Her işte başarı için vefk

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Aşagıda ki vefk; ay tam hilal halde iken ay ışıgı altında doğal bir mürekkep ile kagıt üzerine yada çivi ile kurşun levha üzerine çizilirse, adım atılan her işte başarı saglanır Allah'ın izni ve nasip etmesi ile..
Ayın hilal konumu gözlenmelidir gece yarısı yazılmalıdır, yazılırken ay ışıgı altında yapılmalıdır, çizim öncesinde ve sonrasında HasbinallahÜ ve nimel vekil suphanallahu ya Kafii zikri tekrarlanmalıdır.. Yazılan kagıt yada kurşun levha üzerinizde taşınmalıdır, etkinin artmasını saglamak için taşındıgı müddetce en az günde 21 kere Ya Kafii esması anılmalıdır..
Faydaları; Düşmanların şerrinden korur, işlerde başarı saglar, olumsuzlukları giderir...
2i7a72e.jpg

TURKMAGIC

Kayıtlı Üye
Hocam yazmadan önce niyetimizi belirtmemiz gerekiyormu?

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Hocam yazmadan önce niyetimizi belirtmemiz gerekiyormu?
Niyetler 2 türlüdür kalben ve zikren, işleme başlamadan önce zaten bir niyet dahilinde yapılıyor dolayısı ile kalben niyet halindesiniz, zikren niyete gerek yok demeyelim ancak buna benzer uygulamalarda bazen niyet edin diyorum bunun sebebi ise; zikren yapılan niyetler kalpte ki niyeti pekiştiriyor dış meşguliyetlere karşı biraz daha saglamlaştırıyor düşünceleri... Bu sebeple hangi uygulama olursa olsun altın kural Kalben niyettir ve bunu istem dışı belirlersiniz lakin zikrende niyet edin ki niyetinizde ki enerji güç kazansın..

heyoh

Kayıtlı Üye
bunu galiba paintte çizdiniz, biz de bu kalınlık inccelikte mi yapıcaz(oran olarak, gerçek kalınlığını sormuyorum mesela ilk kare diğerlerinden ince biz de mi ince yapmalıyız ve 4. karede s gibi olan j gibi olandan ince ve ilk karedeki s gibi mi yoksa ortasındaki çubuk gibi mi

Tecelligah

Kayıtlı Üye
Bildiğim kadarı ile fevkler yazılırken gelişi güzel yazılmaz

örneğin, soldaki ilk kare yi yazdıktan sonra ortadaki sağ karenin yazılması gereke bilir daha sonrada tekrar üsteki herhangi bir kareye yada altteki her hangi bir kareye yazılması lazım olabilir
yapılacak fevk e göre değişiyor

ben bu şekilde okumuştum kitaplarda yazılış sıralaması kilidi açan anahtar gibidir

cisrii

Kayıtlı Üye
Yasaklı Teşekkürler güzel çalışma olmuş

Yakaza

Kayıtlı Üye
ordaki işaretle arapç yazı mı?Yoksa şekil mi?

AJA

Elit Üye
ordaki işaretle arapç yazı mı?Yoksa şekil mi?

Bir mesajınızda bu konuyla ilgilndiğiniz geçiyordu yanılmıyorsam ve orda ki harflerin hangi dil olduğunu sormanız beni şaşırttı.
Lütfen kırılmayın sizi yargılamıyorum fakat bilinmeyen işe kalkışmak çok tehlikelidir.
Bir mesajında arkadaşlarımızdan biri örnek vermişti bu gece.Su tabacasıyla gerçek tabanca arasında ki fark diye...
Unutmayın bu işler öylesine denenicek uygulamalar değil :( Yemek tarifi gibi bunun tadı güzel olmadı at yeme bunu olmaz.
Kaldı ki etrafta hacıo hoca diye geçinen bir çok insan var ve hayatları rezil hale getiriyorlar!!!!
Ya ustasınız bu işte 1 numarasınızdır yada çırak bile olamazsınız.
Ben sizlere kendimden örnek vermek istiyorum ; bu konularda oldukça bilgi sahibi olmama rağmen dokunamıyorum hala..Bu işler yıllar süren manevi bedelleri olan sonuçların ertesinde başarıya belkiiiii ulaşacağımız şeyler..Vefk yazma uygulaması verilmiş ama bunu herkes yapamaz ve yapmamalı.Aman diyorum :)
Sevgi ve huzurla kalın..

furkan40

Banlı Kullanıcı
Tecelligah ın dediği gibi Ebcet hesabı var en küçükten en büyüğe doğru sıralanarak yazılır ve JUNGFRAU un dediği gibi eğer bu işi bilmiyorsanız girmeyin arkadaşlar başınıza çok büyük bela alabilirsiniz Sevgi ve huzurla kalın.