Şifalanmak için enerji çalışması 7 deneyimleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mally

Kayıtlı Üye
25 dk kadar kaldım sanırım. Çok fazla bir şey hissetmedim fiziksel olarak. Yüz kaslarım titredi bir müddet sonra geçti. Ellerim ısındı ve ayaklarım üşüdü. Dingin bir enerji aldım. Allah (c.c.) razı olsun Sayın Urum dan ve emeği geçen tüm dostlardan. Sanırım şimdi güzel bir uyku çekeceğim :) Herkese tatlı rüyalar.

TURKMAGIC

Kayıtlı Üye
Bende 25 dakika kadar katildim.
Encok Avuc iclerimde karin vede bogaz cakramda, ayrica ilk defa göbek kisminin alt kisminda, kasiklarimda vede belimde cok asiri enerji girisi hissettim.

Bogaz cakram suan hala sanki dügümlenmis durumda, su icdim biraz bas dönmesi var.

Onun disinda genelde diger Enerji calismalari ile ayniydi.
Medyumluk calismasini kacirdigima cok üzülüyorum.

Elfangel

Kayıtlı Üye
35 dakika kadar sürdü benim çalışmam, özellikle boğazımda ve kuyruksokumumda akış hissettim, elleirm ve ayaklarımda ısınma oldu. Bir ara vücudumu hiç hissetmedim, sanki hiç bir şey yoktu, bu çok ilginç bir histi. Bir de bir gemi gördüm bir anlığına, uç kısmında biri vardı, denizde ilerliyordu gemi. Şu anda kendimi çok çok iyi hissediyorum. Urum'a çok çok teşekkürler.

AphraeL

Kayıtlı Üye
Çok çok güzeldi. Enerjinin beni sarıp sarmaladığını hissettim, sanki vücudum bana ait değildi bir ara, çok yoğundu dalga dalga içime doldu enerji, sanki sarsılır gibiydi dünya. Boğaz ve 3. goz çakram için niyet etmiştim özellikle. Sanırım bu yüzden inanılmaz bir baskı oluştu boğazımda sanki şişmiş gibi hissettirdi. Allah razı olsun.. Allah gönlünüze göre versin.. Çok teşekkür ederim..

cibabu

Kayıtlı Üye
Benim çalışmam 35 dakika kadar sürdü.Çalışmanın ilk yarısında enerjinin vücudumun dışından merkezine doğru aktığını hissettim son yarısında ise tam tersiydi sanki, vücudumun merkezinden dışa doğruydu ve bu daha rahatlatıcıydı.Ellerim ve ayaklarım çok uyuştu birde epey ısındı.Arada karıncalanmalar ve iğne batmaları hissettim değişik bölgelerim de.Birde ilginç olan önce ki şifa çalışmasından sonra sağ kulağım acayip ağrımıştı ve bu ağrı 3-4 gün devam etmişti.Bugünde çalışma biter bitmez sağ kulağım ağrıdı ama önce ki kadar şiddetli değildi şuan da ağrı yok.Sanırım kulak bölgem ile ilgili bir sorunum var ve bu çalışmalar sayesinde bu sorun gitgide düzeliyor.
Bir daha ki çalışmayı sabırsızlıkla bekliyorum,çok teşekkürler Urum. :)

TURKMAGIC

Kayıtlı Üye
Urum bizim icin harcadiginiz bu emekler icin cok tesekkurler
hayirli geceler herkese

Kar

Elit Üye
Oldukça uzundu hiç bitmesin istedim ellerim ve vücudum ısındı sonra başıma geçti .Kafamın içi sanki ampül gibi aydınlandı.Sonra kalbime geçti sanki kısabir süre kalbimde acı hissettim ama geçti.Vücudumdan başıma doğru yukarı çekiliyormış gibi hissettim.Çok güzeldi herkese teşekkürler.

Angel777

Kayıtlı Üye
Ben katıldım ve çok kesintili oldu. Hiç bir şey hissetmedim ama pek rahat olmadığım bir çalışmaydı. Bitince yine başım döndü. Yaklaşık 20 dakika kadar devam etti, sanırım konsantrasyon sorunu yaşadım. Uykum geliyordu fakat uyuya kalmadım nedense.

armasis

Kayıtlı Üye
İş
biyolog/biyoloji öğretmeni
15 dakika kadar sürdürebildim çalışmayı. 15 dakika sonra kedim gelip gelip ayaklarıma saldırdı :) konsantrasyon falan kalmadı bende de.

Bu sefer boğazımı biri sıkıyormuş gibi hissettim. Sık sık yutkunmak istedim. Baskı hafiflemeye başladığında da benim oyuncu yaramazın saldırısına uğradım :)

Enerjiyi zaman zaman takip edebildiğim güzel bir çalışmaydı. Urum zamanını ve enerjisini harcayarak büyük yardımlarda bulunuyor bize, tekrar teşekkür ederim iyiliği, sabrı ve paylaşımcılığı için.

alize

Kayıtlı Üye
Bu enerji diğerlerinden farklıydı, elektriğe benzer hisler vardı. Sağ elimden parmaklarımdan enerji girdiğini hissettim elimdem koluma doğru çıktı aynı şekilde ayaklarımdan başlayıp bacaklarıma ve tüm bedenime yayıldı diğer çalışmalardan farklı olarak gövdemde de özellikle göğsümde hissettim enerjiyi. Bacaklarıma yayılan enerjiyi elektriklenme gibi hissettim. Daha sonra karıncalanmaya benzer hisler oldu. Dikkatimi çeken şey nefes verirken enerjiyi daha belirgin hissettim. 1 saat sürdü.

majeste

Kayıtlı Üye
Dün akşamki çalışma, bana diğerlerinden daha farklı geldi.ısınmalar, titremeler bir yana; vücudumu hissetmeme, sol kalça ve kasık bölgelerinde aşırı enerji hissetmem, uzun süre vücudumun kasılması ve sonra yavaş yavaş çözülme vardı.Önce çirkin suratlar sonrasında yüzü olmayan insanlar gördüm.Sağ kulağımda çınlama başladı sonrasında içinden sanki bir şeyler akmaya başladı ve rahatladım.Tatlı soğuk ürpertiler vücudumda dolaştı.Ağız kuruluğum oldu, her seferinde uyuklama yaşardım ama bu sefer asla onu yaşamadım. En garibi de, sağ koltukaltıma bir dokunuş oldu ve çalışmam bitti.Süresini bilmiyorum, uzun geldi bana ve her zamanki gibi sonrasında uyudum.

Teşekkürler Urum ve emeği geçenler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...