Hastalıklı Ruh Hali

greengrass

Kayıtlı Üye
Zamanın başladığı yerdeyim.Gitmek istiyorum ileri ama daima geri sarıyorum.Hep eskilerde mi kalmak zorundayım.Yada bu hastalıklı bi ruh hali.Hep en incesini düşünmek zorunda.Hep kırmamak için başka bi tane kırmak gibi.Hep kendin değilde başkası olmak gibi.Ama yok ya yoruluyorum sanki.Niye hep kendimi erteledim ki.Ne vardı ki diğerlerinde seni bu kadar düşündürücek diyorum.

Ama sabahında başka biri oluyorum.Başka acılara sarıyorum.Kendin ol diyorum seninde yaraların var.Sonra diyorum benimkiler derin değil düşünmeme gerek bile yok.Sonra bi zaman geliyor kangren oluyorum kendime ağır geliyorum.Kendimi taşıyamıyorum.Yüküm gitgide ağırlaşıyor.

Yüküme ortak arıyorum.En zoruda başkası olduklarının ben olamaması.Ve yine başka hastalıklı bi ruh hali.Kendim olupta ben olamamak yada ben olupta kendim olamamak gibi.Hayatta olupta yaşayamamak gibi.Zamanı yaşayıpta bu zamanın nasıl geçtiğini bilmemek gibi.Başa dönüyorum zamanın başladığı yere.Ardıma bakıyorum sadece değişen ruh hallleri önüme bakıyorum zifiri karanlık.Burda olmaya karar veriyorum.Karanlığın ortasında bi ışık görmek için..
-kendini bu şekilde hisseden biri uzmandan yardım almalı.
kaynak internet

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
kendini bu şekilde hisseden biri uzmandan yardım almalı.
Veya çıkıp yeni birşeyler yapmalı veya kendine bir konu belirleyip internetten ve ulaşabildiği yerlerden ona bakmalı..Sayayım mı daha? Bazen sistemde ufak değişikliller inanılmaz sonuçlar doğurabiliyor.

Amethyst

Banlı Kullanıcı
Kesinlikle internetten Gizlimabet i bulmalı :)

Amethyst

Banlı Kullanıcı
Bakmak ve görmek arasında ki farkı ayırt edebilene iyi bir seçenek ;)