Düşünceyle zayıflama !!

yosun_kokusu

Kayıtlı Üye
Düşünceyle zayıflama !!
ortam çok soğuk üşüyorum,üşümek ve titremek istiyorum. özgürüm(140)
donuyorum,donmalıyım çok soğuk titriyorum özgürüm (99)
dondum erimeliyim yağlarım beni ısıtsın .ısıtıyor titredim özgürüm(40)

günde bunları okuyorsun ve ortalama 200 gr veriyorsun.

not:telkin bittikten sonra zayıflama devam ederse doktorunuza başvurun,

herşey düşünceyle oluyor arkadaşlar

Düşünceyle zayıflama

Zayıflamak aldığından daha fala enerji harcamak ve eneji depolamaya gereksinim duymamaktır.
Bir şeyi gerçek olarak yapmakla düşüncede yapmak arasında çok az bir fark olduğu ispatlanmıştır .
Beyin görme ile hatırlama , hayal etme arasındakı farkı ayıramadığı manyetik rezonans aletleri ile tespit edilmiştir.
Düşünce maddeyi etkiler. Suyu dondurma deneyleri ile ispat edilmiştir.
Her düşünce farklı hormon üretir ve hüçre yapısını değiştirir.
Sürükli yoğun üretilen düşünce hüçrenin değişmesine ve bölünmesine sebep olur.
Şişmanlığın , Şeker hastalığın , Ulserin , Kalbın , Klorestrolun , Kanserin vs nedeni yoğun aynı düşüncenin bilinç altı faliyetidir.
Duygu ve düşünce bağımlılık yapar. Uzun süre aynı duygulanım içinde olursanız , o duyguyu yaşamak iştersiniz . İnsan davranışını yönlendirende budur .Yaşlandıkça algı kalıpları değişmesi imkansızlaşır. Pardıgmayı değiştirmek çok zordur . Bu ölüme neden olan şeydir yani rasyonel alanın tükenişi .
Olumsuz düşünce ve duygu ilgi alanına giren herşeye zarar verirken , olumlu düşünce ilgi alanına fayda verir. Kalbın mühürlenmesi duygu ve düşünce bağımlılığın aşılamamasıdır.
Kendi kendine telkinle zayıflamak .
Reçete
1 - Soğuklukla yağ eritme
Ortam çok soğuk üşüyorum üşümek ve titremek istiyorum . Özgürüm . ( günde yüz on dört kez tekrarlanacak )
Donuyorum donmalıyım çok soğuk titriyorum . Özgürüm . ( günde 99 kez tekrarlanacak )
Dondum erimeliyim , yağlarım beni ısıtsın . Isıtıyor titredim . Özgürüm . ( 40 kez )
2 - Hareketle harcama
114 katlı binaya tırmanıyorum . Çok yoruldum . Ayaklarımda kuvvet kalmadı . Mutluyum . ( 114 kez )
99 metre yüzüyorum kollarımda kuvvet kalmadı dayanmalı boğulmamalıyım . Mutluyum . ( 99 kez )
40 gündür dağda geziyorum çıkmadık kaya , inmedik kuyu bırakmadım. Tüy gibi hafifim . Mutluyum . ( 40 kez)
3 - Az kalori alma
Yediğim her şey saman gibi 1 gr kalorisi yok , içtiğim suda bile daha çok kalori var . Param çok . ( 114 )
Karnım dolu hiçbir şey yemem mümkün değil , yer yok . Param çok . ( 99 )
Karnım aç değil , hiçbir şey yemeğe ihtiyacım yok , istemiyorum . Param çok .( 40 )

Bunları yaptım günde 300 g yani bir ayda 9 kg verdim . ( 33 )

Not :Telkini kestikten sonra kilo kaybınız devam ederse doktora başvurun .
Alıntıdır

ben de bir konferansa katılmıştım psikoloji içerikli oradaki psikolog un anlattığı örneklerden birisi de şu idi:
iki grup var bunlardan birisinin buzdolabına şişman insan resmi yapıtırmışlar ve fazla yemeyin değilse böyle olursunuz denmiş
diğer grubun buzdolabına da çok zayıf birinin resmini yapıştırmişlar ve az yemeyin böyle çok zayıf olursunuz denmiş
bir süre sonra şişman resimli grup kilo almış zayıf resimli grup ise kilo vermiş
çünkü beyin şişman resmi kilo diye algılamış , diğer gruptakiler ise zayıf resmi gördükçe beyin onu zayıflamak olarak algılamış
Alıntı

not: bu konunun bizim sitemizle ne alakası var derseniz silebilirsiniz saygılar..

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
bunu kim hazırlamışsa. dil kalıplarından. afirmasyondan. quantum olumlamadan hiç haberi yokmuş galiba. hatalarla dolu

Adramelech

Kayıtlı Üye
Urum verdiğim şarkıdan bir tane yapta zayıflayalım :p Yapıp yapmayacağını öğrenemedim henüz.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
yaptıklarımı dinle birde şu konuşma uslubun için hazırlayayım bir tane

yosun_kokusu

Kayıtlı Üye
Ya hazırlayanı bilmiyorum nette dolaşırken buldum.Hatalar varsa konuyu kaldıra bilirsiniz.