Suya bakarak kişinin yüzünü görme

MANGETSU

Banlı Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar.Burada size suya bakarak istediğiniz kişinin yüzünü görmeyi anlatacağım.
Bir tencereye ve ya kaba (veya herhangi bir şeye) tamamını dolduracak şekilde su koyuyoruz.Suda yansımamıza bakalım.Kendimize yoğunlaşalım.Aradığımız kişinin ismini söyleyelim.Eğer ismini de bilmiyorsak o kişiyi düşünelim (örneğin bu sitedeki bir kişinin nickini biliyoruz.Onu bulmak istiyoruz ama hiç tanımıyoruz).Onu kafamıza göre imaje edelim.Onun yüzünü göreceğimize inanalım.Kendi yansımamız yerine onun yüzünü göreceğimizi hayal edelim.Sonra eğer ismini de bilmiyorsak isminin kulağımıza fısıldandığını düşünelim.Suya şöyle deyin “Bana onun yüzünü göster”.Suyun yavaş yavaş titreyerek kendi yansımanız yerine onun yüzünün geleceğini imaje edin.İnanırsanız olacaktır buna emin olun.

Yazım yanlışı yaptıysam şimdiden özür dilemek istiyorum.

Not:Bu yöntem alıntı değildir.Kendi yöntemimdir ve denenmiştir.

Sağlıcakla kalın...

SAYGILARIMLA;
CALESTRO

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Paylaştığınız yöntemler başkasında çalışmayabilir. Bu ileri düzey kehanet tekniklerindendir. Bu uygulamada yardımcı enerjiler kullanmayan biri bunu yapamaz. Doğal olarak yeteneği olan veya bu yeteneği üst sınırlara ulaşmış olan birileri için geçerli olacaktır bu teknik.

MANGETSU

Banlı Kullanıcı
Ben burada yapılan önceki paylaşımlara bakılarak ve ya kendi bildiği yöntemler ile gelişmiş olan,bu tekniği uygulayabilecek seviyeye gelen kişiler için paylaştım.

Saygılarımla;
CALESTRO

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Ben burada yapılan önceki paylaşımlara bakılarak ve ya kendi bildiği yöntemler ile gelişmiş olan,bu tekniği uygulayabilecek seviyeye gelen kişiler için paylaştım.

Saygılarımla;
CALESTRO
Asıl güzel olan kendinize ait olan birşeyler olması. Bu herkese örnek olmalıdır. Bu yüzden herkes kendi tekniklerini bulabilmelidir.

MANGETSU

Banlı Kullanıcı
Asıl güzel olan kendinize ait olan birşeyler olması. Bu herkese örnek olmalıdır. Bu yüzden herkes kendi tekniklerini bulabilmelidir.

Size katılıyorum.Herkes bi kendi yapabileceği şeyleri düşünüp,farklı yöntemler denese eminim sonuç alacaktır.Ben bu sitedeki herkesin yaratıcı olduğunu ve kendi yöntemlerini bulabileceklerini düşünüyorum.Hem bu onlar için daha sağlıklı olur.

Saygılarımla;
CALESTRO

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Size katılıyorum.Herkes bi kendi yapabileceği şeyleri düşünüp,farklı yöntemler denese eminim sonuç alacaktır.Ben bu sitedeki herkesin yaratıcı olduğunu ve kendi yöntemlerini bulabileceklerini düşünüyorum.Hem bu onlar için daha sağlıklı olur.

Saygılarımla;
CALESTRO
Temel eğitim konusunda başka teknikler ve ekollerden faydalanmak elbette gereklidir fakat ihtisas yapılacağı zaman kişi kendi yolunu, ekolünü ve buna bağlantılı olarak tekniklerini bulmalıdır. Zaten yeni oluşumda buna sık sık değineceğiz.

MANGETSU

Banlı Kullanıcı
Size yine katıldığımı belirtmek istiyorum.İşin temelini attıktan sonra gerisi zaten çorap söküğü gibi gelir.Ama temeli olmayan bir kişinin kendi tekniklerini bulması zordur.

Saygılarımla;
CALESTRO

Anlamadığınız ya da kafanıza takılan birşey varsa lütfen çekinmeden sorun.Cevaplayacağım.

Saygılarımla;
CALESTRO

reidikonto

Kayıtlı Üye
Bunu bende denedim evet oluyor gerçekten inanmak lazım şart bu.

MANGETSU

Banlı Kullanıcı
Evet.İnanmadan hiçbirşey yapamazsınız arkadaşlar.Bu sırf bu konu için geçerli değil bu herşey için geçerli.Öncedende söylediğim gibi evrendeki en büyük güçlerden biri inanç diğeri sevgidir...

Sağlıcakla kalın.

Saygılarımla;
CALESTRO

Amethyst

Banlı Kullanıcı
:D ben yıllar evvel bir kaç kere denedim ama yansıma olmuyordu çünkü kabın içinde resmen sis kaynıyordu ..çok açık mavi renkte ,sağa sola büyük şiddetle sallandırılıyordum ve yaz sıcaklığına ben buz kesilip tit tir titriyordum ... birkaç kere denedim dediğim gibi ama sonuç hep aynı..şimdi yazarken bile üşümeye başladım :D
Tekrar denesem mi acaba ...

MANGETSU

Banlı Kullanıcı
Bence bunu denemeden önce iyi bir meditasyon yapın.Biraz daha temel şeylere çalışın.Ayrıca kendinize güveninizin ve yapacağınıza inancınızın tam olduğu zaman bir daha deneyin.

Saygılarımla;
CALESTRO

Amethyst

Banlı Kullanıcı
Teşekkürler :)
"temel şeyler" dediğiniz ne olabilir acaba ?
meditasyon her çalışmadan önce zaten yapıyorum yıllardır , bunun dışında düzenli her gün aynı saate yaptığım meditasyonum var...
Bu farklı bir şey idi ...yani ben en son ellerimle masanın kenarından sıkı tutunuyordum yoksa yere fırlatılacaktım o derecede sallandırılıdım...
Çalışmalarınızı başkalarına tavsiye ettiğiniz zaman belki yan etkilerini de tanımlayabilirsiniz düşündüm :)
Sevgiler

MANGETSU

Banlı Kullanıcı
Temel çalışmalar derken daha basit çalışmalardan başlayınız ve adım adım ilerleyiniz demek istedim.Kendinizi fazla zorladığınızı ve sıktığınızı düşünüyorum.Bence hazır olmadığınız için böyle birşey olmuştur.Eğer acemiyseniz böyle yan etkilerin(üşüme,baş ağrısı ya da baş dönmesi v.b şeylerin) olabileceğini düşünüyorum.Belkide kişiyi düşünürken dikkatiniz dağılmış ve diğer varlıkları düşünmüş olabilir ve onların dikkatini çekmiş olabilirsiniz.Bunun bir çok açıklaması olabilir.

Saygılarımla;
CALESTRO

Amethyst

Banlı Kullanıcı
Düşünüyorum da pek acemi sayılmazdım o zaman ...yanii bende çözemedim işte :D Hedef düşünmemiştim sadece "bakarsam görürüm :D " demişimdir kim bilir :) ama tekrar denemeye düşünüyorum , en kısa zamanda sizinle paylaşacağm ...su kabın boyu çapı önemi var mı onu da sormak istiyorum bu arada , ben ilk denediğimde gümüş kase kulandım ... rengi önemi var mı ?

MANGETSU

Banlı Kullanıcı
Koyacağınız kabun hiçbir önemi yok.Sadece su berrak olsun ve yansımanızı görebilirseniz yeterlidir.Ayrıca yüzünü görmek istediğiniz kişiden başka hiçbirşey düşünmeyin.

Saygılarımla;
CALESTRO

MANGETSU

Banlı Kullanıcı
Yan etkileri;
Baş ağrısı ya da baş dönmesi olabilir.Dikkatli davranmazsanız(örneğin kişiyi düşüneceğinize cin gibi varlıkları düşünürseniz) dikkatlerini üzerinize çekebilirsiniz ve kötü şeyler olabilir.Eğer yapamazsanız uzun bir dinlenme sürecine girin.Çünkü su ile yapılan işlemler bazen çok yorucu ve zararlı olabiliyor.

Sağlıcakla kalın.

Saygılarımla;
CALESTRO

taha38

Kayıtlı Üye
Ya arkadaşlar bu işlemleri genellikle hacılar, hocalar suya bir dua okuyarak yapar ve her isteneni görürler. Buna şahit oldum ben.