biri yorumlasın lütfen.

qonca*

Kayıtlı Üye
Son zamanlarda çok sık bu rüyayı görüyorum. Önceden babannemlerle evimiz yanyanaydı çok dar bir aradan geçiyorduk. Sonradan annemin isteğiyle kapatıldı.Ama bizim ev babannemin bahçesini görüyordu. Şimdi biz taşındık ama evler hala duruyor.
Rüyamda kapatılan aradan bizim evin penceresine tahta bir merdiven yükseliyor. Ama iki evde boş oluyor. Pencere kapalı. Ben sadece pencerenin en üst kısmına bakıyorum rüyamda. Rüyanın en başına koşarak babannemin evine girip bahçeye çıkıyorum. Sonra da pencereye ve merdivene bakıyorum.

Angel777

Kayıtlı Üye
Ben yorumlayayım:
Bir amacınız var, fakat sorunlarla yüzleşiyorsunuz. Doğal olarak da, bu sizin psikoliozinizi etkileşim ve haberci rüyanız bu şekilde gelmiştir. Evlerin boş olması isteğinizin de anlamsız olduğuna işarettir. Dikkatli bakarsanız isteğinize ulaşmak için bir yolunuz var ama gerçekte isteğinizin gerçekleşmesi sizi yeterince mutlu edemeyecek. (Şahsi yorumumdur, kendi tekniğim ile yorumladım, doğru olmazsa bana kızmayın)

cigembay

Kayıtlı Üye
Son zamanlarda çok sık bu rüyayı görüyorum. Önceden babannemlerle evimiz yanyanaydı çok dar bir aradan geçiyorduk. Sonradan annemin isteğiyle kapatıldı.Ama bizim ev babannemin bahçesini görüyordu. Şimdi biz taşındık ama evler hala duruyor.
Rüyamda kapatılan aradan bizim evin penceresine tahta bir merdiven yükseliyor. Ama iki evde boş oluyor. Pencere kapalı. Ben sadece pencerenin en üst kısmına bakıyorum rüyamda. Rüyanın en başına koşarak babannemin evine girip bahçeye çıkıyorum. Sonra da pencereye ve merdivene bakıyorum.

Angel777 güzel bir yorum yapmış, fakat bende birşeyler eklemeden geçmek istemedim. Eski yaşadığın yer geçmişle alakalı, şimdi mevcut durumunu gözden geçiriyorsun. Hayatına bu sıralar yeni bir yön vermek istiyorsun, fakat geçmişte annenin verdiği bir takım kararlar yüzünden şimdi ki yaşadığın mevcut durumda olduğun düşüncesi içerisindesin. Önüne duvarlar çeken, setler koyan senin düşüncelerin.

Geçmiş geçmişte kaldı. Geçmişi yargılayıp sorgulama. Sen şimdi ki zamanda elindekilerle neler yapabilirisin, buna objektif bir açıdan odaklan ve kararlarını o yönde ver. Yapabileceğin ve hayatını daha iyi bir yönde geçireceğin alternatifleri değerlendir.

YasinLY

Kayıtlı Üye
angel777 valla güzel yorum yaptın araştırdım hemen hemen aynı anlattıkların yorumların gerçekten güzel tşkler