aşk majisi yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Erasmus

Kayıtlı Üye
yaklaşık 3 yıldır bir kızı seviyorum oda beni çok seviyor hatta dediğine göre babasından annesinden kardeşinden çok ama bunun sebebi hem ailesinin ona kötü davranması hemde benim onunla çok ilgilenmem çünkü ben bu kızı gerçekten seviyorum yanlız işin kötü tarafı o beni kardeşi gibi seviyo oysa ben ona aşığım uğruna canımı vereceğim tek insan çok ortak noktamız var sürekli beraber zaman geçiriyoruz ama onu kaybetmekten çok korkuyorum bir ara duygularımı açtım ona ve benden beni üzmemek için uzak durma kararı aldı yanlız ben tekrar özür diledim affettirdim ama hala onu seviyorum ve ona baktıkca ona dokundukca bu sevgi dahada büüyüyor bunun için bizim için bana yardım etmek için aşk büyüsü yapacak bi arkadaşımızı arıyorum bana yardım edermisiniz özel mesaj ile yada benim için aşk büyüsü yaparmısınız ben büyüden anlamıyorum fazla lütfen yardımmmmmmm

BORAN

Kayıtlı Üye
erasmus kardeşim,se3 diyorsun ,ben 10 sene çektim bu acıyı, okumadığım yapmadığım kalmadı ,sonuç hüsran.

haa derin bir hoca bulursun ,yaptırırsın , elde edersin fakat sonu yine hüsran, çünkü yaptırıp,evlenenleri gördüm,ya yıllarca geçimsizlik,yada ikinizden birine musallat olup ,ayılıp bayılmalar,saara hastalığı gibi haller oluveriyor.

yinede sabrın sonu selamettir derler,boş bırakma, onun kız arkadaşlarından biriyle konuş,sevdiğine desinki ( senden için ) seni met ederek onu bana ayarlarmısın ....ondan sonra seyreyle neler oluyor.

Allah inşallah herkesi sevdiğine kavuşturur, amin

AphraeL

Kayıtlı Üye
yinede sabrın sonu selamettir derler,boş bırakma, onun kız arkadaşlarından biriyle konuş,sevdiğine desinki ( senden için ) seni met ederek onu bana ayarlarmısın ....ondan sonra seyreyle neler oluyor.

Bence çok iyi fikir. Kıskandırmak %100 olmasa da çoğu oranda tutmuştur. Tabi kız seni hakkaten seviyorsa ve sevgisini kardeş sevgisiyle karıştırdıysa iş yapar. Cidden kardeş gibi seviyorsa geçmiş olsun demekten başka bir şey yok. Ama o kız arkadaşı bulmak zor olabilir :)

Erasmus

Kayıtlı Üye
çok sağolun ama şansa öyle bir olay oldu o beni çok seviyo ve bana çok derğer veriyo ama kardeş gibi benimle en yakın kız ark arasını yaptı 1 hafta beraber olduk aa yapamadım o varken baskasına bakamıyorum şansa dediğiniz oldu heme söylemeden ben o kendi ayarladı başka çare yok denemek istiyorum bi ton konu var aşk büyüsü ile ilgili ama ne yapayım bilmiyorum daha önce hiç büyü yapmadım tecrübem yok tutmama ihtimali yüksekondan dolayı dneyimli birini arıyorum lütfen yardım edin

imas

Kayıtlı Üye
şimdi sana ne diyeyim büyüye basvuracaksın nıyetın anlaşılan bu nerde yasıorsun yapabilecek seyler var ama bilmem ne kdar dogru olur

focus

Kayıtlı Üye
hayatı bu konuda akışına bırak ve Allah sana hayırlı olanı versin.

sonra bıkarsın hergün kendinede onada eziyet olur hayat, şahsi tecrübemdir, yürek yagların erir, isyan noktasında volta atarsın hergün, kısaca Allah'a sıgın eger hayırlı ise sana o nasip olur. ve Allah'a güven inan insanlar birbirine zulm ediyor ama Allah asla seni yarı yolda bırakmıyor.
Üzülme ve ısrarcı olma çünki çok istersin verilir ama yaşamın zindan olur. örnek arama benim imzamı iyi oku anlarsın.

Erasmus

Kayıtlı Üye
sanırım haklısınız hem büyü yaptırarak inanlarımı zedeliyorum hemde belki ilede isteksiz bir mutluluk daha kötü olacak belkide bende onu kardeş gibi sevmeyi öğrenmeliyim belkide böylesi daha hayırlı herşey için sağolun lüzümsuz konu açtım k.bakmayın biri konuyu siler yada kitlerse sevinirim

yokedip

Kayıtlı Üye
şansını dene ister büyüyle olsun ister sabırla olsun sonuna kadar git.bırakma ben şuan pişmanım.

selo295

Kayıtlı Üye
arkadaşım büyü işinden vazgeç istersen yapanında yaptıranında sonu çok kötü.benim dayıma yapmışlardı şimdiki eşiyle.hala etkisinde aradan 29 yıl geçmiş.ama dayım hiçbir zaman bizim aramızda değil.eşinin her türlü pisliğini göz göre göre inkar ediyo.gözümle gördüm eşinin yaptıklarını kendi gözüyle gördü ve birden kendi kendine konuşmaya başladı sanki birinin ona söylediklerini tekrarlarmış gibi.çok kötü durumda.Allah sabır versin kardeş ama bundan uzak durmanı tavsiye ederim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...