Telekinezi için enerji çalışması 2 deneyimleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AphraeL

Kayıtlı Üye
Yarım saat kadar sürdü..Bileklerimde baskı hissettim. Avuçlarımda gelip giden bir top var gibiydi, parmak uçlarım karıncalandı durdu. Uzun süre böyle devam etti. Bir ara vücumu hissetmedim özellikle ellerim benim değildi sanki. Çok güzeldi. Emekleriniz ve zamanınız için çok teşekkür ederim..

Kar

Elit Üye
Evimde yatılı misafir vardı çalışmayı başka bir odada yapmak zorunda kaldım.Çok yorgun ve gergindim her şeyi yapmaya çalışdım çok konsantre olamadım enerjiyi hissettim fakat sanırım tam alamadımmı bilmiyorum.

mally

Kayıtlı Üye
20 dk kadar sürdü sanırım ve gerçekten muhteşemdi. Yüzümde, kollarımda ve avuç içlerimde hissettim enerjiyi. Harikaydı. Son çalışmalarda bir şey hissetmememe rağmen Telekinezi Çalışmasında sanki ilk çalışmammış gibi yoğun hissettim enerjiyi. Çalışma bitip de ayağa kalktığımda robot gibi dikildim 1 dk boyunca. Ve enteresan bir şeyin farkına vardım, ne zaman enerji çalışması için uzansam ve Kerim den geleni kabul etsem ya da kendim çalışma yapsam salondaki voltaj düzenleyici makine sesler çıkarmaya başlıyor, sanki elektrik akımında değişiklik oluyormuş gibi. İnşaallah bozmam bir gün :) Sayın Urum nasıl teşekkür etsem bilmem ki. ALLAH (c.c.) sizden ve tüm emeği geçen dostlardan razı olsun.

Peki şimdi biz telekinezi için inisiye olduk artık, telekinetik güçlerimiz artacak mı demek oluyor bu?

meriç

Kayıtlı Üye
merhaba,çalışma şartlarının hepsini yerine getirmeme rağmen çalışma esnasında kaydadeğer birşey hissetmedim.40 dk bekledikten sonra kalktım.acaba enerjiyi mi hissetmedim ya da bana enerji gönderilmemiş olabilir mi?

origanum

Yönetici
merhaba,çalışma şartlarının hepsini yerine getirmeme rağmen çalışma esnasında kaydadeğer birşey hissetmedim.40 dk bekledikten sonra kalktım.acaba enerjiyi mi hissetmedim ya da bana enerji gönderilmemiş olabilir mi?

Adını çalışma öncesi dilberhalaya yazdıran herkese enerji gönderiliyor. Hiçbir şey hissedilmemesi de çok şiddetli şekilde birşeyler hissedilmesi de normaldir. Herkesin bünyesi ve göstereceği tepkiler farklıdır.

Adramelech

Kayıtlı Üye
Ben de hepsini yapmama rağmen kaydadeğer birşey olmadı. Daha önce bir inisiye deneyimim vardı. Karşılaştırırsak hiçbirşey olmadı açıkçası. 20 dakika yarı bilinç halindeydim karşıyı görüyor ama rüya görür gibiydim. 20 dakika sonra birden kendime geldim belimde 2 kanat bölgesinin arasında az ama dayanılmaz bir ağrı vardı. Bel ağrısını bilirsiniz. Ben de mecburi kalktım.

alize

Kayıtlı Üye
Bir süre birşey hissetmedim yine. Sırtımda ve ayağımda iğnelenme oldu. Birkaç defa şiddetli iğnelenme hissettim. Kas seğirmeleri oldu, seğirme bir müddet devam etti. Başka birşey hissetmedim.

Tüm emekleriniz için çok teşekkürler Sayın URUMHAMATAHAYİL

ahmet255

Kayıtlı Üye
Bi 12 13 dakika hiç bir şey olmadı sonra vicudum uyuşmaya başladı yavaşça dudaklarım ellerim bacakalrım titremeye başladı ellerimden vicuduma adeta bir şeyler akıyodu çok net bir şekilde su nasıl avuçların arasında akarsa ellerimin içindende öyle enerji akıyodu bi yarım saat devam etti gittikçe daha şiddetli gelmeye başladı enerji yada ben dahada çok açıldım daha net enerji almaya başladım 40 dakikanın sonunda daha enerji alımı yapamilicek hal görmedim .Fazla enerjiden bi başdönmesi bi ibtkinlikgim vardı.Birden dikeldim ayagı kalkamadım yataga tutundum 1 2 dakika kafamı yasladım yataga sonra zar zor kalktım . Normalde 3 4 gibi yatıyodum saat 12 de aşırı uykum geldi çok yorgun hisediyodum şu an gerçekten eskisinde daha iyi hisediyorum.Telekinezi konusunde özgüvenim bayagı arttı bu inisiye çalışması sayesindeÇ
Çok teşekkürler URUMHAMATAHAYİL Yakın zmanlarda işleriniz çıkmazsa Böyle yaralı çalışmarı bekliyoruz...

YasinLY

Kayıtlı Üye
sitede gördüm bir hafta uğraştım olmadı fakat sonradan yapmaya başladım şimdi Allah'a şükür cisim durmuyor yerinde =) Psi Wheel ile başladım sonra alüminyüm folyo kağıdı hafif olduğundan onu hareket ettirmek istedim yaptım. ellerimi hızlı şekilde sürttüm sonra dermir ve cinsinden cisimlere elledim ondan enerji aldığımı hissettim ellerim ılık ve hafif kuruydu psi wheel i düşünmem ile döndürdüm sevinmiştim tabiki herşeyden önce meditasyon yaptım ama bunların hepsi sitedeki arkadaşlar sayesindedir ben bilmiyordum daha önce Allah tüm arkadaşlardan razı olsun

armasis

Kayıtlı Üye
İş
biyolog/biyoloji öğretmeni
Ben zamanın nasıl geçtiğini anlayamadım. Çalışma sırasında başlarda ağzım sulandı, sürekli yutkundum. Daha sonra da boğazım kurudu. 30 dakika katılmışım çalışmaya. Başımda özellikle ense kökümde ve alnımda baskı ve hafif ağrı hissettim. Vücudum çok ağırlaşmış gibiydi. Bitirdiğimde bir süre kalkamadım. 10 - 15 dakika kadar dengemi sağlamakta zorluk çektim kaslarım yokmuş gibiydi, hafif bir de baş dönmesi vardı. Her çalışma sonrasındaki gibi erkenden uzun ve deliksiz bir uykuya yattım :)

Baş ağrısı ve çalışmayı bitirdikten sonraki baş dönmesi normal mi? Daha önceki çalışmalarda yaşamamıştım da merak ettim.

Bu aralar çok yorduk ama emekleri için URUM`a tekrar teşekkür ederim.

rosebud-61

Kayıtlı Üye
merhaba ben,ilk ellerimledn karıncalanmayla başladı sonra yoğunlaştı ellerim ayaklarım uyuşmaya başladı en yoğun şeklini altıncı çakramda zonklamayla başladı daha sonrada taç çakramda çok yoğun bir enerji akışı oldu .görüntü olarak bir çift göz gördüm .sanırım 30-40 dk. sürdü.enerjinin yoğunlığundan kalkamadım bir süre bir yorgunluk vardı daha sonrada uzanıp dinleneyim derken uyumuş kalmışım. sn. uruma teşekürler.

cibabu

Kayıtlı Üye
Benim çalışmam 25 dakika sürdü.Bu çalışmada eller ve ayaklarda ki uyuşukluk dışında hiç bişey hissetmedim.Birde çalışma sırasında başıma ağrı girdi ve bu ağrı çalışma bittikten sonra da devam etti.Emeğin için teşekkürler Urum. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...