olacak şekilde sarı bir mum vardı ... O sırada kalp çakrasında bir kelebek kanadı çırpınışı hissettim yoğun ve bitmek bilmiyordu sanki ..Oradan dışarıya doğru aktığını çok net bir şekilde hissedebildim, bu nedir ne oldu anlamaya çalışırken arkadaşıma doğru baktım ve mumun yarısının pembe rengine dönüştüğünü fark ettim o anda...yani limon sarısı renginden mum pembemsi değil bildiğimiz saf pembe rengi almış.
Sayın mortho sizce bu psiball ile alakası var mıdır yoksa başka bişey mi bu ?
Benim başıma gelir sık sık bu tür şeyler ve yaşadıktan sonra ne olduğunu öğreniyorum genelde.
Alıştırmalarım yok , geliştirmelerim var. Eğer psiball ile alakalı ise geliştireyim değilse sağlık olsun. :D
Teşekkürler.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Mumun rengini değiştirmek gibi, (cansız) maddenin pigmentlerde oynayabiliyor musunuz? Soru çok açık değil, tam olarak bu sürekli mi tekrarlanıyor yoksa buna benzer diyerek başka konuları mı söylüyorsunuz?

Amethyst

Banlı Kullanıcı
Hayır bu bir kere oldu. Dediğim gibi kalp çakarsında bir kanat çırpınışı gibi bir şey hissettim ama o çırpınış dışarıya doğğru dalga dalga çıkıyordu (yayılıyordu). Ama çok yoğun ve o anda bi baktım mumun yarısı pembe olmuş..ama bilerek yapmadım . Ortaya çıkan bir yetenek mi ya da nedir bende bilmiyorum ki bu yüzden sordum. Acaba psiball ile alakası var mı merak ettim?
Bu konuyu okurken o olay aklıma geldi , iyi ki hatırladım. :)

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
hayır bu bir kere oldu ....dediğim gibi kalp çakarsaında bir kanat çırpınışı gibi birşey hissettim ama o çırpınış dışarıya doğğru dalga dalga çıkıyordu (yayılıyordu) ama çok yoğun ve o anda bi baktım mumun yarısı pembe olmuş..ama bilerek yapmadım . Ortaya çıkan bir yetenek mi ya da nedir bende bilmiyorum ki..bu yüzden sordum..acaba psiball ile alakası var mı merak ettim
Bu konuyu okurken o olay aklıma geldi , iyi ki hatırladım :)
O halde o şartlar tekrarlanmadan veya sizi sıkı bir gözlem altına almadan o olay için birşey diyemiyorum. Fiziksel başka şartlar da oluşmuş olabilir. Mumun durumu, hava şartları vs. vs.

Amethyst

Banlı Kullanıcı
Bilmem olabilir ... O gün arkadaşıma Reiki uygulamıştım ve Reiki sırasında gördüğüm şey , biri sağ tarafımdan yanıma geldi yaklaştı ve içime geçti sanki ya da önümdemiyidi tam anlayamadım ..seans bittikten sonra arkadaşım dedi ki "boyun omuz tarafa dokundupunda üzerime 4 el hissettim ...Arkadaşım arabayla birkaç takla attıp ucuz kurtulmuş sadece boyunda ufak bir zedeleme vardı..işte bu Reiki seansından sonra karşı karşıya oturup bunları konuşuyorduk ..mum masadaydı aramızda...yanmıyordu ...hava şartları desem pırıl pırıl bir ilkbahar günü idi..sohbet sırasında dediğim gibi kalp çakrasında bir yoğunluk hissettim ama öyle böyle değil ve koskoca mum yarısı pembe oldu ...Bi daha öyle bir olay yaşanmadı...bilerek yaptığım bi şey değil ama tabi ki benim unutamadığım bir olaydır bu ..o kadar :)

Sennin

Kayıtlı Üye
ilginç bi konu urumhamatayil kardeşimiz yardımcı olabilir belki.mesaj at yada bununla ilgili yeni konu aç elbet seni bilgilendirecektir.