Murdera aşk majisi

frigya16

Kayıtlı Üye
Bu büyüyü bilen varsa yazabilirmi lütfen, aramadaığım yer kalmadı.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Bu büyüyü bilen varsa yazabilirmi lütfen, aramadaığım yer kalmadı.
Kişisel bir uygulama ve ona sahibi tarafından bir isim sanırım, genel kaide büyülerinden birisi degil, bu büyünün materyallerinden bahsederseniz belki açılımı daha iyi anlar ona göre daha faydalı yardımcı oluruz...
Mesela ben kendi öz uygulamalarıma isimler veriyorum, aşk büyülerim;
Vekil-ül Şogal, Celb-i ekber- gibi, bu sebeple bahsettiginiz uygulamada muhtemelen kişiseldir bulmanın yolu sahibini bulmaktan geçer...

frigya16

Kayıtlı Üye
mundera

1 parça kuru zeytin dalı.

1 kırmızı mum.

17 tane siyah seytin.

1 büyük dikiş iğnesi.

birmiktar pamuk ipliği. (gerçek pamuk olması şart)

Mundera aşk büyüsünün yapılışı:

Bir perşembe günü başlamak suretiyle ortalama yatsı saati ile gece yarısı arasında tenha bir mahalde 121 defa "........." esması okunur. ardından mum yakılır. Bütün malzemeler önümüzde olmalıdır. mumu yaktıktan sonra aynı esmayı tekrar 121 defa okuyoruz. okurken yanmakta olan mumu teker teker zeytinlerin üzerine damlatıyoruz. damlayan mum zeytinin üzerinde kalmalıdır. bunun için zeytinlerin kuru olmasına dikkat edin. Bütün zeytinlere damlattıktan sonra 121 kez okuduğumuz o esmayı tamamlıyoruz ve işleme başlıyoruz.

(bu süre içinde konuşmuyoruz.)

Pamuk ipliğini dikiş iğnesinden geçirip bu elimizdeki 17 adet zeytinden teker teker geçiriyoruz. Zeytinleri iğneye tamamen dizdikten sonra "................................................. .................esmalarını okuyoruz ve felan binti (veya) ibni filan, fi muhabbeti filan binti (veya) ibni filan diyoruz.
Bunu okurken elimizdeki ipi zeytinlerle beraber zeytin dalına sarıyoruz. ve açılmayacak şekilde bir düğüm atıyoruz. Hazırladığımız zeytin dalını ışık görmeyecek şekilde karanlık ve temiz bir mahalde saklıyoruz. sonraki gün yine aynı esmayı 121 defa okuyarak zeytin dalına nefes edilir ve aynı şekilde "felan binti(veya) ibni filan, fi muhabbeti filan binti(veya)ibni filan diyoruz ve zeytin dalına nefes ediyoruz.
buna başladığımız gün dahil olmak üzere 17 gün devam ediyoruz
böyle ama, okunacak esmalar eksik.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
böyle bir büyü yok bir roman yazarının kitabında ölüm büyüsü olarak geçer. sonra bazı arkadaşlar kendi çaplarında internette bunu yaymışlar.

121 kere okunması gereken ebced değeri olan bir esma yok. sayı uydurulmuş.

isimlerle birleştirilmiş bir esna yok. filan kızı bilmem ne ile filan oğlu muhabetleri için. ayşe kızı zehra iel fatma kızı murtazanın muhabetti için. basit bir niyettir. türkçede yapılabilir. ortada dua yok. kasem yok. havvas değil.

anadolu büyüsünün islami bir yorumu desem. hataya uygun olabilir. pamuk ve zeytin ile ilgili olarak. mum da cadılığa kayılmış. havas ya da anadolu uygulamalarında mum sadece aydınlatma aracıdır. kandilde olur. odun ateşide olur. mum cadı büyülerinin temel maddesidir.

isim ise ingilizce den uyarlama gibi.

anlayacağınız çok saçma sapan bir uydurma. hiç bir mantık. ve hesap yok.

kitapta gecen uygulamanınn sadece ismi alınmış. kitapta bu kadar başarısız bir tarif yoktu.

oridam

Kayıtlı Üye
değerli urum ve kontejyan bu güzel açıklamalar için teşekkürler bende uzun zamandır bu uygulamayı arıyordum ,demek bulsaymışım ve yapsaymışımda sonuç alamicaktim ve boşa emek harcayıp üstüne bide üzülecektim.

frigya16

Kayıtlı Üye
Ben bi arkadaşın eşiğinde gömülü ipe dizilmiş zeytin taneleri bulmuştum. Başka şeylerde vardı yanında. Aynı şey olduğunu düşündürmüştü bana. Neyse uydurma bi terkipse önemli değil.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Ben bi arkadaşın eşiğinde gömülü ipe dizilmiş zeytin taneleri bulmuştum. Başka şeylerde vardı yanında. Aynı şey olduğunu düşündürmüştü bana. Neyse uydurma bi terkipse önemli değil.
Şüphe duydugunuz size ait olmayan herhangibir yazma yada tılsım buldugunuzda, iptal etmek yada etkisini büyük oranda pasifile etmek için hemen onu sirkeli bir su içerisine atın, 1 gün bekletin.. ertesi gün bir cezve içerisinde kaynatın bir miktar tuz atın, üzerine felak nas okuyun, 41 besmele andıktan sonra o suya üfleyin...

bezcalin

Kayıtlı Üye
sanırım siz yanlış biliyorsunuz çünkü ben bu mundera aşk büyüsünden sonuç aldım. Ama vaad edildiği gibi aşık olmuyor. sadece musallat oluyor. Sürekli yanında kalmak istiyor vs ama biraz ruh sağlığı bozuk gibi. Ben bu büyüyü paylaşan kişiyle çok konuştum. Büyünün ismini arapca çeviriden çıkarmışlar ama anlamı yokmuş. sonradan bir hocası düzeltmiş. gerçekte ( mudera) olması gerekiyormuş. anlamı bağlılıkmış arapcada.
saygılarımla bezcalin

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
bey efendi yanlış biliyorsunuz diyebilmeniz için açaıklama yapmanız lazım ben nedne yanlış olduğunu söyledim sizin savınız nedir. ben bu büyü yapan ki,şi ile çok konuştum demek mi.

sonuç aldım diyorsunuz musallat oluyor diyorsunuz. zaten bizde bu güne kadar farklı bişey söylemedik. bilmeden yanlış bir şey yaparsanız musallat edersiniz diye. yanlış bir uygulamadan ne bekliyorsunuzki. musallattan başka.

istenildiği arappça isim verdilsin fark etmez. islam öncesi arap uygulaması değildir. islam sonrası arap uygulaması değildir. adını ne koyarsanız koyun fark etmez.

( diğer mesajınızı sildim isteyen olursa esmalrını paylaşabilirim diye) açık alanda paylaşınız msnden yada pm den paylaşım yapmıyoruz. herkeze açık olan bir alan yazaranız okuyan okur okumayan okumaz. illa pmleri karıştırmanıza gerek yok.

bezcalin

Kayıtlı Üye
pardon özür dilerim. yani bukadar sert tepki alacağımı ummuyordum. ama haklısınız. birde yanlış anlamışsınız. musallat olan sevilen kişi oluyor. cinler musallat olmuyor. Ben sizin yazınızı görünce çok şaşırdım çünkü işe yaradığını iyi biliyorum. pm tabiki önemli değil. ihtiyacı olan kişilere buradanda yazabilirim.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
kusura bakmayın. sanırım bugün sinirim bozuk sizden çıkarmış olabilirim. affınıza sığınırım. kişi aşırı bir sevgi mi gösterdi. yani beklediğinizden daha fazlasınımı. ozaman işler değişir. tam olarak sizdeki uygulamayı bir paylaşın inceleyelim.

ve bir kaç sorum daha var

1. başka bir uygulama yapıldımı ek olarak
2. uygulamayı kim yaptı.
3. uygulama zamanı nedir.
4. uygulama ne zaman yapıldı ne zaman sonuç verdi.

bezcalin

Kayıtlı Üye
Rica ederim. bendede biraz hitabet sorunu var. bende sizi kırdıysam özür dilerim.

sorunuzu sırayla yazayım karışmasın...

1. başka bir uygulama yapıldımı ek olarak ( hayır sadece bunu yaptım. normalde bu işlerden anlamazdım ama artık bende gizli ilimleri öğrenmeye çalışıyorum)

2. uygulamayı kim yaptı. ( kendim yaptım )

3. uygulama zamanı nedir. ( perşembeyi cumaya bağlayan gece ay büyüdüğü dönemde)

4. uygulama ne zaman yapıldı ne zaman sonuç verdi. (vala normalde 17 gün yapmamı istemişti o arkadaş ama ben 4. gün sevgilim gelince artık yapmadım. sadece geldiği günden sonrada birgün yaptım yani 5)

bu rada: bunu konu olarak açayımmı yoksa burdanmı yazayım.
sevgiler bezcalin

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
konu açabilirsniz burdan yazabilirisiniz tercih sizin.

bezcalin

Kayıtlı Üye
tamam teşekkür ederim. konu açıyorum
sevgiler bezcalin

oridam

Kayıtlı Üye
bunu bende çok aradım lütfen burda paylaşırmısınız

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
bezcalin 28/05 den bu yana sitemize girmemiştir. söz verdiği konuyuda açmamıştır.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Daha öncede belirtmiştim bu yönde sahih bir maji görmedim hiçbir kaynakta, nedense internet dünyasında ve kişiler arasında meşhur olmuş ancak tekrarıyorum ki bu majiden sonuç alırsanız bu majinin kendisinden degil inanç ve enerjinizden olacaktır sadece bu baglamda iyi bir örnektir..

yazgı

Kayıtlı Üye
Arkasdaşlar,ben yeni üye oldum..Bu büyüyü araştırırken bu siteyi buldum. Bu uygulamayı yapmak istıyorum. Çünkü ne denediysem olmadı. Bu uygulamadaki esmaları bilen varsa bana mesaj atabilir mi? Lütfen..

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Urum bu konuda bir mesaj yayınladı konuyu en baştan okursanız görürsünüz, konuya vakıf bilgi deneyimleri ile bildirdi; böyle bir büyü söz konusu degil..