sırtımdan bıçaklandım!

schutze07

Kayıtlı Üye
bu rüyayı göreli 2hafta oldu sanırım ama yorumunu çok merak ediyorum acısını bile hissetmiştim rüyamda ve bıçaklayanı tanımıyorum ama canım çok yanmıştı yorumlarsanız sevinirim birdesürekli rüyamda eşimi kaybediyorum onu arıyorum telefonla ulaşamıyorum defalarca farklı şekillerde ama ulaşamadığımı görüyorum üzülüyorum yardımcı olursanız sevinirim

cigembay

Kayıtlı Üye
bu rüyayı göreli 2hafta oldu sanırım ama yorumunu çok merak ediyorum acısını bile hissetmiştim rüyamda ve bıçaklayanı tanımıyorum ama canım çok yanmıştı yorumlarsanız sevinirim birdesürekli rüyamda eşimi kaybediyorum onu arıyorum telefonla ulaşamıyorum defalarca farklı şekillerde ama ulaşamadığımı görüyorum üzülüyorum yardımcı olursanız sevinirim

rüyayı gördüğünüz mekan/gece gündüz/bıçak gövdenizde nereye ve hangi yöne geldi örn;sırt sağ veya sol gibi daha detaylı bilgi verirseniz. yardımcı olmaya çalışırım.

ayrıca rüyanızda sürekli eşinizi kaybettiğnizi ve ona ulaşamadığınızı belirtmişsiniz. buda onu kaybetme korkusu ve bazı zamanlar iletişiminizde ona ulaşamama gibi , sorunlarınız olduğu düşüncesini barındırıyor bilinçaltınız.

schutze07

Kayıtlı Üye
sırtımın tam ortasından bıçaklandım belime doğru ama o kadar aşağıda değildi herzamanki gibi yatak odasında uyuyordum eşimle sabaha karşı gördüm sanırım..

canavar

Kayıtlı Üye
Gerçek hayatta sırtından bıçaklanmaktansa rüyanda bıçaklanmak daha iyidir ..fazla kafaya takma bence ..

cigembay

Kayıtlı Üye
gece gündüz kavramını sorarken aslında rüyadaki zaman olarak yaşadığınız dilim gece mi gündüz mü onu sormak istemiştim. fakat rüyanız ve eşinizi kaybetme bulamama düşünceniz. sanırım eşinize karşı bir güven eksikliği yaşıyorsunuz. deyim vardır sırtımdan bıçakladı. size ihanet edip sizi bırakıp gideceği endişesi yaşıyorsunuz. son zamanlarda bununla ilgili sanırım şüpheler içindesiniz. rüyanız bunu anlatıyor.

eğer ki gece ise rüyayı yaşadığınız ortam yani rüyadaki ortamda yaşanan. geçmişi geçmişte yaşanan bazı durumlarla ilgili demektir. gündüz ise gelecekte olacak olayları yansıtır.

sevgiyle kalmanız dileğiyle.

schutze07

Kayıtlı Üye
teşekkür ederim yorumunuz için.ikisi farklı rüyalar aynı anda görmedim ama ve bıçaklayan kişiyi tanımıyordum kaçmıştı bıçaklayıp. eşimle ilgili olanları çok uzun zamandır görmüyorum dediğiniz gibi ihanet edip değil ama başka nedenlerden dolayı endişelerim vardı evet ama kurtuldum sayılır tekrar sağolun

cigembay

Kayıtlı Üye
teşekkür ederim yorumunuz için.ikisi farklı rüyalar aynı anda görmedim ama ve bıçaklayan kişiyi tanımıyordum kaçmıştı bıçaklayıp. eşimle ilgili olanları çok uzun zamandır görmüyorum dediğiniz gibi ihanet edip değil ama başka nedenlerden dolayı endişelerim vardı evet ama kurtuldum sayılır tekrar sağolun

rüyaları farklı zamanlarda gördüğünüzü anladım fakat yakın zamanlardır diye tahmin yapıp yorumladım. ihanet derken illaki sizi aldatması düşüncesi bir anlamda değil sizi terk etmesi yüzüstü bırakıp gitmesi v.s düşünceler içerisinde olduğunuz ve endişe duyduğunuz anlamında söylemek istedim. önemli olan şimdi sizinle birlikte olması .endişelerle hayatınızı kendinize zehir etmemeniz. bu olumsuz düşüncelerden arınmaz iseniz hayatınıza siz davet edersiniz.

bu sebeple olumlu düşünmeli, güzel hayaller içerisinde geleceğinizi yaratmalısınız. sevgiyle kalın

schutze07

Kayıtlı Üye
çok teşekkür ederim :) çok iyi geldi bu yazı